2005 wv polo hakkında görüşleriniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir miktar birikmiş param var . üzerine ihtiyaç kredisi cekip 2005 polo almayı düsünüyorum.kullanan veya incelemiş olan üstadların ''yakit tüketimi , yer tutuşu ,dayanıklılık'' gibi görüşlerinizi paylasırsanız sevinirim

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• dostum dizel bir araç tercih edersen iyi olur bende 2001 model polo kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim 1.4 motor az yakmıyor ortalama 8-10lt. araç kaliteli ama sorun çıkarıyor. parçaları pahalı. bagaj yok gibi. polonun dizelini alma derim 3 silindirli ömrü kısa yani sorunlu makina olduğu söyleniyor 2009-2011 model dizel düşük km de araç bakarsan uzun yıllar keyifle kullanırsın

• dostum dizel bir araç tercih edersen iyi olur bende 2001 model polo kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim 1.4 motor az yakmıyor ortalama 8-10lt. araç kaliteli ama sorun çıkarıyor. parçaları pahalı. bagaj yok gibi. polonun dizelini alma derim 3 silindirli ömrü kısa yani sorunlu makina olduğu söyleniyor 2009-2011 model dizel düşük km de araç bakarsan uzun yıllar keyifle kullanırsın

Selamlar. Tavsiyeden çok akıl karışıklı olmuş seninki :)

99 polo kullandım - benzinli ve 75 bg olmasına rağmen 200 km/h ile edirneden çorluya geldim - 155 km ye 19 lt yakıt yaktı.

2005 polo eniştemde var - 1,4 benzinli motoru seri sayılabilecek düzeyde - yakıtı 6,5 civarı - konforlu

polonun 3 silindirli motorları yanılmıyorsam 2009 dan sonra çıktı ve aynı motora sahip fabia kullandım - 90 km/h ile 3,5 lt ortalaması var. 3 silindir ve 1,4 olan motor 80 bg ve beklenmeyecek kadar hızlanma performansı var. Ömrünü bilmem ama, 2009 dan beri aynı araç 70.000 km de ve değişen motor sesinden başka sorunu yok. Dizel araçta alman motoru üzerine tanımam :) Benzinlide japon :)

Benimki 1,9 lt benzinli.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• tavsiyeler icin tesekkürler

istanbulda yasadıgım icim malum trafik, dur kalk vb. gibi sorunlar fazla ,benzin fiyatlarıda yerinde durmuyor , şehir içi ekonomik bir arac arıyorum desem daha dogru olur. bir arkadasımın tavsiyesi üzerine polo yu arastırıyorum.bu arada maximum 16 bin tl ye kadar ne gibi bir araç önerebilirsiniz?

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• tavsiyeler icin tesekkürler

istanbulda yasadıgım icim malum trafik, dur kalk vb. gibi sorunlar fazla ,benzin fiyatlarıda yerinde durmuyor , şehir içi ekonomik bir arac arıyorum desem daha dogru olur. bir arkadasımın tavsiyesi üzerine polo yu arastırıyorum.bu arada maximum 16 bin tl ye kadar ne gibi bir araç önerebilirsiniz?

sevgili kardeşim
    pologerçekten güzel bir araçtır. ama yüksek kilometreli veya yaşlı vw araçların tr de sorun çıkartmayacak olanını bulmak zor. düşük yakıtlı ve konforlu olan bu araçlar oldukça fazla kullanılıyor, muhtemelen de çoğunun km si düşürülüp satılıyor. yine bu grup araçlarda alternatif parça ithalatı oldukça kısıtlı. ben sana bahsettiğin fiyatlara fiesta, symbol, corsa ve palio tavsiye ederim. polo ile mukayese etmek doğru olmaz ama filo kullanıcıları bahsettiğim modelleri işletme maliyetlerinin düşüklüğü yönünden tercih ediyorlar. bunlarda kullanılan 2004 ve üstü motorlar oldukça ekonomik ve dayanıklı. 115 binde iş için aldığım symbol dizeli tepe tepe 50 bin km kullanıp sattım. periyodik bakım dışında sorun yaşamadım. km si oynanmamış 100-120 binde ve 2004-2007 arası bulabilirsen bu 4 model de seni yıllarca yormaz. yeter ki standart bakımlarını aksatma.

saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• sevgili kardeşim
    pologerçekten güzel bir araçtır. ama yüksek kilometreli veya yaşlı vw araçların tr de sorun çıkartmayacak olanını bulmak zor. düşük yakıtlı ve konforlu olan bu araçlar oldukça fazla kullanılıyor, muhtemelen de çoğunun km si düşürülüp satılıyor. yine bu grup araçlarda alternatif parça ithalatı oldukça kısıtlı. ben sana bahsettiğin fiyatlara fiesta, symbol, corsa ve palio tavsiye ederim. polo ile mukayese etmek doğru olmaz ama filo kullanıcıları bahsettiğim modelleri işletme maliyetlerinin düşüklüğü yönünden tercih ediyorlar. bunlarda kullanılan 2004 ve üstü motorlar oldukça ekonomik ve dayanıklı. 115 binde iş için aldığım symbol dizeli tepe tepe 50 bin km kullanıp sattım. periyodik bakım dışında sorun yaşamadım. km si oynanmamış 100-120 binde ve 2004-2007 arası bulabilirsen bu 4 model de seni yıllarca yormaz. yeter ki standart bakımlarını aksatma.

saygılarımla.

tesekkürler bu konuda oldukça yardımınız dokundu,araçlar hakkında cok fazla bilgim yoktur sadece kullanmayı biliyorum .tavsiyeleriniz arasından yeni kasa corsa yı arastırdım oldukca uygun geldı ,fiyatı harıç :) .sanırım biraz daha birikim yapıp 2007-2008 corsa alıp uzun süre kullanabilirim.
    saygılar

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• opel markalı bir araç alırsan hayatının hatasını yaparsın polo alma dedik ama opel de alınacak en kötü markalardan biridir ben dört sene kullandım sıfır km den 120bin km ye kadar yaşamadığım problem kalmadı ve parçaları vw kadar pahalıydı ne alalım dersen sırasıyla toyota,honda,renault,peugeot,hyundai,fiat sıralama en sorunsuz ve ikinci eli en güçlü olan markalar

• opel markalı bir araç alırsan hayatının hatasını yaparsın polo alma dedik ama opel de alınacak en kötü markalardan biridir ben dört sene kullandım sıfır km den 120bin km ye kadar yaşamadığım problem kalmadı ve parçaları vw kadar pahalıydı ne alalım dersen sırasıyla toyota,honda,renault,peugeot,hyundai,fiat sıralama en sorunsuz ve ikinci eli en güçlü olan markalar

İstanbul trafiğinde gün de 120 km işe gidiş dönüş (şehir içi - şehir dışı yarı yarıya) 5 sene de 200.000 km yaptım, Astra 2006 HB 1.3 CDTI ile. Genel ve zamanla değişmesi gereken parçalar dışında bir masrafım olmadı. Konfor ve yakıt tüketimi açısından mükemmel diyebilirim.

Şu andan itibaren araç benim elimde rahatsızlanmaya başlayabilir diye düşünüyorum, çok km yaptığım ve biraz hor kullandığım için... Eldekini verip bir araç yetmediğinden iki adet aynı kasanın sıfırını almayı düşünüyoruz.

Fikirlerimiz çelişiyor ve biraz daha iddialı olursam saydığınız bütün markaların aynı sınıftaki araçlarına tercih ederim...

1998 astra sahibiydik sorunsuzca senelerce kullanmıstık . sanırım en mantıklısı bi otomotiv ustasına danısmak olacak , aracı aldıktan sonra satmadan rahat bir 3-4 sene kullanmayı planlıyorum.

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• Ben Clio öneririm. Yen kasa dizel hatta robotize şanzımalısını bulursanız tadından yenmez. 1998 yılında 0 km olarak bir Clio 1.6 HB almıştım. Şehir içi 7,5 Lt. benzin yakıyordu. O araba kadar sorunsuz araba görmedim. 180 bin km'de ilk defa ön takım işlem gördü ve rol kolları değişti. 280 bin km'de ilk defa ön akslar değişti. 300 bin km 'de ilk defa baskı balata değişti. 3 sene önce sattığımda 405 bin km'deydi ve en ufak bir motor problemi olmadı. Bence Clio ..

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• tavsiyeniz için tesekkür ederim
    2008 clio hatchback kullanmıstım.aydından mugla ya kadar.düz yollarda 180 km hızi gormustum , birazda delilik yapıp makaslara falan girmistim. yol tutusu baya iyidi ama saglamlık bakımından cok fazla güven vermemisti. o yüzden daha saglam vw , opel gibi araclara bakıyorum. bu arada 180 km ile volvo ile biyere gömsen ispatula ile kazırlar :)

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• Markası ne olursa olsun ama mutlaka Alman olsun. Bende Caddy var ve çok memnunum.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• tavsiyeniz için tesekkür ederim
    2008 clio hatchback kullanmıstım.aydından mugla ya kadar.düz yollarda 180 km hızi gormustum , birazda delilik yapıp makaslara falan girmistim. yol tutusu baya iyidi ama saglamlık bakımından cok fazla güven vermemisti. o yüzden daha saglam vw , opel gibi araclara bakıyorum. bu arada 180 km ile volvo ile biyere gömsen ispatula ile kazırlar :)

Ben Reanult'çuyum. 11 sene Clio ullandım. Şu an Otomatik Scenic II, 2.0 16V kullanıyorum. Eşimde de Modus 1.6 16V otomatik var. Renault işçilik kalitesi olarak VW gurubunda daha düşüktür ama sağlamlık konusunda, VW gurubunda kesinlikle daha aşağı değildir. Bu araçta kullanılan parçalar içinde geçerlidir (Aks, Şanzıman, Motor, Yürüyen aksam vb.) aracın bütünlüğü olarakta. Bildiğim kadarıyla Renault'un Çarpışma testlerinden 5 yıldız almayan arabası yok. Ancak karar sizin. Umarım sorunsuz bir araç alırsınız.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Ben Reanult'çuyum. 11 sene Clio ullandım. Şu an Otomatik Scenic II, 2.0 16V kullanıyorum. Eşimde de Modus 1.6 16V otomatik var. Renault işçilik kalitesi olarak VW gurubunda daha düşüktür ama sağlamlık konusunda, VW gurubunda kesinlikle daha aşağı değildir. Bu araçta kullanılan parçalar içinde geçerlidir (Aks, Şanzıman, Motor, Yürüyen aksam vb.) aracın bütünlüğü olarakta. Bildiğim kadarıyla Renault'un Çarpışma testlerinden 5 yıldız almayan arabası yok. Ancak karar sizin. Umarım sorunsuz bir araç alırsınız.

inşallah . iyi bir marka alıp sansıma sorunluda cıkabilir. uzun süreli kullanmayı planladıgım icin dogru karar vermeye calısıyorum. bu arada tercıhlerimin arasında 2007 clio hatchback de var. bi oto sanayı ustası ile konustum sizin solediklerinizin aynısını soyledi .hemde yedek parca fiyatları uygunmus.

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• bu arada 180 km ile volvo ile biyere gömsen ispatula ile kazırlar

volvo ıle sag cıkamaycagınız kazadan diger çogu araba ile sağ çıkma şansınız hiç yoktur. çarpışma senaryosu akla gelınce volvo kanıtlanmıs bir şekilde diger araçlardan üstündür

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Söylediğiniz paraya üst segmentte bir araç alınamayacağı kesin,bende 2001 model peugeot 206 1.4 benzinli var 190000 km'de.Tüp taktırdım uzun yol değeri son ölçümüme göre 15-16 kuruş civarında.Şehir içinde de çok yaksa 20-22 kuruş yakar.Şimdiye kadar da zamanın da yapılmamış bakımların sebep olduğu bir kaç problem dışında sorun yaşamadım.16000 TL ye de ABS li daha konforlu 2005 model ve üstü bulmak mümkün.Dizellerinin de çok ekonomik olduğu söyleniyor.Tabi tercih sizin.

• tavsiyeleriniz için tesekkür ederim.
    renault clio hatçhback 1.2 16V 75hp satın aldım.sansıma cok cok temızdı , cok müsterisi vardı ama sanslı olan bendim :) biraz borç harç sıkıstırdı beni ama kacırılacak bir araç deildi. hayırlı,kazasız belasız kullanmak nasıp olur isallah.

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

ne demek opel alma bence çok bencil olmuş ben 4 ay aradım kütahya denizli vs. opel vectra cd (uzay kasa) bulmak için bütün sanayideki usta arkadaşlarım alman olsun istersen çamurdan olsun dedi hurda olsun bze alman getir dediler kütahyada fazla samimiyetimiz olmayan usta bile lagunamı opelmi dedik git kardeşim almanya bizden dedi şakayla kesinlikle opel fikrinden şaşma git istediğin arabayı bul dediler sonunda 97 model vectra b cd modelini aldım lpg takılı üzerinde kadran 230 diyor ağırlık 1.450 kiloya yakın 8 aydır sanayiye gidilmezmi ya bir kere gittim git kardeşim paran şok heralde arabanın bişiyi yok dediler bidahada gitmedim 97 model araçta sizin tavsiye ettiğiniz araçlarda yarısı bile yok bence opel al kardeşim git 2002 2006 astra al bak keyfine saygılar...

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• tavsiyeleriniz için tesekkür ederim.
    renault clio hatçhback 1.2 16V 75hp satın aldım.sansıma cok cok temızdı , cok müsterisi vardı ama sanslı olan bendim :) biraz borç harç sıkıstırdı beni ama kacırılacak bir araç deildi. hayırlı,kazasız belasız kullanmak nasıp olur isallah.

Beyfendi aldım demiş, herhalde dikkatinizden kaçmış. Saygılar

4 sene opel astra cd kullandım ve normal bakımlarının dışında hiçbir masraf çıkardığına şahit olmadım. Sanırım bu sizin şanssızlığınız olmuş...