Effecto px4 namlu çıkış hızı sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eger tufegimi bütün olarak Siirt'ten İzmir'e yollarsam tufegin bakımını yapıp yanında da bol oring yollayacaklarini biliyorum. Benim içimi acıtan şey şudur. Ben bu tüfek için oring ararken internette yabancı bir ülkenin adını hatırlayamadığım bir sitesinde bu parcayi bulabilirken neden kendi ülkemde bulamıyorum.bustelik bu tüfek Türkiye'de üretiliyor. Bu sorun hem imalatçı için eziyet hemde bizim için. Bu ürünün her türlü parçası eğer yasal ise piyasada bol bol olmalıdır. Ben bu kadarını hakettigimi düşünüyorum.

browning auto 5

akkar karatay tk355

• Tembel, ciddiyetsiz bir toplumun yaptıklarını kullanmak çok yüksek risk içerir. Daha trafikte kurallara uyarak araba süremeyecek derecede disiplin sahibi bir toplumdan bırakın PCP’yi, sapan bile yaptım demesini şüpheyle karşılamak gerekir.

Geçen yine bu meşrepten bir firmanın yaptığı bir yivli tüfeğin incelemesini izledim. İncelemeyi yapan kişi, mekanizmayı patlama anında hareket etmesini engelleyen çıkıntılara mürekkep sürüp test etti. Sonuç: Çıkıntılar dengeli bir şekilde gövdeye temas etmiyor! Bu ne demek, bir patlama zamanında tüm gerilme dengesiz bir şekilde yığılacak! Yığılma olan bölgeler gerilmeyi kaldıramayıp deforme olup, o bolt mekanizması atıcının suratına girecek! Bakın daha bu kadar hayati meselelerdeki bile ciddiyet bu! Güvenmeyin bu toplumun yaptım dediğine.

Beş katını, on katını verin doğru düzgün ithal ürünler alın. Alman, İsveç, İngiliz, Çek ve bazı Rus silahları hariç hepsi baş ağrısına sebebiyet verir.

Size kesinlikle katılıyorum . Ama keşke imkanlar uygun olsa.

browning auto 5

akkar karatay tk355

• Eger tufegimi bütün olarak Siirt'ten İzmir'e yollarsam tufegin bakımını yapıp yanında da bol oring yollayacaklarini biliyorum. Benim içimi acıtan şey şudur. Ben bu tüfek için oring ararken internette yabancı bir ülkenin adını hatırlayamadığım bir sitesinde bu parcayi bulabilirken neden kendi ülkemde bulamıyorum.bustelik bu tüfek Türkiye'de üretiliyor. Bu sorun hem imalatçı için eziyet hemde bizim için. Bu ürünün her türlü parçası eğer yasal ise piyasada bol bol olmalıdır. Ben bu kadarını hakettigimi düşünüyorum.

O-ring bulmak çok basittir internetten almaya yada fabrikadan istemeye gerek yok.sadece o-ring satan yerler var. Sanayi de klimacilarda çokça var. Oto tamircilerinde ve enjektör bakımı yapan pompacilarda istemediğiniz Kadar bulabilirsiniz. Bende doğunun en ücra ve en küçük ilinde görev yapıyorum. Ben burada buluyorsam Siirt'te de vardır.

agt agtagt

• Toplumu kaynak göstermeden olumsuzluklara vesile olan firma, kurum ve kuruluşlar üzerinden yaklaşım ve tepki göstermek daha doğru olurdu.Toplumun bir bireyi olarak üzülerek okudum.Kaldı ki işini son derece iyi yapan onlarca,yüzlerce,binlerce çeşitli branşlarda da işletme,sanayi,kurum,kuruluş ve organlar varki değer biçilemez.Türk Milleti'nin oluşturduğu toplumu istisnalarıyla birlikte böyle farklı bir konu üzerinden bakış açısıyla değerlendirmek ve bu husustan genellemeyle itham altına almak ciddiyetini tartışmaya açmak yahut tembelliğini belirten bir etiketleme yapmak amiyane tabirle basit görmeyi ifade eden yaklaşımda bulunmak, bilahare topluma saygısızlığı ifade eder.Yazdıklarımıza dikkat edelim.Topluluk kurallarına azami şekilde uygun davranalım mümkün olduğu kadar.

Tembel, ciddiyetsiz bir toplumun yaptıklarını kullanmak çok yüksek risk içerir. Daha trafikte kurallara uyarak araba süremeyecek derecede disiplin sahibi bir toplumdan bırakın PCP’yi, sapan bile yaptım demesini şüpheyle karşılamak gerekir.

Geçen yine bu meşrepten bir firmanın yaptığı bir yivli tüfeğin incelemesini izledim. İncelemeyi yapan kişi, mekanizmayı patlama anında hareket etmesini engelleyen çıkıntılara mürekkep sürüp test etti. Sonuç: Çıkıntılar dengeli bir şekilde gövdeye temas etmiyor! Bu ne demek, bir patlama zamanında tüm gerilme dengesiz bir şekilde yığılacak! Yığılma olan bölgeler gerilmeyi kaldıramayıp deforme olup, o bolt mekanizması atıcının suratına girecek! Bakın daha bu kadar hayati meselelerdeki bile ciddiyet bu! Güvenmeyin bu toplumun yaptım dediğine.

Beş katını, on katını verin doğru düzgün ithal ürünler alın. Alman, İsveç, İngiliz, Çek ve bazı Rus silahları hariç hepsi baş ağrısına sebebiyet verir.

Aa S510 Fac 5.5mm

Hatsan At44 Nova 5.5mm *Modificated Edip technology*:love: 32fpe

Konus Pro M30 8,5-32x52 - İtaly

Hawke 6-18x50 Panorama 10x Half

Effecto Px5-Pro .22 LW

Vector Marksman FFP & BKL 301

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Borbayre ().

• O-ring bulmak çok basittir internetten almaya yada fabrikadan istemeye gerek yok.sadece o-ring satan yerler var. Sanayi de klimacilarda çokça var. Oto tamircilerinde ve enjektör bakımı yapan pompacilarda istemediğiniz Kadar bulabilirsiniz. Bende doğunun en ücra ve en küçük ilinde görev yapıyorum. Ben burada buluyorsam Siirt'te de vardır.

Klimacilari deneyeceğim. Şimdiden teşekkür ediyorum. Keşke daha önce söyleseydiniz. Ortalığı bir birine kattım.

browning auto 5

akkar karatay tk355

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen behcets ().

• Tembel, ciddiyetsiz bir toplumun yaptıklarını kullanmak çok yüksek risk içerir. Daha trafikte kurallara uyarak araba süremeyecek derecede disiplin sahibi bir toplumdan bırakın PCP’yi, sapan bile yaptım demesini şüpheyle karşılamak gerekir.

Selam. Kaliteli bir ürün olabilmesi için toplumun soysal kültürel ekonomik ve daha pek çok alanda ileride olması ve bazı kaygılarının olmaması gerekir. Biz halen çoğunlukla ömrümüzü bir ev ve bir araba almak için sarf eden insanlarız. Bazı konularda kaygılarımızı aşabilmis değiliz. Ekmek için üretmenin ötesine yeni yeni geçmeye calisiyoruz. Bizim böyle bir ortamda büyük bir zevkle İngiliz veya Almanlar gibi arabalar ucaklar havalı tüfekler üretmemiz mümkün değil. Çünkü bizim kaygılarımıza sahip degiller. Hem ekonomik olarak hemde bilgi birikim ve teknolojik olarak ne yazikki bir miktar gerideyiz. Onların ürettiği kalitede ürünü böyle bir durumda üretmemiz mümkün degil. Zaten beklemiyoruz. Öte yandan başımız dik değilse bile kumun içinde de değil çabalıyoruz. Önümüzü görmeye çalışıyoruz. Bu çabaları takdir etmek gerekiyor. Öte yandan eleştirilerimiz ve arzularınız da olacak bunlar da kaliteye olumlu katkı sunan değerlerdir. Bunları yaparken açık ve net olmayız ve genellemelerden ve suçlamalardan hele ki hakaretten kaçınmalıyız. Toplum denen şey bizleriz ve biz bir aileyiz. Kırmızı ışıkta beklememek için arabası ile kaldırıma çıkıp oradaki insanların ezilmesini önemsemeyen birinin ruh halini artık anlamaya çalışmıyorum . Öte yandan o kaldırımda yeşil ışığı beklerken ezilme tehlikesi geçirmenin duygusunu hiç unutamam. Ve her ışıkta bekledigimde aynı şey olacak sanırım fakat olmaz bu durumda herkesi suclayamam. Suclamamalıyım. Saygılar.

browning auto 5

akkar karatay tk355