Yeni webley royal ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Veli beyin yazdığı değere bakılırsa,patriottan güçlü...İnceleme imkanı bulan varmı,acaba ?

airgunturk.com/attachment/1776/

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• ya bu hatsan değilmi ?( Bana biraz çakma Webley gibi geldi 8|

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

+ 1

Kundak yanlarına bakılırsa bilindik hatsan çift vidaları görürsünüz. ;kihhik,

• ama walther namluymuş :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• ozaman elindeki raider namlularını değerlendirmiş olabilir ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Taktik iyi ama ellerindeki fazla 125'lerin adını değiştirip başka türlü satmak :D Hani bu aralar webley'de ön planda herkez alıyor onlarda biz bu tüfeğin adını webley yapalım daha çok satar misali :P

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• 5.5 mm 14.3 gr peleti 305 m/sn ile atamaz bu bence, atarsa mucize olur gibi. Pistonu hiççte büyük değil. Bu hız ölçümlerini patlamış pirinçle yapmış olmalılar pellet yerine.

• Official Post

5.5 mm 14.3 gr peleti 305 m/sn ile atamaz bu bence, atarsa mucize olur gibi. Pistonu hiççte büyük değil. Bu hız ölçümlerini patlamış pirinçle yapmış olmalılar pellet yerine.

#hims ;rofl.; ;lol;

• pıston çapı pıyasadakı ne buyuk sılahlardan magnum sınıfı ama 305 m/s ıle anca dızel etkısı ıle atar normal şartlarda atacaı 240 260 ms arası 14 grn lık pelletle

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• hayır 573 atar.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Arkadaslar Hatsan ın urettigi walther falcon hunter ve webley roayller tıp a tıp aynıdır. Ayrıca Durbun 3-9x44 W&S dir yani S&W degil. Ben persembe gunu bir tane webley royal aldım güngör av'dan. Zaten Wlather Falcon Hunter ı pyramid air de incelerseniz Mod 125 lere cok benzedigini goreceksiniz. Ancak iscilik bu tufeklerde cok daha fazla. Gezleri farklı ve geri tepme nispeten azaltılmıs. İsciligin fazla oldugunu soyleyen ve benimde mod 125 lerle karsılastırma fırsatı buldugum yer güngör av, yani, Hatsan fabrika sahibinin yeğeni. Ben iyiki almısım diyorum. Ve benim tahminimcede cok fazla surmicekler piyasaya.

• Az once tekrar güngör av ile konustum. Sınırlı sayıda iç piyasaya verilmiş tüfekler, iç piyasada güçlü tüfek sıkıntısı oldugu için. Zannedersem bitmek üzereymiş, en azından 5,5 ve 6,35 ler toptancıda kalmamış.

• Hatsan Webley Royal Nasıl bir tüfek ?
    http://www.hilalavmarket.com/S…mp;KatID=34&AKatID=41
    bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

görünüşü hatsanın neredeyse aynısı güçü de aşağı yukarı aynı..yakın mercek görmedim ama bizim tüfekçiye yakın da gelir inceleme fırsatım olacak böylelik le

• Arkadaşlar bir tüfek almak istiyorum ancak hatsan mod 125 hakkında çok olumsuz yorumlar duydum. webley royal diye bir model üretmiş o da mod 125 e benziyor ancak walther namlu kullanılmış daha çok işçilik var sanırım. tüfeği yakından inceleyen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    birde bu tüfekte mod 125 deki gibi ayar bozulmaları varmıdır? bunu önlemek için ne yapmmamız lazım?

• "mcyber" bu konuyu daha öncedende açmıştık, eski konuyla birleştirdim. Lütfen aynı silah/soru vs. için araştırmadan tekrar başlık açmayalım.

anlayışınız için teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Meraba arkadaşlar.....

Webley Royal hakkındaki düşüncelerinizi okudum. Ben bir tane aldım. Bu yüzden görüşlerim biraz taraflı olabilir ama tarafsız bir eleştiri yapmaya çalışacağım.

Sağlamlık konusunda birşey söyleyemiyorum çünki yeni aldım. Ancak işçilik mükemmel, yani fiyatına göre.

Dürbüne gelince 3x9x44 W&S güzel bir dürbün. 0 ayarını yaptım ve çok iyi gurupmanlar aldım.

Tüfeği 250 YTL' ya aldım Ankara'dan ve bu fiyata göre tüfek gerçekten mükemmel

Kesinlikle tavsiye ediyorum ama dediğim gibi sağlamlık konusunda hiçbir fikrim yok.

Şunuda ekleyeyim sağlam gibi görünüyor. Kullanılan malzeme gördüğüm kadarıyla kaliteli

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Hocam almış olduğunuz grupmanları forumda yayınlama imkanınız varsa ilgili bölümde bir konu başlığı altında yayınlayabilir misiniz? Forumda bu silahla ilgili çok fazla bilgi yok, almayı düşünen arkadaşlar için iyi olur kanaatindeyim. Kazasız ve isabetli atışlar dilerim.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko