Stoeger ATAC Suppressor 15 Metre Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• x20 alacağınıza atac alın daha iyi yanında gelen dürbünü baya bi iyi. x20 de 4x32 dürbün var. atacta 4-16x40 dürbün var.

x20 ve mod99'da hedefi 50 metreye atış yapabilmekti, Atac'da bu mesafe 70-80 metrelere çıkabilir mi?

• Dürbün satilmis dampa da satistan çekilmiş tuh

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX ;tufey#
    Optima 3-9x44E

• Stoeger ATAC iyi ancak hatsan harıcı tufeklerden cekınıyorum servis yedek parca ile sorun yasayıp servıslere gıden gelen pahalı parca vs. ugrasan bır kac arkadasım oldu... diana, stoeger,x20 ile ,, Hatsanda sorun en kısa zamanda cozuluyor....hatsanı karıştır kurcala,eminim burda herkez kontrol elımde olsun tufegıme mudahale edeyım ıster,,işte hatsanda bunu sevıyorum sök karıstır kurcala parca var ucuz herkez bılır mekanıgını vs

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• x20 ve mod99'da hedefi 50 metreye atış yapabilmekti, Atac'da bu mesafe 70-80 metrelere çıkabilir mi?

uygun pelletle o mesafelere atış yapıyorum.

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• uygun pelletle o mesafelere atış yapıyorum.

Uygun peletle atış yaparken 70-80 metrede peletleri ne kadar bir alana sığdırabiliyorsunuz?

• merhaba adım serdar biliyorum konuyu yanlış yerde açtım kusuruma bakmayın bir kaç tane sorum olacak
    pazartesi günü tüfek alacagim kredi kartıyla en güvenli en hızlı site hangisidir ?
    daha önceden mod 125 sniper kullandım tecrübesizliğim yüzünden kullanamadım üstündeki dürbün bozuldu dampasız kullandım şimdi ise isabetliliği için x20suppressor veya atac almayı düşünüyorum ve sorum şu atac ta dampa ya gerek olurmu ? sizce hangisini tercih etmeliyim isabet ve geri tepme dürbün ayarı konusunda? site konusu önemli lütfen cevaplarınızı esirgemeyin.
    kusura bakmayın foruma yeni üyeyim daha kendimi tanımadım ama şu silahı bir alayım imzamı falanda yapacağım tskler

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 Optima 3-9X44E (Satıldı)
    Stoeger X20 Suppressor 5.5 Optima 3-9X32

Yap gitsin insan en çok,
    Hatalarından ders çıkarır.
    Al Pacıno

• merhaba adım serdar biliyorum konuyu yanlış yerde açtım kusuruma bakmayın bir kaç tane sorum olacak
    pazartesi günü tüfek alacagim kredi kartıyla en güvenli en hızlı site hangisidir ?
    daha önceden mod 125 sniper kullandım tecrübesizliğim yüzünden kullanamadım üstündeki dürbün bozuldu dampasız kullandım şimdi ise isabetliliği için x20suppressor veya atac almayı düşünüyorum ve sorum şu atac ta dampa ya gerek olurmu ? sizce hangisini tercih etmeliyim isabet ve geri tepme dürbün ayarı konusunda? site konusu önemli lütfen cevaplarınızı esirgemeyin.
    kusura bakmayın foruma yeni üyeyim daha kendimi tanımadım ama şu silahı bir alayım imzamı falanda yapacağım tskler

Öncelikle kendini tanıtmalısın..Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim..

Güvenli ve sorunsuz alışveriş için Aksu Av'ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• şu dampa olayınıben kendimce çözüm buldum
    tek parca ayak alıyorum durbune ayakların geldigi yerlere paket lastiği sarıyorum sonra ne varsa iyice sıkıyorum fıstık gibi mod125 300-400 atış yaptım daha ayar bozulmadı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Uygun peletle atış yaparken 70-80 metrede peletleri ne kadar bir alana sığdırabiliyorsunuz?

grupman denemesi yapmadım. fakat soda şişelerini 3 te 1 bazen 4 te 1 oranında vurabiliyorum.

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• per

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 Optima 3-9X44E (Satıldı)
    Stoeger X20 Suppressor 5.5 Optima 3-9X32

Yap gitsin insan en çok,
    Hatalarından ders çıkarır.
    Al Pacıno

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen RAA ().

• Vortex, ATAC ve IGT kullanan arkadaşlar, bu kulvarda çabuk bilgi birikimi için bir ricam olacak.

İmkan var ise krono testi ve değişik pellletlerle 25-30 veya 50 metre grupmanları yapıp paylaşırsanız, pek çok hobidaşa yardım etmiş olacaksınız. Dürbünü tüfeğe taktıktan sonra Gamo Whisper Igt ile ilgili bir çalışma yapıp paylaşacağım.

Herkese iyi forumlar.

• Vortex, ATAC ve IGT kullanan arkadaşlar, bu kulvarda çabuk bilgi birikimi için bir ricam olacak.

İmkan var ise krono testi ve değişik pellletlerle 25-30 veya 50 metre grupmanları yapıp paylaşırsanız, pek çok hobidaşa yardım etmiş olacaksınız. Dürbünü tüfeğe taktıktan sonra Gamo Whisper Igt ile ilgili bir çalışma yapıp paylaşacağım.

Herkese iyi forumlar.

teşekkürler, boşlukta kalan varsayımlar ziyadesi ile fazla ve buna hepimiz dahil oluyoruz,
    ama şartları belli olan ortamlarda yapılmış atışların sonuçlarını paylaşmak herkes için daha çok faydalı olacaktır..
    bu anlamda yeterli bilgi birikimi için, bende rica ediyorum..

kolay gelsin..

• atac cidden güzel gözüküyor hatsan mod 99 vortex onla yarıscak gibi mod 125 cok zıt ama atac vs mod 99 vortex iyi rakip olabilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• atac cidden güzel gözüküyor hatsan mod 99 vortex onla yarıscak gibi mod 125 cok zıt ama atac vs mod 99 vortex iyi rakip olabilir

Aynı düşünüyorum :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• ATAC'la ilgili yabancı siteleri incelediğimde "pellet tumbling" (pelletin havada takla atması ) konusu karşıma çıkıyor. Kullanıcı arkadaşlardan bu konuda olumsuz bir duruma rastlayanı var mı ?

• evet incelediğim bikaç videoda gördüm gerçekten pelet takla atıyor neden oluyor anlamadım namlu çıkışında falanmı sürtünme oluyor... başıma gelmedi ama gördüm bende

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#