Avfoni Rezilliği

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Arkadaşlar size geçen sene avfoni.com'la yaşadığım sıkıntıyı paylaşmak ve bu sayede sizlerin de benimle aynı sıkıntıyı çekmemenizi istiyorum.


  2018 aralık ayında avfoni.com'dan Hatsan Turcar 5,5 mm havalı tüfek seti sipariş vermiştim. Sitelerinde "en geç 7 gün içinde kargoda" ibaresi açıkça yazmaktaydı fakat aradan 10 gün geçmesine rağmen ürünüm kargoya dahi verilmemişti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve karşıma ilgisiz bi varlık(!) çıktı. Ürünümün ertesi gün kargoya verileceğini söyledi. Ertesi gün oldu fakat ürünüm yine kargoya verilmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini tekrar aradım fakat numaramı görmüş olacaklar ki defalarca aramama rağmen açmadılar. Hatta bazen açar açmaz geri kapattılar. Ürünü kargoya vermeleri tam 15 gün sürdü ve ürün elime 18 gün içinde ulaştı. Fakat yolladıkları ürün benim sipariş ettiğim Hatsan Turcar modeli değil Hatsan AirTact modeliydi. Bunu belirtmek için geri aradım fakat telefonumu yine açmadılar. İade etmek istedim fakat sitede ürün "teslim edilmedi" olarak gözüktüğü için iade seçeneği kapalıydı. Olayın üzerinden tam bir yıl geçti fakat halen ürün sitede "teslim edilmedi olarak gözüküyor. Kısacası müşterisine değer vermeyen ilgisiz bi firma. Avfoni.com'dan alışveriş yapacaklar için tavsiyem: YAPMAYIN !

 • İyiki okudum alacaktım avfoniden ürün almam artık teşekkürler

  ussr ıj 27 tektetik 72 namlu superpoze


  ispanyol lamber yarıotomatik


  Mod125


  Gamo bullwhisper


  Daisy powerline

 • Teşekkürler bilgilendirme için. Yeniler için önemli bilgiler bunlar.

 • Avfoni den 2016 da ben de payıma düşeni aldım, o tarihten beri yeminliyim.

 • Avfoni, geçenlerde Kral tüfeklerde ''stokları eritmek '' için kampanya yaptı. Ellerinde çoğu model yoktu. Bence sipariş vermeden önce teyid alın

 • Avfoni sitesi balık malzemeleri ve havalı tüfek malzemelerinde geç teslimatı ben de yaşadım!

  Sitede görünen bazı ürünler ellerinde olmuyor, temin edip sonra yolluyorlarmış, bana bu açıklamayı yaptılar!

 • avfoni den sepeti doldurdum. sonra siparişi verdim. Baktım sipariş gelmiyor sonra aradım. O ürün yok bu ürün yok size bunu verelim vs. Bende dedim o zaman siparişi komple iptal edin. Öyle de oldu. Paramı da geri aldım. Ama bana iyi bir ders oldu.

  Hatta Crossman'ın bir tüfeği için aramıştım. Satıcı direk şunu söyledi bu ürün iyi bir ürün değil. Alan kişiler hiç memnun değiller. Bence siz de almayın deyip telefonu kapattı.

  Zoraki Ultra HP02 4.5/5.5

  Beeman P17

  Sig Sauer P226 Elite

  Sig Sauer P320

  Daisy Powerline 15XT
  Gamo P-23 Combat
  Gamo PT-85 Tactical

  Gamo AF-10

  Umarex Walther CP88

  Crosman Vigilante

  Crosman1322

  Crosman1377

  Crosman2240

  Hatsan Mod25 Special Edition


  Hatsan Mod125 Sniper Vortex 6.35

  Hatsan Mod135 VortexQE 5.5

  Hatsan Mod87 VortexQE 5.5

  Hatsan Airtact 5.5

  Hatsan Striker Edge 5.5

  Zoraki Ultra HP01 Uzun namlu 4.5

  Gamo WhisperX 5.5

  Gamo CFX 4.5

  Crosman Nitro Venom Dusk 5.5

  Stoeger X50 5.5

  Stoeger X20 Supressor 4.5

  Umarex Morph 3X

 • Bu aralar tüm satıcılarda aynı piyasada fazla ürün kalmadı herhalde. Almaya kalkıyoruz o ürün yok site güncellenecek unutmuşuz falan filan. Netleştirme den arayıp sormadan almamak lazım