yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Etkili derken?isabette mi güçte mi?

İsabette yeteri kadar rotasyonunu tamamlamış namluya tam oturup az sürtünen pellet

Güçte de optimum hız ve ağırlık kombinasyonunda olan daha fazla sürtünen pellet.

anladım..tamam şimdi gerçekten oldu hocam, teşekkürler :thumbup:

sormasını bilememişiz biz soruyu :D

• Eline ulaşan ve kullanan var mı, bilgi paylaşımı yapın lütfen, bir de ısrarla çaplar ve grainler sorulduğu halde tüm mesajları okudum cevabı göremedim, Togay Bey bilgi verirse çok iyi olacak.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Son bir hatırlatma, Togay Bey umarım bir kargo şirketiyle anlaşma yapar da kargo noktasında alıcılarını mağdur etmez. Anlaşma olduğu zaman müşteri parayı yatırırken kargo parasını da yatırır, Togay Bey kendisi kargoyu ödeyerek yollar böylece kargo yarı fiyata gelir. Aksi halde Togay Bey'in anlaşması olsa bile bunun indirimi bizlere yansımıyor. Ancak anlaşmayı yapan kiiş kendisi kargoyu öderse indirim geçerli oluyor. Tşk.ler.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Son bir hatırlatma, Togay Bey umarım bir kargo şirketiyle anlaşma yapar da kargo noktasında alıcılarını mağdur etmez. Anlaşma olduğu zaman müşteri parayı yatırırken kargo parasını da yatırır, Togay Bey kendisi kargoyu ödeyerek yollar böylece kargo yarı fiyata gelir. Aksi halde Togay Bey'in anlaşması olsa bile bunun indirimi bizlere yansımıyor. Ancak anlaşmayı yapan kiiş kendisi kargoyu öderse indirim geçerli oluyor. Tşk.ler.

Geekten Togay abi böyle bir iyilik yaparsa süper olur :)Çünkü eminim yüzlerce kez sipariş vereceğiz ve kargoya vereceğimiz paraya pelet alırız süper olur :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Ayrıca şuan tek çeşit var sanırım oda 25 grain 5,5 mm olan :) Peletler elime geçer geçmez en yakın sürede bt65 performansını yazacağım :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Pelletlerle ilgili açıklamayı.daha.önce yapmıştık ürünler 25 grain.
    Kargolamayı ben yapmıyorum direk fabrikadan geliyor.
    Orasına benim yorum yapmam ve karar vermem yanlış olur

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• 1-Dün sizin İBAN numaranıza 70 TL yatırarak 5 kutu sipariş vermiştim, adres bilgilerimi de size mesaj olarak atmıştım, şimdi bu durumda ne olacak? Gönderim direk fabrikadan oluyorsa onlar benim sipariş verdiğimi nasıl bilecekler?
    2-İsminize tıkladığımızda gelen yeni pencerede görünecek şekilde tlf numaranızı yazsanız, insanlar size daha kolay ulaşabilseler nasıl olur?
    3-Size bir kaç defa mesaj yazdım, hiç birine cevap alamadım, mesajlarım ulaşmıyor mu acaba, benim gönderilerde sorun mu var?

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Bana yatan paralarda hiç 70 tl.yok acaba yanlış noya mı yolladınız?
    İsim.ve adres bilgilerini kontrol için almam mümkünmü?çünkü sizden sipariş aldığımı hatırlamıyorum.mesajlarımı tekrar kontrol ediyorum

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Sayın 76mka bana gelen tüm özel mesajlara baktım fakat sizden gelen tek mesaj göremedim.acaba özel mesaj yerine duvarıma mı yazdınız?olabilirmi?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Mail, mesaj , inernet mağazalarındaki sepet olayı bana ters geliyor. Kaç kere alış veriş yaptıysam hepsinde telefonla aradım su malzemeyi istiyorum hesap numarasına şu kadar havale yaptım teyhid edin gönderin dedim. Alışverişimi hep böyle yaptım.
    Zaman zaman diğer türlü problem çıkabiliyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Harika görünüyor. 85 sniper ile atsak tüfeği elimize alırız sanırım. Sabırsızlıkla beklenen bir üründü, umarım alana, satana, atana hayırlı olur ve keyif verir.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• 30 kalibre için bir gelişme varmı acaba?isabeti düşürmeden 35-40 grain arası 30. Kalibre pellet yapılabilirmi?malum en hafif pellet 44.75grain jsb düşme bIraz fazla oluyor bu kalibrede ama hafifleyince isabet bozulacaksa düşmeye razıyız tabiki

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

• arkadaşlar stoeger atac supp. için uygun olan bi modeli varmı acaba bunların bende denemek istiyorum

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • bymax9 arkadaş,

25 Grain Doluların güçlü yaylı tüfeklerde 700 Fps namlu çıkışı var. 600 ün altında kötü sonuçlara ulaşılır. Tüfeğiniz herhangi bir 25 Grainlik pelleti 600 Fps civarı atabiliyorsa, ŞAVK 25 Grain Doluyu kullanabilirsiniz. Diğer solidler gibi tüfek yayını zorlamaz. Tüfeğiniz herhangi bir paraşüt tip 25 Grainlik peleti 600 civarı atamıyorsa, DOLU 25 uygun gelmez.

Saygılar.

• bymax9 arkadaş,

25 Grain Doluların güçlü yaylı tüfeklerde 700 Fps namlu çıkışı var. 600 ün altında kötü sonuçlara ulaşılır. Tüfeğiniz herhangi bir 25 Grainlik pelleti 600 Fps civarı atabiliyorsa, ŞAVK 25 Grain Doluyu kullanabilirsiniz. Diğer solidler gibi tüfek yayını zorlamaz. Tüfeğiniz herhangi bir paraşüt tip 25 Grainlik peleti 600 civarı atamıyorsa, DOLU 25 uygun gelmez.

Saygılar.

cevabınız için teşekkür ederim, 25 gr için biraz güçsüz olur ozaman, orta seviyede bi tüfek çünkü atac

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Arkadaş, size yazdıktan sonra, tüfeğinizle ilgili forumu inceledim. Aksu Av'dan Yusuf Arkadaşın incelemesi var. Buna göre, tüfeğiniz için limit ağırlık 18 Grain gözüküyor. Bunu da yaklaşık 50 Fps sapma ile gerçekleştiriyor. Sapmanın ağırlıklı olarak pelletten mi, tüfekten mi kaynaklandığını bilmiyorum.

Bizde 16 ve 18 Grain Dolu mermi imalatı var. Bunlar No-Lead denilen Kurşunsuz serideki mermiler. Kurşunlu mermilerimizin sertliği 41.5 Brinelldir. Kurşunsuz olanlar 41 Brineldir. Dünyada bu skala 39.5 ila 47 arasında değişmektedir.

Sizin 16 Grain kullanmanızda fayda var kanaatindeyim ve bu da bana göre tüfeğinizin ağır mermi grubu olmuş oluyor. Stabilite bakımından, tüfeğinizin gücünü 2 ye bölüp +1 eklemek ve çıkan sonuca göre ağırlık ortalamanızı tespit etmek de fayda var.

Saygılar.

• Yani 30 fp. Gücündeki silah için 16 grain pellet gibi...
    Bu tamamen Artun arkadaşımızın paraşüt tipi pelletler için bulmuş olduğu bir formülleme yöntemi.
    Elbette solid ler için geçerli değil ama paraşüt için işe yarıyor.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Bu basligi ilk gunden beri heyecanla takip ediyorum, gecen hafta ihtiyari nickli bey is akis planini yayinladiginda ilgisi ve seffafligi icin helal olsun demistim icimden. 3-4 gun once Togay beye siparisimi verdim fakat odemeyi ancak bu sabah yapabildim. Isyerime geldigimde beni bir paket bekliyordu. Şavk bugun elime ulastigina gore siparisimi daha odemeyi almadan aninda kargolamis olmalilar.
    Sabahtan beri elimde dolularim ile oynuyorum :) etiketi, paketi, icinin sungeri, hic birinde en ufak hata olmamasi muhtesem. Son zamanlarda bu kadar sevindirik oldugumu hatirlamiyorum. Emegi gecen herkese tesekkurler. Buyuklerin ellerinden kucuklerin yanaklarindan opmek istiyorum :)