hatsan webley patriot 1.nesil parça fiyatları...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ARKADASLAR UZUN BİR ARADAN SONRA DÖNDÜM KONYAYA ĞİTTİMDE:d SİZLERİN SORMUŞ OLDUGU PARÇALARIN FİYATLARINI ALDIM... EGER ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN ARANIZDA ANLAŞIN TOPLU SİPARİŞ VERİN!!!! BUNLAR ADET FİYATLARI DİKKAT EDİN DİREK FABRİKADAN ALIYORUM...
    İZMİR/KEMALPAŞA/HATSAN...

YAY-----20.00

O-RİNG--- 2.50

GÜMÜŞ TETİK---- 20.00

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• hocam fiyat hep varda parça yoktu ki...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bunları mod125e takabilirmiyiz? mesela gümüş tetiği? bi de o-ring ne?

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• Arkadaşlar konu 1.nesil patriotken sorayım dedim velikatrancının sitesinde patriot yok gözüküyordu şimdi baktım stokta var görünüyor acaba 1.nesilmi bunlar ..2. nesil olma ihtimalide yok gibi görünüyor bana çünkü onlar geri iade edildi diye hatırlıyorum..

• arkdaslar bunlar 1.nesil fiyatları birde... o-ring anlamı palet mermi konulan bölümdeki keçeymiş lastik yani...

• hocam fiyat hep varda parça yoktu ki...

fabrika satış noktasının verdiği fiyatlar adamın elinde 100 er adet bu ürünlerden var...

• quardiyan piston keçesi varmı acaba orjinali gibi?

webley patriot 5.5

• Ankara'dan ben 1 yay 1 piston keçesi 1 o ring alırım, ankaralılar toplayarak gitsin, toptan alalım derim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ankaradan bende 1 adet yay, 2 adet keçe, 5 adet oring alırım

webley patriot 5.5

• 1 yay 1 keçe o ring de bana

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• arkadaşlar bu arada bunları kargo işlemleri nasıl olucak? kargo şirketleri bu kadar küçük şeyleri ğönderiyomu bilmiyorum?

• kargo şirketinin canına minnet. eğer alan arkadaşlar bölgesel olarak birleşir toplu kargo yaptırırlarsa onların menfaatine olur

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Aslında kargo şirketlerinin belirli bir desinin altındaki gönderileri taşıması yasak fakat firmalar uçuk fiyatlara bu ufak şeyleri de yasadışı bir şekilde taşıyor. APS kullanmanızı tavsiye ediyorum. En son kargo firmalarının en az 55 lira çektiği koliyi APS ile hem de sigortalı olarak 9 liraya yolladım. Paranıza yazık.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkadaşlar bu arada bunları kargo işlemleri nasıl olucak? kargo şirketleri bu kadar küçük şeyleri ğönderiyomu bilmiyorum?

katılıyorum... örnek ankara merkeze ğönderirim: herkez ordan alır....

• PTT gönderimlerinde merkez ya da şubeye yollama gibi bir seçeneğiniz yok. PTT tarihi boyunca her zaman adrese teslimat yapmıştır. Merkeze ya da şubeye yollama hadisesi adrese teslim için bile ekstra para talep eden vurguncu kargo firmaları ile ortaya çıktı. Ama tabii ki APS ile(adi posta ile gönderimler sigortalı değildir, nadiren de olsa kaybolabilir ve bir şey talep edemezsiniz o yüzden APS diyorum) ortak bir adrese gönderilir, herkes oradan alır. Birinin işyeri falan olabilir örneğin.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkdaslar bunlar 1.nesil fiyatları birde... o-ring anlamı palet mermi konulan bölümdeki keçeymiş lastik yani...

saçma yerleştirdiğimiz yerin dış çemberindeki siyah conta diye adlandıralım bunu kardeş,keçe çok daha büyük bu contadan eksen olarak,orjinal keçenin rengi klindirik conta renginde,açık kahverengi rengin de de diyebilirim,ortasında işte her neyse,ben ve ihtiyacı olan arkadaşlarımızın acil keçe ye ihtiyacı var,
    haa almış ken yay ve saçma yerleştirdiğimiz yerin dış kısmındaki siyah contadan da almak istiyoruz,
    asıl ihtiyacımız olan keçe varmı yokmu kardeş onu da bir sorsan sana zahmet :)
    ben 1 adet yay
    3 adet piston keçesi
    3 adet de saçma koyduğumuz yerin dış çemberindeki siyah o ring contadan
    sanada veriyoruz arkadaşım ;tacli#

• yedek parçalar katresuda bulunacakmış

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• ayıpdır sorması oring ne acaba mazur görün ?

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez