Smith Wesson ExtremeOps

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel bıçak. Et kalınlığı 4-5 mm var heralde. Bu bıçakların sevmediğim yanı; sert yüzeylerde kaplamasının zarar görmesi.

evet et kalınlıgı epey var..
    sorun değil çizilmesi durumunda 2yıl garantisi sayesinde gidip değiştirebiliyorsun.sert yüzeylerde kullanmaya kıymam bunu zaten :)

• Sert yüzeylerde kaplamasını bozmak kolay değil. Benim SW SWAT çakı da aynı titanyum kaplamaya sahip ve kaplaması çiziklere karşı çeliğin kendisinden daha dayanıklı. Test etmiştik. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• CRKT Columbia River markasını tek geçerim. yıllardır tek işleri dünyanın en iyi bıçaklarını üretmek.

• Arkadaşlar Merhaba,

Ben de yurt dışından bir tane leatherman aldım ve çok memnun kaldım. İlk aldığımda da ucu keskinmi diye bakmak istedim ama bakarken elimi kesince bir daha bakmadım. Sanırım bu marka çok iyi ama Türkiye'de var mı bilmiyorum. Bileniniz var mı?

Diana Mod. 350 Magnum 5.5 mm

agt m;s,S

• Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Arkadaşlar Merhaba,

Ben de yurt dışından bir tane leatherman aldım ve çok memnun kaldım. İlk aldığımda da ucu keskinmi diye bakmak istedim ama bakarken elimi kesince bir daha bakmadım. Sanırım bu marka çok iyi ama Türkiye'de var mı bilmiyorum. Bileniniz var mı?

http://www.yatagun.com.tr/urun…;ID3=&ID2=&ID1=19

• Boşverin bunları..en iyisi Elbistan işi bu bıçaktır.Jileti bile hasetinden çatlatır.. :thumbup:

[Resim Engellendi: http://s8.directupload.net/images/091104/temp/mw7ahj69.jpg]

[Resim Engellendi: http://s2.directupload.net/images/091104/temp/qrzutt2l.jpg]

Saygılar

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Laf keşke "benim de böyle bir bıçağım olsa"ya geldiyse buraya koymadan edemeyeceğim bir arkadaşı paylaşmak isterim:
    Microtech Halo
    [Resim Engellendi: http://dbblades.com/images/halo.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i2.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/001196/1196980.jpg]
    ABD'de bile sivillere satışı yasak olan bir bıçak. Gerisini varın siz düşünün.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• özelliği nedir sayın eblemis, yani o kadar serbest bir ülkede bu bıçağın yasak olmasının nedeni nedir?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Arkadaşlar Merhaba,

Bende yaklaşık 9-10 senedir var. Leatherman Wave modeli. Zamanında karaköyden 115 USD'ye almıştım.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• OTF olması yani Out-the-front , türkçesi önden bıçağı çıkan sustalı bıçak olması. Missouri, Montana, Minnesota, Pennsylvania, Tennessee, ve Texas eyaletlerinde yasaktır. Bazı eyaletlerde kullanabilmeniz için de (Mesela New York)balıkçılık ya da avcılık lisansınız olması gerekir. Ohaio eyaletinde sadece internetten satın alabilirsiniz. Ayrıca Kızılderili bölgelerinde, askeri bölgelerde, washington DC de ve federal bölgelerde bu tür bıçakları taşıyamazsınız.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Türkiyede keşke damascus bıçak ustası yada satan bi yer olsa

Geçenlerde Ankara'da hediyelik eşya fuarında Damascus bıçak satan bir trabzonlu bıçak ustası görmüştüm. Yani Türkiye'de var.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• O zaman sustalı olması dışında diğer kaliteli bıçaklardan pek farkı yok. Malum 5 liraya tezgahta satılan sustalılarda türkiyede yasak aslında.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Murat Abi, resimdeki bıçak çok güzel. Bu damascus işi bende epeyce bi merak oldu. Hatta bi ara bora bıçaktaki damascus çeliğine 300 lira vermeyi bile gözüm kesiyoduki, Allah'tan son anda caydık. ;tacli# İnşallah şimdiki hedefim bu:[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/091104/temp/6tji8gjt.jpg]

• selamlar!
    en iyi marka bence benchmade dir :3 sinifi vardir red class 3 ,blue class 2 ve gold class 1.sinif

bi sayfasina bakin www.benchmade.com

böker de iyidir

crkt de favorilerimdendir

öyle süper celikler varki damast celiginden üstündür (ats34 440c s30v aus6,8 cm158), ama damast uzun yillar en yüksek kalite idi .Bizim osmanli yataganlarinin bazilari damast idi ,hatta türk yapimi eski tüfenkler avrupalilarinkinden iyi imis cünkü damast celik kulanilmis (ahhh ahhh eskidenmis)..DEDEMDEN yadigar denizli yatagan yapimi caki (osman karaman ustasinin)hepsinde üstündür...Ha damast damascus yani suriyenin baskenti sam sehrinden gelmedir...

Kusura bakmayin ama titan kaplama yoktur olsa olsa titannitrit olabilir oda cok pahali (matkap ve torna keskilerine uygulaniyor ,hem rengi altin rengidir siyah degil) reklam amaciyla titan diyorlar.Hatta 440c celik diye yaziyorlar aslinda 440a celik..niyetim kötülemek degildir, bilgilendirmek
    s&w ops extreme bicagim vardi ben hic begenmedim. Celigi cok yumusakti.....
    bicak kolleksyonum var ilgim ondandir , tavsiyemde : görünüsünü begendiginiz her bicagi almayiniz arastirin cok süper cakilar var ,bekleyin para biriktirin..bazi damast gibi görünsede damast degildir ,cinliler kopya ediyor dikkat!!!

saygilar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Sözünü ettiğim Ankara'daki hediyelik eşya fuarından Yatağan yapımı bıçak aldım evde et kesmek için, bahsettiğiniz kişi midir bilmiyorum ama çok güzel bıçakları vardı.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776