Reximex Marka Hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam değerli Airgunturk ailesi üyeleri. Uzun süre sonra bt65 ten çıkış yapmayı düşünüyorum birinci sorum tüfeğimi satarsam sattığım kişi gitti birine zarar verdi bunun ilk seri numarası tc kimliğimize kayıtlı olduğundan bize bi sıkıntı oluşturur mu yada satarken bir sözleşme yapıyormuyuz. İkinci sorum Reximex Daystar yada Throne yada Meta kullanan varmı aranızda grupman yeteneğinden dolayı reximex almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir Reximex markanın solid atamadığını söylüyorlar varmı kullanan reximex ve solid atan arkadaşlarım ? 3. sorumda 6.35 seviyorum fakat ülkemizde düzgün pellet bulmak sıkıntı 6.35 mi almalıyım yoksa 5.5 mi pellet öneriniz varmı teşekkür ederim. Bilgisi olan arkadaşlarım tavsiyelerinize ihtiyacım var saolun.

RİFLES :

HATSAN BT65 SB 6.35

REXİMEX DAYSTAR WOOD REGULATED 5.5

HATSAN AİRTACT 5.5

SCOPES :

OPTİMA 3X12-44 AOE

DİSCOVERY VT-T 3X18-50 SVFP

PİSTOLS :
    HATSAN H 1911 4.5

HATSAN MOD 25 4.5

• tahribat merakınız yoksa ve grupman istediğinizi belirtmişsiniz, 6.35 almayın. çeşit çok az.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Selam değerli Airgunturk ailesi üyeleri. Uzun süre sonra bt65 ten çıkış yapmayı düşünüyorum birinci sorum tüfeğimi satarsam sattığım kişi gitti birine zarar verdi bunun ilk seri numarası tc kimliğimize kayıtlı olduğundan bize bi sıkıntı oluşturur mu yada satarken bir sözleşme yapıyormuyuz. İkinci sorum Reximex Daystar yada Throne yada Meta kullanan varmı aranızda grupman yeteneğinden dolayı reximex almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir Reximex markanın solid atamadığını söylüyorlar varmı kullanan reximex ve solid atan arkadaşlarım ? 3. sorumda 6.35 seviyorum fakat ülkemizde düzgün pellet bulmak sıkıntı 6.35 mi almalıyım yoksa 5.5 mi pellet öneriniz varmı teşekkür ederim. Bilgisi olan arkadaşlarım tavsiyelerinize ihtiyacım var saolun.

70 cm namlu 6.35 Modlu gen2 kullanıyorum hocam 38 grain solidi 900 fps ile atıyor grupmanı oldukça iyi, hem isabet hem tahribat istiyorsanız 5.5mm ile 26 grain solid atabilirsiniz veya 22-24 grain hollow point, tüfeğe çekiç yay ve namlu portu modlaması yapmalısınız. 5.5 için sadece 18.13 pellet atarım diyorsanız modlamaya gerek yok. Aynısı 6.35 de 25 grain pellet için geçerli olacaktır. Bu grainlerin üzerinde modlama şart diyebilirim.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• yanlız modlandığında ürün canavara dönüyor. 25.39 grain JSB pellet 920 fps atıyor bendeki ürün. 22 grain spoton pellet 950 fps. isabeti de çok başarılı

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• 70 cm namlu 6.35 Modlu gen2 kullanıyorum hocam 38 grain solidi 900 fps ile atıyor grupmanı oldukça iyi, hem isabet hem tahribat istiyorsanız 5.5mm ile 26 grain solid atabilirsiniz veya 22-24 grain hollow point, tüfeğe çekiç yay ve namlu portu modlaması yapmalısınız. 5.5 için sadece 18.13 pellet atarım diyorsanız modlamaya gerek yok. Aynısı 6.35 de 25 grain pellet için geçerli olacaktır. Bu grainlerin üzerinde modlama şart diyebilirim.

Reximex Daystar .22 aldım hocam şöyle diyebilirim fakirin FX impactı :D Maşallah hatsan ömrümü yemiş yıllarca hatsanın bendekileri ayrıca babama aldıgım mod 85 sniper dahil hepsi lanet bir grupmana sahip birdaha hatsan mı ? ASLA. Hatsan pişmanlıktır.

RİFLES :

HATSAN BT65 SB 6.35

REXİMEX DAYSTAR WOOD REGULATED 5.5

HATSAN AİRTACT 5.5

SCOPES :

OPTİMA 3X12-44 AOE

DİSCOVERY VT-T 3X18-50 SVFP

PİSTOLS :
    HATSAN H 1911 4.5

HATSAN MOD 25 4.5

• yanlız modlandığında ürün canavara dönüyor. 25.39 grain JSB pellet 920 fps atıyor bendeki ürün. 22 grain spoton pellet 950 fps. isabeti de çok başarılı

Hocam, modlamayı öğrenebileceğimiz geniş çaplı bir video veya yazı varmıdır?

• Reximex Daystar .22 aldım hocam şöyle diyebilirim fakirin FX impactı :D Maşallah hatsan ömrümü yemiş yıllarca hatsanın bendekileri ayrıca babama aldıgım mod 85 sniper dahil hepsi lanet bir grupmana sahip birdaha hatsan mı ? ASLA. Hatsan pişmanlıktır.

Daystar yorumları çok iyi gerçekten, kullanma şansım olmadı ama merak ediyorum 😄

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• 2023 modeller 90 CC air chember ile gelecek ve modeller Delta wolfe benziyor. Ben Beğendim ;tufey#

NEW Airguns: IWA 2023 Pellet Pusher Report
    This is my video of the IWA 2023 Show in Nuremberg, showcasing the latest gadgets and gizmos for the Airgun World. Humour is always included with me. These a...
    www.youtube.com

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Reximex Daystar .22 aldım hocam şöyle diyebilirim fakirin FX impactı :D Maşallah hatsan ömrümü yemiş yıllarca hatsanın bendekileri ayrıca babama aldıgım mod 85 sniper dahil hepsi lanet bir grupmana sahip birdaha hatsan mı ? ASLA. Hatsan pişmanlıktır.

Hocam imkanınız varsa şöyle bir deneyiminizi konu açarak paylaşırmısınız. Beni de hafif olması çekiyor.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )