Česká Zbrojovka PCP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Bu silah CZ 200 yada ingilteredeki adı ile AirArms TS200

Bu çekoslovak firma ile irtibata geçmiştim 6 ay önce beni Ankarada CZ nin Türkiye temsilcisine yönlendirdiler, Ankara ilede irtibata geçtim ama adam uçuyor havalarda, en az 50 tane sipariş verecekmişiz, ve fiyat olarak AA markası ile ingilterede £300.00 olmasına rağmen adam toptan fiyatına £500.00 istiyor.

• Hey maşallah. Birinin kafası güzelmiş herhalde o cevabı verirken. Soranın bir yüzü kara, cevap veren de çok zengin herhalde.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Official Post

Hey maşallah. Birinin kafası güzelmiş herhalde o cevabı verirken. Soranın bir yüzü kara, cevap veren de çok zengin herhalde.

Adam tam uçmuş ;kihhik, ayrıca AirArms ın tüfeklerini türkiyeye satma yetkisi yokmuş, ;kihhik, tek yetkili çekoslovakyadan dolayı kendisiymiş ;kihhik, bende Allah çarşına pazar versin dedim, bu yazışma 1 yıl önce gerçekleşti.

• Vallahi fiyatı hakkında pek bilgim yoktu.
    Çekoslavakyadan bir abim gelecek onunla konuşup getirtmek istedim ancak malum gümrük v.s işleri Tr'ye getiremiyoruz. bu durumdada getiremeyeceğiz gibi geliyor :D

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Fender özellikleri nedir bu tüfeğin.?

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• /A length 910mm
    Calibre 4.5mm(.177") & 5.5mm(.22")
    Barrel Length 485mm Stock Beech
    Weight 2.65kg Std power 10.5-11.0 ft/lbs
    Loading Bolt action Shots 35 (.177") - 50 (.22")
    Filling pressure 190 bar (2750 psi)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• bende Allah çarşına pazar versin dedim, bu yazışma 1 yıl önce gerçekleşti.

Abi bu lafı Türkçe mi söyledin? ingilizce söylediysen ingilizcesi ne bunun? ;şrofls;.

• Official Post

Abi bu lafı Türkçe mi söyledin? ingilizce söylediysen ingilizcesi ne bunun? ;şrofls;.

Ben bu sözleri Ankaradaki Temsilcisi Türk'e türkçe söyledim. :)

• Abi bu lafı Türkçe mi söyledin? ingilizce söylediysen ingilizcesi ne bunun? ;şrofls;.

;lol; ;lol; ;lol;

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• Kalitesini bilemem ama tip olarak yaramaz ;director;

• Vallahi fiyatı hakkında pek bilgim yoktu.
    Çekoslavakyadan bir abim gelecek onunla konuşup getirtmek istedim ancak malum gümrük v.s işleri Tr'ye getiremiyoruz. bu durumdada getiremeyeceğiz gibi geliyor :D

örneğin,ben yurtdışına gittim birtane pcp aldım diyelim.Türkiye'ye getiremeyecek miyim?
    geçenlerde hava alanı dış hatlarda ,THY nin şefine sordum;ben yurtdışından havalı tüfek alsam bir sorun olur mu diye.ateşli silah haricinde bir problem olmaz, havalı silahı silah teslim yerine bırakarak getirebilirsiniz dedi.
    aydınlatırsanız sevinirim.saygılar

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Bende bi problem çıkacağını sanmıyorum. 7-8 yıl önce babam rusyadan iki tane airsoft tüfek getirmişti, hatta birisini bagaja bile vermemiş. Ama silah bavulda görününce baya bi problem yaşamış havaalanında. ;şrofls;.

• örneğin,ben yurtdışına gittim birtane pcp aldım diyelim.Türkiye'ye getiremeyecek miyim?
    geçenlerde hava alanı dış hatlarda ,THY nin şefine sordum;ben yurtdışından havalı tüfek alsam bir sorun olur mu diye.ateşli silah haricinde bir problem olmaz, havalı silahı silah teslim yerine bırakarak getirebilirsiniz dedi.
    aydınlatırsanız sevinirim.saygılar

Ben problem çıkıyor diye biliyorum. Çok da detaylı bilmiyorum duyduğum kadarıyla o. Tabi yurt dışından malzeme getiren üstadlar belki konu ile ilgili aydınlatıcı cevap verirler. + böyle ürünlerin gümrüğü v.s derken çok masraflı olur diye düşünüyorum.

Yurtdışından bu zamana kadar sadece müzik aleti (Elektro gitar, gitar parçaları, aksesuarları, elektroniği v.s v.s ) getirtdim. Onlarda da bile problem çok çıkıyor, gümrük v.s aynı hesaba geliyor. (Tabi ben onunda püf noktasını bulmuştum ;şrofls;. )

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• eğer karayolu ile getirtirseniz ve bir de Temmuz ayında olursa bu iş hiç sorun çıkmaz
    o aylarda Almanya'dan gurbetçi kardeşlerimiz geliyorlar ve sınır kapılarında çok yoğunluk oluyor atarsınız bir gitar çantasına, sorunsuz gelir.

• yani ben yurtdışından havalı alsam uçakla dönerken getiremeyecek miyim?

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Denemesi bedava :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• yani ben yurtdışından havalı alsam uçakla dönerken getiremeyecek miyim?

11 Eylül 2001'den önce olsaydı sorun çıkmazdı belki ama şu an çok zor. Adamlar uçağa bebk maması bile almıyorlar (gerçi tüfek bagajda gelecek ama.. bu örnekle ne kadar paranoyak olunduğunu anlatmak istedim.)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.