Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bizim alışveriş sitelerinde de var 4400 fiyatı var google da aratınca çıkıyor Dediğim gibi tercih meselesi ha bu arada Ülkemizde sadece 5.5 luk satışa sunulmuş 6.35 liğin namlu çıkış hızı atı kapasitesi hakkında bir bilgi yok Kendi sitesinde bile sadece 4,5 luğun 1200 fps olduğunu tespit ettim.
    Bu arada Hatsan ilk defa bu tüfekte aktif emniyeti bırakıp fx tarzı emniyete geçmiş zira Amerikada çok eleştriliyordu.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen zagapo ().

• Nasıl yani

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• Artık her kurma kolu çekildiğinde emniyet açılmayack bir kere safe ten fire konumuna gelince sürekli atışa hazır olacak.

• Bt65 zaten öyle ki

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• Tüplerin 250 bar olması bence pek iyi olmamış çoğumuz 6 lt 300 barlık scuba kullanıyoruz.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Küçük bir chrono testi, gücü hakkında net bir bilgi veriyor g;$i :

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

1280 ile başlayıp 1340 ile biten chrono testi... Ben Bahtiyar Bey'in yerinde olsam bu videoyu yayınlamazdım. Tüfekte muhtelemelen çok ciddi bir valf sıkıntısı mevcut.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Atışm sayısının arttırılması için 250 bar olması şart.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• crono testinde hafif mühimmat kullanıldığından atışlar arası fark fazla çıkması normal. 25.4gr ve üzeri ağırlıktaki crono ölçümlerinde sonuçlar çok daha tatminkar çıkacaktır.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Hatsan Herqules ile ilgili taze video geldi :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• daha güzel videolar bekliyoruz. birde dikkat ettinizmi arkadaki tüpten dolayı sanki tüfeği kavramak zorlaşmış gibi olması gerekenden daha uzun tutulmuş dipçik kısmı sizlerede öyle geldimi?

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Benim kafamı kurcalayan bipodun acaba katlanma özelliği olcak mı yoksa tak çıkar mı yapılacak

• İnce mehmet solid 30 gr bt65 ikilisi de aynısı yapıyor.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• bt 65 sb lw 6.35 500 cc regili ranger kundağı yapılıyor gelsin resimlerini paylaşacağım in

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • ya anlamıyorum Allah aşkına video çekmek için düzgün bir kamera yokmu cep telefonuyla video çekip paylaşıyorlar gerçekten yakışmıyor ben yapsam olur sıradan kullanıcı yapsa olur ama bir fabrika bunu yapamaz ya!!!

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • 15 metre herkul grupman , bence isabet olarakta gayet tatmin edici bu resimden çok daha iyi grupman yaptık, tetik sert olduğu için iyi kaynak yapmazsan kayma oluyor oda grupmanı bozuyor.

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• bt 65 sb lw 6.35 500 cc regili ranger kundağı yapılıyor gelsin resimlerini paylaşacağım in

resimleri sabırsızlıkla bekliyruz

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup: