Hatsan AT44-10 22cal

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pompayla 600 geçmezse çok güzel olur ama inanasım gelmiyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• pompayla 600 geçmezse çok güzel olur ama inanasım gelmiyor

bence tüfek dürbün 400 ytl civarında olacak pompa fiyatı da şu anki gibi olacak

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Oooo naptınız yaa...geçen ay 670 lira verip yaylı aldık, kalbime mi indireceksiniz???? ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

One Shot One Hit

• SELAMLAR ARKADASLAR az once hatsanın fabrikasi ile gorustum daha 6-7 ay beklememiz gerekicekmis saygilar herkese
    :whistling:

optima 6,35 tasco3-9*40
    optima5,5
    hatsan,4,5

sarsılmaz concorde 5+1

veeeee cz 75 16+1 :thumbup:

• vatana millete hayırlı olsun diyelim inşallah kaliteli çıkar

Optima 635

• 6-7 ay mı ?
    O zaman bu topiği şimdiden donduralım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Hayırlı olusun merak ettiğim bir konu var namlu hatsan mı?

• namlu ne olursa olsun,ben hatsan almam,artık almam için hem cidden kaliteli ,diğer markalardan ucuz, kuvvetli ve isabetli bir silah yapması lazım.bu da iç piyasa ya sanki zor görünüyor.
    hatsan ın bende yarattığı kötü izlenim yüzünden,umarım olmaz ama,pcp,tüp,dolum derken hatsan ürünü bir silahı doldurmaya çalışırken yaralanan kişileri görür gibi oluyorum.korkunç olur:(:(:( :?::?::?::?:

:thumbup: HW 97K 5,5 :thumbup:

zigana k 9x16

perfectline crosbow 80lbs

fusilrobust 16 (1913)

huğlu özel yapım süperpoze

huğlu standart süperpoze

crossman 2100 airpump

gamo cfx 4,5 :thumbup:

• ben size katılmıyorum testi yapılan bi ürün nasıl patlayabilir biraz bilgilenin hatsana ucuz diye laf atıyorsunuz yine diyecem kızacaksınız diyelim ben hatsanı aldım patladı yaralandım direk gider hatsanı mahkemeye veririm ama bam aldık yaralandık o zaman kimi vercez mahkemeye ? iki silahta iyi ve alınabilir ama incelemeden yorum yapmak bence yanlış

• ben size katılmıyorum testi yapılan bi ürün nasıl patlayabilir biraz bilgilenin hatsana ucuz diye laf atıyorsunuz yine diyecem kızacaksınız diyelim ben hatsanı aldım patladı yaralandım direk gider hatsanı mahkemeye veririm ama bam aldık yaralandık o zaman kimi vercez mahkemeye ? iki silahta iyi ve alınabilir ama incelemeden yorum yapmak bence yanlış

sana kim satı ise onu mahkemeye verirsin . bilginize

• Official Post

İkide bir Bam ı ortaya atıyorsunuz,amacınızı bilmiyorum ama size şunu belirteyim,

Bam Avrupa ülkelerinde de satılıyor,yıllardır bilinen,kullanılan ayıbı çıkmış bir ürün ve Avrupa birliği ülkelerine bu tür ürünler öyle kolay girmez,bir çok test ve incelemelerden geçer CE belgesi alır ve girer,bizde Türkiye olarak avrupa ile aramızda gümrük birliği olduğu içindirki,avrupanın bu belgeleri ile ithalat yaparız.

Diğer taraftan Hatsan a gelirsek,Hatsan ın bu silahı yeni,denenmemiş test edilmemiş,bu silah için kötü demek ne kadar abesse,iyi demekte abes olur,bunları söyleyebilmek için bu silahı,bu konunun uzmanları test etmeli ön görüşlerini açıklamalı ve zaman içinde de bu silahı kullananların,yaşayacakları bu sayfalara yansımaliki fikir sahibi olunabilsin.

• dereyi görmeden paçaları sıvamayalım beyler :)
    altuğ abi siz mod140 almadan önce bir başlık açmış idiniz ve o başlıkda yanlış hatırlamıyorsam kimse bu tüfek için olumlu yanıt vermedi,siz buna rağmen almışsınız tüfeği,malum arızalanan yer tavsiye esnasında size daha önceden belirtilmiş idi :)

• ben en azından bir şans vermek gerektiğini düşündüm ve bunu alınca da belirttim,kaldı ki ben hatsanı ana silah olarak değil,denemek incelemek ve desteklemek için almıştım.bu kadar kötü olacağını bilseydim kesinlikle yanaşmazdım.ayrıca belirlemek doğru olur kanaatindeyim ki,ben mod 140 almıştım,pcp değil.sonuçta bir yaylı da tehlikeli olabilir ama 30-40 tam güç atış yapabilecek bir pcp kadar tehlike yaratmıyordur herhalde(hiçbir teknik bilgim yok,sadece analitik düşünmeye çalışıyorum)benim kalitesiz çin mallarına da alerjim var ama avrupa güvenlik testlerinden geçmiş bir mala da itiraz etmem.geldiğinde benim de bam alacağıma emin olabilirsiniz.katresu dan sonra hatsanın kendine çeki düzen vereceğine de inanıyorum o da ayrı bir konudur.

not:hakkında bu kadar ağır eleştiriler almış bir firmanın ürünlerini düzeltmemiş olması ve düzeltmemekte ısrar etmesi düşünülmelidir. :him:s

:thumbup: HW 97K 5,5 :thumbup:

zigana k 9x16

perfectline crosbow 80lbs

fusilrobust 16 (1913)

huğlu özel yapım süperpoze

huğlu standart süperpoze

crossman 2100 airpump

gamo cfx 4,5 :thumbup:

• daha tüfek piyasa cıkmadan kimse denemeden ben almam veya alırım demek not vermek gerçekdende saçma ama tahmin yürütmek gerekirse bu tufekde webley raider pcp nin aynısı ve aynı kalite olacak fiyat olarakda aynı olacakdır cünkü fabrika aynı fabrika yapan usta aynı usta tasarlayanda aynı tasarımcı boyasanda aynı bana göre anlayın artık

• herşeyi aynı olacaksa cıkartmanın anlamı ne? bence ufak tefek degişiklikler yapılır. zaten güzellik ayrıntıda gizlidir

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)