Hatsan Mod 135 Vortex Qe mi yoksa Hatsan Mod 125 Sniper Vortex mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.

Dün havalı tüfeklere bakarken bu siteye ulaştım. 17 yıl önce 2 yıl boyunca markasını hatırlamadığım namludan kırmalı tüfek kullandım. Hafta sonu köye gittiğimde komşumuzun yeni almış olduğu Hatsan marka yaylı havalı tüfeği kullandım ve yeni bir havalı tüfek almaya karar verdim. Dün yaptığım araştırmada yeni nesil vortex tüfekleri gördüm. Tüfeğin 5.5 luk ve güçlü olmasını istiyorum. Hatsan Mod 135 Vortex Qe mi yoksa Hatsan Mod 125 Sniper Vortex mi alayım kararsız kaldım. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

• İkisi de hemen hemen size aynı tahribatı hissettirecek.135 qe in kısa namlu oluşu sebebiyle daha isabetli olacaktır.He ben olsam ahşap kundak,kısa namlu ve yeni model olması sebebiyle 135 qe yi tercih ederdim.

• Daha fazla güç ve tabribat istiyorsanız mod 125 ama yok benim için isabet daha önemli diyorsanız mod 135qe derim..Şuan her ikisinin fiyatına baktığımda gülüyorum çok pahalı, şahsen o parayı bu modellere asla vermem hak etmiyorlar.

Bizim yerli firmalar fiyatları düşüreceğine tam tersi habire zam yapıyorlar.

• Daha fazla güç ve tabribat istiyorsanız mod 125 ama yok benim için isabet daha önemli diyorsanız mod 135qe derim..Şuan her ikisinin fiyatına baktığımda gülüyorum çok pahalı, şahsen o parayı bu modellere asla vermem hak etmiyorlar.

Bizim yerli firmalar fiyatları düşüreceğine tam tersi habire zam yapıyorlar.

Peki tahribat gücü yüksek benzeri tüfek önerebilir misiniz?

• Hatsan şaşırttı bu fıyatlara yerli kırmalımı olur 135 qe 125 birde özellıkle vortexden uzak durun kalıbının tufeklerı degıller,heleki vortex ler servısı ziyaret etmeden rahat etmezler...yaylı alın basit oturmuş sorunsuz duzen Kral N 07 veya N 11 tavsiye ederım,guclerı aynıdır herıkısınınde

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Benim düşüncem uzun namlulu olması zira hatsan ın isabetini artırır. Ama farklı modeklere de bakılabikir tabi.

• Merhabalar güç isabet konusunda farkları yoktur. İç mekanizmalar aynı. Sadece dış görünüşü seçmek size kalmış. Hangisi hoşunuza gidiyor ise onu alın :thumbup:

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• mod 135 qe baya kaliteli olmuş aldım kullandım fakat sattım gücü mod 125 sniper e göre düşük geldi bana ama vuruşları daha hassastı

• mod 135 qe baya kaliteli olmuş aldım kullandım fakat sattım gücü mod 125 sniper e göre düşük geldi bana ama vuruşları daha hassastı

qe namlu tüfeğe isabet katmış bende eski bi mod 125 sniper kullanıcıyım çok güçlüydü evet ama isabeti düşük ve dürbün kullanmak mümkün değildi. Ben tüfekten gayet memnunum diana 4-16x42 dürbün ve yatagun Dampayla kombin yaptım gayet güzel oldu

• qe namlu tüfeğe isabet katmış bende eski bi mod 125 sniper kullanıcıyım çok güçlüydü evet ama isabeti düşük ve dürbün kullanmak mümkün değildi. Ben tüfekten gayet memnunum diana 4-16x42 dürbün ve yatagun Dampayla kombin yaptım gayet güzel oldu

merhaba.diana yı yurtdışındanmı getirdiniz.

benim elimede yeni geçti ikinci el.

siz kaç liraya aldınız acaba.

birde linkini atabilirmisiniz

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• merhaba.diana yı yurtdışındanmı getirdiniz.

benim elimede yeni geçti ikinci el.

siz kaç liraya aldınız acaba.

birde linkini atabilirmisiniz

bulunduğum şehir de pazarlıkla 0 580 liraya aldım. Görüntü olarak çok net bir dürbün daha montajını yapmadım ama görüntü netliği beni tatmin etti

• 125 vortex panzer gibi ama hassasiyet icon 135 derim

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5

Crosman 357 4.5

Crosman 1077 CO2 repater 4.5

• Mod 135 qe derim.

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• arkadaşlar merhaba,,hatsan mod 135 5.5 tüfek almış bulunuyorum,şimdi çeşitli özellikte pellet almak için araştırma yapıyorum,,öğrenmek istediğim bizim bu tüfeğimizin kaç Joule güce sahip olduğu

bazı pellet lerin açıklamasında 24 J üzeri güce sahip tüfekler için uygundur. diye yazıyor ,nette araştırdım ama bilgiye ulaşamadım bizim tüfek kaç joule açaba

hatsan mod 135 QE SNİPER VORTEX 5.5 mm

• arkadaşlar merhaba,,hatsan mod 135 5.5 tüfek almış bulunuyorum,şimdi çeşitli özellikte pellet almak için araştırma yapıyorum,,öğrenmek istediğim bizim bu tüfeğimizin kaç Joule güce sahip olduğu

bazı pellet lerin açıklamasında 24 J üzeri güce sahip tüfekler için uygundur. diye yazıyor ,nette araştırdım ama bilgiye ulaşamadım bizim tüfek kaç joule açaba

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

• Ben de aldım uzun araştırmalarla . Mod 125 vortex sniper la güç anlamında fark yok isabet ise atıcıya kalmış plastik daha sağlam istiyorsan mod 125 al derüm ama şöyle kaliteli ahşap istiyorsan mod 135 qe ahşabı en kalitekidri iyi bakarsan ömürlük .