Sitemiz Yenilendi ( Sorularınız)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Pc ile ancak kendımı cevırcek kadar aram ıyı bu konuda üstad sizsiniz Mahmut bey, ben sadece kullanımla ilgili yorum yapabiliyorum,,Tşkler ilginize

38 bin üyeden sadece 720 tanesin güvenilir çık dı yeni sistemde umarım ne demek istediğimizi anlatabilmişimdi.

en son olayda 2 kişi gene dolandırıldı.

eğer biz bunu önüne bir takoz koyamıyorsak kapatalım daha iyi.

• yeni sitemiz çok kullanışlı ve güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben telefon ve andoid üzerinden giriyorum galari bölümünde yeni yüklenen resimleri hepsini okundu say olarak bir ibare bulamadım resimleri tek tek açmak zorunda kalıyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar

• Hayırlı uğurlu olsun yeni tasarım bir öncesine göre daha iyi olmuş bence. Bir tek imzaların yazı boyutu biraz küçük seçilebilirse iyi olur. Az önce bir konuda yanlışlıkla imza okuyormuşum :D

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Official Post

yeni sitemiz çok kullanışlı ve güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben telefon ve andoid üzerinden giriyorum galari bölümünde yeni yüklenen resimleri hepsini okundu say olarak bir ibare bulamadım resimleri tek tek açmak zorunda kalıyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar

şuanda şimdilik forum kısmı daha stabil hale getirildi galeri rc sürüm daha ileri sürüm daha iyi olacak .

Mobilde çok daha stabil olmuş ben çok begendim

teşekkürler beğendinize sevindim.

• Official Post

Eski arayüzde portal kısmında okunmayan konuların hepsini birden görebiliyorduk şu anki arayüzde de var mı portal seçeneği ?

yeni arayüz daha iyisi var en üstte okunmaya mesajlar ve konular var forum girince bunlar tıklarım konuya girince otomatik okumuş sayıyor ve kalkıyor otomatik olarak.

bu sahede konular takip etmek daha kolay oluyor.

• Merhaba Mahmut Bey

Ana sayfaya direk arama ikonu büyüteci koyma imkanı varmı acaba?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Official Post

2 defa yuklemeye çalıştım, hata veriyor sebebi belli değil ?!

[Resim Engellendi: https://image.prntscr.com/image/ZM9dt-uVQVeuKpfEhZsNqg.png]

Merhaba,

Bu şekilde yükleme yapamassınız

resimler bir klasör olarsak zip yapıp upload edebilirsiniz bu sahede hata vermez birde 20 resim fazla olunca bu hata verir.

ayrıca 500 kb düşük boyutta dosya varsa verir bu hatayı.

Merhaba Mahmut Bey

Ana sayfaya direk arama ikonu büyüteci koyma imkanı varmı acaba?

Konuyu temacı arkadaşa ileticem.büyük ihtimalle vardır.

• @Mahmut Sami Üstadım,

Galeri sayfasındayken AirGunTürk logosuna tıklandığında forumun ana sayfasına yönlendirme olmuyor.Galerinin ilk sayfasına yönlendirme oluyor.

Aşağıda ki küçük AirGunTürk yazısına tıkladığımızda ana sayfaya yönlendirme oluyor.

Sanırım bu bilinçli yapılmış galeri kendi bağımsız forum gibi ama logoya tıkladığımızda forum ana sayfasına dönmek daha çok kullanılan bir alışkanlık değil mi?

Diğer kullanıcılarımızın alışkanlıklarını da merak ettim, çoğunluğa uyulur tabii ki.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Official Post

Bizde kaç gündür bunu söyliyoruz galeri zaten ayrı bir site bizim amacımız Türkiyenin en büyük havalısilah resim arşiv yapmak.

forum tıklamaları yeterli.

• Bizde kaç gündür bunu söyliyoruz galeri zaten ayrı bir site bizim amacımız Türkiyenin en büyük havalısilah resim arşiv yapmak.

forum tıklamaları yeterli.

Hatırladığım kadarıyla eskiden de galeri ayrıydı ve gelişmesi, video, resimlerin oraya yüklenmesi için telkinler yapılıyordu.

Forumun ve galerinin logosu aynı olunca alışkanlık gereği tıklanınca foruma geri dönme beklentisi oluyor.

yapılan bu yenilikle zaman içinde galeri kullanım alışkanlığı oturacaktır. Galeri de kendi logosunu ister bence :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Official Post

Hatırladığım kadarıyla eskiden de galeri ayrıydı ve gelişmesi, video, resimlerin oraya yüklenmesi için telkinler yapılıyordu.

Forumun ve galerinin logosu aynı olunca alışkanlık gereği tıklanınca foruma geri dönme beklentisi oluyor.

yapılan bu yenilikle zaman içinde galeri kullanım alışkanlığı oturacaktır. Galeri de kendi logosunu ister bence :)

inş zamanla