Kral Puncher Maxi L

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende tam tersinin yapılıp yapılamıycağını merak ediyorum yeri geldi mi ağır mühimmatı için atış sayısı azaltılıp güç artar mı acaba sonra yine kısarım umarım böyle bi uygulama yapılabilir

maxi L nin tam güçte fps sinin zaten artırıldığı söyleniyor 18 grainle 900 fps civarı atıyordu artırıldı dendiğine göre 1000-1100 fps civarına çıkarılmış olmalı henüz daha hız değerleri verilmiş değil herhangi bir tanıtıcı videoya da rastlayamadım

• muradhan arkadaş forumu inan çok meşgul ettın yanlış anlama beni ama diyorum sorularını özelden yazsan kusura bakma bildirim geliyor hep ve bir türlü bitmek bilmiyor konu

• muradhan arkadaş forumu inan çok meşgul ettın yanlış anlama beni ama diyorum sorularını özelden yazsan kusura bakma bildirim geliyor hep ve bir türlü bitmek bilmiyor konu

forumu nasıl meşgul ettiğini kastediyorsunuz?zaten bilgi alışverişi değilmi forumun amacı?size nereden bildirim geliyor?muradhan sorularını özelden kime yazacak?
    daha kendinizi bile tanıtmamışsınız.iki hafta bi kafa dinleyin eniyisi.

Erhan bey, sol üst köşede "Forum" sekmesine tıklayarak en aşağıdaki "izlenen konular" a tıklayınız, mesaj yazdığınız bütün konular listenecektir, bu konu başlığının yanındaki kutucuğu klikleyerek aşağıda bulunan "tüm konuları izlemeyi bırak" butonuna tıkladığınızda konu ile ilgili bildirimler tarafınıza gelmeyecektir. Kaldı ki konu ile ilgili benim gibi merakı olan kişiler konuya yazılan mesajları ilgi ile takip etmektedir.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Seni savunan moderatörün olması ne güzel bişi ya teşekkürler mustafa ekiz g;$i

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Cometa Lynx v10 alalım almayalım derken tüfek piyasadan silindi, hiçbir sitede stoklarda yok. Kral ın LW namlusunu bekler iken şimdide bu model ile kafamız karışmış durumda. Satış sitesinde pompası ile birlikte uygun bir fiyat yazılmış, orta halli bir dürbün ile beraber 1.600-TL lere gayet uygun bir set olacağını tahmin ediyorum. Umarım performansıda görünüşü kadar iyi olur ve sitede diğer modellerde bahsedilen hataları giderilmiş vaziyette kullanıcı ile buluşur.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Şu lw namlularla satış nezaman başayacak haberi olan varmı .

Valla bende puncher çıktığından beri alıcam alıcam diyorum iyiki almamışım. Öyle görünüyor ki tüfek hala upgrade ediliyor, puncher derken maxi çıktı, maxi derken sentetik yaptılar, sentetik derken bullpup çıktı ,derken şimdi large modeli olan 330 cc 58 namlulu versiyonu çıktı ... yaza kadar veya baharın ortalarına kadar beklesek lw namlulu modellerin çıkması kesin gibi görünüyor. Bence bekleyip görelim hatsan bile kralı rakip olarak görüyor kral piyasaya ne çıkarsa hatsan muadilini sürüyor, birbirleriyle yarış halinde olmaları bizim için iyi oluyor ama bu durum daha az kontrol edilmiş tüfekler daha az güvenilir tüpler anlamına geliyor da olabilir, kullanıcılar markaların rekabetten dolayı hissettikleri baskıyla markaların zaten gerekli özeni gösteremedikleri tüfeklerin sıkıntılarını yaşayabilir gibi geliyor bana.

• Ben kralla görüştüm lw namlu olayını sordum lw namlu olmıycak ama ona eşdeğer kalite yeni namlu üretimimiz var malzeme getirdik işliyoruz dendi almanyadan namlu getirsek fiyata çok yansır anlatamayız müşteriye ama ona denk kalitede malzemeden şuanda çalışmamız var dediler

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Ben kralla görüştüm lw namlu olayını sordum lw namlu olmıycak ama ona eşdeğer kalite yeni namlu üretimimiz var malzeme getirdik işliyoruz dendi almanyadan namlu getirsek fiyata çok yansır anlatamayız müşteriye ama ona denk kalitede malzemeden şuanda çalışmamız var dediler

peki namlu değiştiğinde acaba bu farkı anlayabilecekmiyiz, herhangi bir ibare olur mu , hatsanlarda lw olduğunu namludaki yazıdan anlayabiliyoruz.

• Lw olmıycak deniyor malzeme kalitesini artırıyorlar anladığım kadarıyla ibare olur mu onu hiç sormadım 1 aya belli olur sanırım

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• peki namlu değiştiğinde acaba bu farkı anlayabilecekmiyiz, herhangi bir ibare olur mu , hatsanlarda lw olduğunu namludaki yazıdan anlayabiliyoruz.

Kanada havalı tüfek forumunda bir ara at44 alan birisi namluda yazan lw' ye inanmadığını söyleyip forumda tartışma başlatmıştı. Forumdan bazıları lw olamayacağını bazıları olabileceğini söylüyorlardı. Tartışmayı başlatan kullanıcı hatsana mesaj atmış ve mesajı yayınlamıştı ingilizce olarak ve mesaj içeriğinde hatsandan gelen yanıtta lw yazan namluların lothar walther üretimi olduğu kullanıcı isterse seri numarasının kullanıcıya verilebileceği belirtiliyordu. Bu yazıyı yaklaşık 1.5 yıl önce okumuştum ve kullanıcı ikna olmuştu tabi hatsanın türkiyedeki uygulamalarında böyle bir uygulaması var mıdır bilemiyoruz... kralın da aslında bunun gibi bir uygulaması olsa yeni çıkacak namlularında çok iyi bir kullanıcı desteği olurdu bizler için.

Üreticinin bunu yapmak için kendini geliştirmesi ve kalite yükseltmesi, marka gelişimi adına önemli olduğunu düşünüyorum. Namlu için otorite bir marka kullanmak başka iyi bir üretim gerçekleştirmek başkadır. Ne de olsa iyi işlenmiş bir namlu ile atış yapıp verim alındığında lw-cz vs. namluyu sorgulayan kimse olmaz. Tabi şu an söylenenleri gören ve kullanan olmadığı için teoride iyi... Umarım kalite yükseltimi başarılı olur.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Lw namlu farkı ne kadar olabilir ki ..Hatsanda gerçek lw mi bilmiyorum ama 150 lira gibi bir şey oynuyor fark ..
    Yaparsın lw farkı koyar satarsın , hatsanın yaptığı gibi.. işine gelen lw olanı alır gelmeyen düz modeli.
    Yani sonuçta müşteriye anlatmalık bir durum yok ,bahaneler var.

• kesinlikle katılıyorum namlu iyi olduktan sonra marka önemli değil kendi yapımı olması daha bile güzel olur fiyatlar makul olur buda bize yarar. yarın 50 60 metre arası grupman denemeyi düşünüyorum hava güzel olursa bakalım yaparsam onlarıda paylaşırım forumda yine

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Yakında "BÖHLER" namlu geliyor diye spekülasyonlar çıkmaya başlarsa hiç şaşırmam :)

• Yakın zamanda açılan Breaker test konularda LW namlu tartışılmıştı. Kral firmasıyla konuştuğunu beyan eden bir arkadaşa LW namlunun 5-6 aya kadar kullanılacağını söyleyen firma şuan neden fikir değiştirdi anlayabilmiş değilim. Namlular iki çeşit olacak ise tabiki bunu belirgin kılan bir amblem, logo, isim vb. gibi ayırıcı özellik olmalıdır. Ümitliyim bu firmadan, hadi hayırlısı.

• Yakın zamanda açılan Breaker test konularda LW namlu tartışılmıştı. Kral firmasıyla konuştuğunu beyan eden bir arkadaşa LW namlunun 5-6 aya kadar kullanılacağını söyleyen firma şuan neden fikir değiştirdi anlayabilmiş değilim. Namlular iki çeşit olacak ise tabiki bunu belirgin kılan bir amblem, logo, isim vb. gibi ayırıcı özellik olmalıdır. Ümitliyim bu firmadan, hadi hayırlısı.

bundan 1 hafta önce sorduğumda lw gelicek zaman belli değil yaza doğru tarzında demişlerdi şimdide bu tarz bi cevap aldım sanırım konu hakkında yetkili kişi ile görüşemiyorum ^^

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• bundan 1 hafta önce sorduğumda lw gelicek zaman belli değil yaza doğru tarzında demişlerdi şimdide bu tarz bi cevap aldım sanırım konu hakkında yetkili kişi ile görüşemiyorum ^^

yaklaşık 6-7 ay oluyor belki fazla bile olabilir tam zaman hatırlayamıyorum fabrikayla puncher hakkında bilgi almak için görüşürken onuda sormuştum gelecek ama zaman belli değil deniliyordu halen daha gelecek... :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#