Kral puncher S can sıkıcı gurupman denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün hava harikaydı. Dedim bu havayı değerlendirelim. Aldım kral puncheri çıktım bahçeye. Dün bu silahla yapmış olduğum grupman testi hiç hoşuma gitmemişti. 21 metreden yaylı

silahlardan daha beter bir gurupman vermişti. Bugün bi kere daha deneyeyim dedim. Fakat yine aynı sonuç. pcp ye göre 21 metreden en kötü 1 lira grupmanı vermesi lazım diye düşünüyorum. Şuan resimlerdeki gurupman bugüne ait.Bazı işaretlemiş olduğum atışlar bariz benim yapmış olduğum hatalar onuda söylemeden geçmeyim. 2 gün boyunca deneme yapmış olduğum pellet çeşitleri şunlar:

1-gamo pro hunter 15,43

2-gamo pro magnum 15,43

3-jsb straton 15,89

4-norica 13,73

5-spoton dome 16,5

6-JSB Exact (Test saçması)

7-JSB Exact 18,13

8- v.sport match 15,43

(Tüm denemeler 200-110 bar arası yapıldı)

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Gamolardan bir şey beklemeyin.

sevdiği jsb yi bulacaksınızdır.

eski verisyonsa kral tüfeği elden geçirebilir bir görüşün.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Gamolardan bir şey beklemeyin.

sevdiği jsb yi bulacaksınızdır.

eski verisyonsa kral tüfeği elden geçirebilir bir görüşün.

valla muhtemelen fabrika yolu görünüyor

• Kralın ilk serı tufeklerı,hemen fabrıkaya gonderın çekiç yay namlu vs tamamıyla revize edılecek ve fazlasıyla memnun kalacaksınızdır...Kral idris usta tlf nunu özelden ıletıyorum,mesgul olup dönemez ıse watsaptan sorunu ıletın doncektır sıze

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Kralın ilk serı tufeklerı,hemen fabrıkaya gonderın çekiç yay namlu vs tamamıyla revize edılecek ve fazlasıyla memnun kalacaksınızdır...Kral idris usta tlf nunu özelden ıletıyorum,mesgul olup dönemez ıse watsaptan sorunu ıletın doncektır sıze

Üstadım yardımların için çok teşekkür ederim. İdris ustayla görüşüp durumu anlattım. Tüfeğin içine sıkıntılarıyla ilgili bir not yazıp fabrikaya yollayın gereken yapılır dedi. Paketi yaptım yarın yollayacağım inşallah dediğiniz gibi namlu ve diğer parçalar değişirde silahtan soğumam. Verdiği gurupmanın pcp ile yakından uzaktan alakası yok

• Muhtemelen namlu problemi. Gelincede sadece jsb 18.13 gr ile deneme yapın. Ona göre sonucu değerlendirirsiniz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Muhtemelen namlu problemi. Gelincede sadece jsb 18.13 gr ile deneme yapın. Ona göre sonucu değerlendirirsiniz.

Aynen bende öyle yapacağım ustam benimde aklımda jsb 18,13 grain var

• gamolar ne yazık ki çöp ayçiçeği gibi açar.. iyi bir grupman için test atışlarında da tercih edilen hatsan jsb diabolo 15 18 grain aralığını tercih ederseniz bence daha doğru bir sonuc elde edersiniz.

agt Havalı Hobiler agt

• gamolar ne yazık ki çöp ayçiçeği gibi açar.. iyi bir grupman için test atışlarında da tercih edilen hatsan jsb diabolo 15 18 grain aralığını tercih ederseniz bence daha doğru bir sonuc elde edersiniz.

hatsan jsb diabolo denemedim. ama belkide bi tek onu denememişimdir. jsb nin test saçmalarının hepsini denedim. belki oraya yazmayı unuttuğum saçmalar bile vardır. silahın namlusunda veya mekanik bi yerinde bi sıkıntı olduğuna eminim. çünkü hiç bir saçmayla doğru düzgün bi gurupman vermedi. hele ki 20 metre gibi bir mesafeden. dün açmış olduğum konular içinde var mod 25 havalı tabancayla bile yakaladım bu gurupmanları. Yani pcp gibi bir silah böyle bir sonuç versin pek aklım almıyor üstadım

• Isterseniz fabrikaya gönderin bir kontrol edilsin. Ama atislari durbunden mi yapıyorsunuz?

Evet dürbünle yapıyorum. 2 tane dürbün denedim. Yarın fabrikaya yollayacağım

• Silahı fabrikaya gönderdim. Fabrikayı ve idris ustayı arayarak konuyla ilgili sıkıntıları anlattım. Silah servisten geldikten sonra silahın son durumuyla ve yeni gurupmanıyla ilgili bilgileri paylaşacağım

• Tufek kargoda kayboldu sanirim

Elinizde faturanın bir nüshası varsa problem olmaz sigorta karşılıyor ben bir arkadaşa dürbün yolladım kayıp oldu kargo sıfır üçretini verdiler bana..

İdris ustaya benimde birkaç sorum var nasıl ulaşabilirim kendisine

Kralın ilk serı tufeklerı,hemen fabrıkaya gonderın çekiç yay namlu vs tamamıyla revize edılecek ve fazlasıyla memnun kalacaksınızdır...Kral idris usta tlf nunu özelden ıletıyorum,mesgul olup dönemez ıse watsaptan sorunu ıletın doncektır sıze

• Tufek kargoda kayboldu sanirim

Hangi kargo şirketiydi ?

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• benim tormentada böyleydi geçende fabrikaya gönderdim namluyu değiştirmişler hatta tüfeği baştan sona değiştirmişler grupmanı çok iyi şuan

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Elinizde faturanın bir nüshası varsa problem olmaz sigorta karşılıyor ben bir arkadaşa dürbün yolladım kayıp oldu kargo sıfır üçretini verdiler bana..

eğer kargoya verirken tüfek olduğunu belirttiyse zira tüfek olduğunu söylersen bu seferde almıyorlar kargocular

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık