BT65 SB ELITE LONG LW 65cm Namlu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsanstore sayfasında BT65 Elite LW Long modelini gördüm 65cm LW Long Namlu şaşırdım tabi fuarda standlarına gittiğimde öylebir modelin olmadığını yanlış yazıldığını QE namlu falan diye herkez başka birşey söyledi yani inkar ettiler yada orda duran arkadaşların firmalarınından haberleri yoktu.. neyse hatsanstora mail atım durum nedir bahsettiğinzi silahtan fuarda kimsenin haberi yok yaalanlıyolar LW namlu sadece 58.5cm dir diye sonuç bu..

Gelen Cevap

Merhaba,
    Öncelikle Hatsan ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.
    Sizi fuarda yanlış bilgilendiren arkadaşlar adına gerçekten üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
    Ekte tarafınıza sunacağımız görseller depomuzda sizin için çekilmiştir.
    BT65 SB ELITE LW modelinin namlu boyu 58,5 cm’dir.
    BT65 SB ELITE LONG LW modelinin namlu boyu ise 65 cm’dir.
    Lütfen görselleri inceleyiniz. Tüfekler yan yana eşit hizada iken direk olarak göz ile namlu boyundaki fark görülmektedir. Ayrıca namlu boyu sizin için namlu kapağından magazin başlangıcına kadar ölçülmüştür.
    Saygılarımızla,

airgunturk.com/attachment/36636/airgunturk.com/attachment/36637/airgunturk.com/attachment/36639/airgunturk.com/attachment/36638/

son anda Kral Puncher Bigmax almaktan vazgectim araların hacim farkı var ama 65cm LW namlu nedir yaa...

• bu ayın 28'den sonra PCP alıcam inşallah ama kararsız kaldım fuarda hatsan silahı reddedince bende Kral Arms'a gittim tüfekleri tasarlayan ahmet bey ve mekaniğin başındaki idris bey ile baya bi muhabbetimiz oldu çok sıcak kanlı ve ilgili insanlardı onlarında tavsiyesi ile BigMax almaya karar vermiştim.. şimdi 65cm LW Long namlu aklımı çeliyor bakalım LW Long kullanan varsa yorumları çok önemli olucak..

• BT-65LW kullandım 58cm namlu olan ama namlu lother walther idi, BT-65 genel olarak tahribat tüfeğidir, forumda bir çok ayar ve modifikasyon ile tüfeği hassas hale getiren bir çok hobidaş olsa da fabrika çıkışı bir BT tam olarak tahribat için üretilmiştir, Kral çok yakışıklıdır, gövde metal işçiliği Hatsan'dan 2 gömlek üstündür, BT-65 kurma mekanizması Bigmax gibi rahat değildir, bigmax'in levyeyi parmak uçların ile kurabilirsin, ancak BT'nin kola asılman gerekir, hatta BT ile el alışana kadar bir çok kez kol tam oturmadığı için problem yaşarsın,
    velhasıl-ı kelam şu 65 cm namlu olayı benimde aklımı çeldi, sanıyorum TR'de temin edilebilecek en uzun namlu boyuna sahip...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• BT-65LW kullandım 58cm namlu olan, BT-65 genel olarak tahribat tüfeğidir, forumda bir çok ayar ve modifikasyon ile tüfeği hassas hale getiren bir çok hobidaş olsa da fabrika çıkışı bir BT tam olarak tahribat için üretilmiştir, Kral çok yakışıklıdır, gövde metal işçiliği Hatsan'dan 2 gömlek üstündür, BT-65 kurma mekanizması Bigmax gibi rahat değildir, bigmax'in levyeyi parmak uçların ile kurabilirsin, ancak BT'nin kola asılman gerekir, hatta BT ile el alışana kadar bir çok kez kol tam oturmadığı için problem yaşarsın,
    velhasıl-ı kelam şu 65 cm namlu olayı benimde aklımı çeldi, sanıyorum TR'de temin edilebilecek en uzun namlu boyuna sahip çok ciddi avantaj sağlar..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Pcp de uzun namlunun etkili ve azimi menzile katkısı olur mu diğer bileşenler aynı iken.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Pcp de uzun namlunun etkili ve azimi menzile katkısı olur mu diğer bileşenler aynı iken.

Kesinlikle evet. Ancak namlu uzunluğundan azami derecede faydalanılacaksa pelleti iten hava debisi de arttırılmalı. Çünkü pellet namlu ucuna doğru yaklaştığında pelletin arkasındaki hava genişlediği için basınç kaybedecek ve namlu uzunluğu atış hızına pek bir katkı sağlamayacaktır. Ancak pelleti iten hava yeterince beslenirse hava pelleti namlu ucuna kadar basınç kaybetmeden iteceği için namlu çıkış hızı kayda değer oranda artacaktır. Yani tüp valfine öyle bir modifikasyon yapılmalı ki valf daha uzun süre açık kalmalı ancak gereğinden fazla olmamalı. Yoksa pellet namluyu terkettiği zaman da valf açık kalır ve gereksiz yere hava harcanmış olur.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

• Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

• bu BT 65'e namlu boyundan ziyade AT44-NOVA gibi bir 500 cc'lik tüp modifikasyonu yapsalar daha mantıklı olurdu,hiç olmazsa bile atış sayısı ikiye katlanırdı,hele de güç arttıran arkadaşların ilaç gibi gelirdi.

• Veysel arkadaşım adamlar var diyorsa ve resim gonderiyorsa vardır. Fuardaki görevli bilmiyor olabilir. O arkadaşın yapmasi gereken bilmiyorsa fabrikayi arayıp öğrenmekti yapmamış. Kopukluk olmuş olabilir aralarında.
    Sen illa 65 cm lik namlulu bir bt 65 almak istiyorsan hangi bayi üzerinden alacaksan o bayii ile irtibata gecersin getirtebilirsin bilgin olsun.
    Eğer iç piyasaya satışları varsa zaten sorunsuz gönderirler. Ic piyasa satışı yoksa yapacak bişey yok.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• bu BT 65'e namlu boyundan ziyade AT44-NOVA gibi bir 500 cc'lik tüp modifikasyonu yapsalar daha mantıklı olurdu,hiç olmazsa bile atış sayısı ikiye katlanırdı,hele güç arttıran arkadaşlara ilaç gibi gelirdi.

• big bore tarzı yapacaklar gibi 6,35 ve üzeri. gerci 6,35 üstü yasak ama belki yurtdışı içindir. BT65 in haşin gücünü bu namlu dizginleyebilir, iyi bir namlu ise isabette artar

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• big bore tarzı yapacaklar gibi 6,35 ve üzeri. gerci 6,35 üstü yasak ama belki yurtdışı içindir. BT65 in haşin gücünü bu namlu dizginleyebilir, iyi bir namlu ise isabette artar

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36645/airgunturk.com/attachment/36646/airgunturk.com/attachment/36647/
    airgunturk.com/attachment/36648/airgunturk.com/attachment/36649/

Nature

Merhabalar,
    z önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36646/airgunturk.com/attachment/36649/

Nature

Merhabalar,
    z önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadan önce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedim cidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıya danıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğini söylediler.Sitelerinde yoğunluktan dolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceği bilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarında digital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimde bulunan tüm havalı ve av tüfeklerini bugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.airgunturk.com/attachment/36643/ airgunturk.com/attachment/36642/airgunturk.com/attachment/36644/airgunturk.com/attachment/36646/

Nature

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadanönce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedimcidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıyadanıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğinisöylediler.Sitelerinde yoğunluktandolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceğibilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarındadigital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimdebulunan tüm havalı ve av tüfeklerinibugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenlealışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.
    airgunturk.com/attachment/36650/airgunturk.com/attachment/36651/airgunturk.com/attachment/36652/airgunturk.com/attachment/36653/airgunturk.com/attachment/36654/

Nature