Hatsan veda...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaklaşık 3 haftadır siparişini verdiğim ve sabırla beklediğim Mod 135QE vortex 6.35mm silahıma bugün Hatsan ile yapılan son görüşme neticesinde, teslim tarihindeki belirsizlik nedeni ile veda etmiş bulunmaktayım. 4 kutu saçma bile almıştım. İnanın hevesim kursağımda kaldı moralim sıfır oldu. Neden böyle oluyor anlam veremiyorum. ?(

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen wolf70 ().

• hatsan torpedo 155 i düşünmezmisiniz. 2012 yılında aldığım bir tüfekti. dediğiniz tüfeğin fiyatı ile torpedo 155 in fiyatı hemen hemen aynı bi düşünün derim.

• Tavsiyeniz için teşekkürler üstat. Mod 135qe 4.5 kullanıyorum zaten. Tüfekten çok memnun olduğum için 6.35 istemiştim ama diyecek bir şey bulamıyorum artık. Yerli kullanıcı olmayacaksın. Belki adımız George olsaydı çoktan alırdık tüfeğimizi. Neyse belkide biraz duygusal düşünüyorumdur.

• Tavsiyeniz için teşekkürler üstat. Mod 135qe 4.5 kullanıyorum zaten. Tüfekten çok memnun olduğum için 6.35 istemiştim ama diyecek bir şey bulamıyorum artık. Yerli kullanıcı olmayacaksın. Belki adımız George olsaydı çoktan alırdık tüfeğimizi. Neyse belkide biraz duygusal düşünüyorumdur.

yerli sanayi maalesef öyle ama yapacak bişey yok. siz genede sıkmayın canınızı

• altı üstü bir tane pistonlu tüfek. sanki 155lik obüs teslim ediyorlar.

canınızı sıkmayın illaki bir gün yerli tüketiciyi de dikkate almak zorunda kalırlar yıllar önce yaptıkları gibi.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Geçmiş olsun hocam sıkmayın canınızı her işte bir hayır vardır derler. Saçmalar başka tüfeğe nasip olur belki de :)

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Hatsan Qe serisi filan sırf satış politikası başka özelliği yok onun yerine piyasada varsa eski tip yaylı 6.35mm mod135 tavsiye ederim Qe olandan daha güçlüdür ama dürbün takılmaz ona da hiç acımaz parçalar o yüzden gez arpacık atarım derseniz eski seri yaylı uzun namlulu piston hacmi biraz daha fazla olan 6.35mm mod135 alın keyfine bakın.

"Ali Bumaye"!!!

• Yaklaşık 3 haftadır siparişini verdiğim ve sabırla beklediğim Mod 135QE vortex 6.35mm silahıma bugün Hatsan ile yapılan son görüşme neticesinde, teslim tarihindeki belirsizlik nedeni ile veda etmiş bulunmaktayım. 4 kutu saçma bile almıştım. İnanın hevesim kursağımda kaldı moralim sıfır oldu. Neden böyle oluyor anlam veremiyorum. ?(

Geçenlerde tanıdık bir av bayisine yanlış sipariş ile 135 qe gelmişti bende gidip incelemiştim kalibreyi hatırlamıyorum yarın arar sorarım 6.35 ise size haber veririm.

agt Havalı Hobiler agt

Ayrıca sanırım konuyu okuyan bir arkadaş tamda siparişiniz olan ürünü ilana koymuş.. ?(

agt Havalı Hobiler agt

• "sabreden derviş muradına ermiş" diye bir deyim var,bu kadar kolay pes etmek olmaz, sanki Hatsan yerli değil de zor ulaşılan yabancı bir firma gibi umudunu yitirmişin,niyetlendiysen eninde sonunda bu silahı alırsın.☺

• Zor Nihat Bey. Bugün bayi ile görüştüm. Ben sizden önce verdim siparişi diyo yaklaşık 1.5ayı geçmiş. Ne zaman olacağı konusunda ise bayi bile umudu kesmiş artık.

• Tüm hobidaşlarıma tavsiye ve destek mesajları için ayrıca teşekkür ederim.

• acaba başka bir bayi görüşsen belki bayiler arasında bazılarına öncelik tanıyorlardır,tek bayi ile sınırlama kendini.

• ben bugun arkadaşım olan güney av ile görüştüm kendisine de fabrika cok uzun zaman alabilir suan tarih veremeyiz demişler yani onlarda temin edemiyorlar. Dedigim gibi forumda ilan var 135qe 6.35 onu degerlendirin isterseniz yada siparisi verip beklemeye devam etmekten başka çare yok gibi görünüyor şuan için.

agt Havalı Hobiler agt

• Biraz daha maddi olarak toparlayım kendimi kral düşünüyorum 6.35 pcp İnşallah pişman olmam.

• Tavsiyw için teşekkürler.