Kral Puncher hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sayın Efe Bey konunun ilk muhattabı olarak sizler ile görüşebilmek bizim açımızdan çok güzel.Bizler son kullanıcı olarak elimizdeki ürünlerin arıza yapmaması ve fiyat performans açısından en iyi olmasını isteriz.Bu sebeple yaşadığımız sorunların fikirlerimizin ve taleplerimizin dikkate alınması en büyük dileğimiz.Üyelerimiz arasında daha bilgili ve daha profesyonel arkadaşlar vardır daha iyi yorum yapacak ama ben en sade ve en anlaşılır şekli ile en az sorun,kaliteli işçilik , en uygun fiyat ve servis kriterlerimize uygun çalışmalar bekliyoruz.İyi çalışmalar ve tebrikler.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm

• Herkese merhabalar;

Ben Firma'nın üretim müdürü Efe Fatih Parıldar ve Kalite kontrol departman sorumlumuz olan Murat bey sizlere fırsat buldukça her türlü konuda destek vermeye çalışacağız. Bu eylemdeki misyonum satış odaklı değildir, ateşli silahlar sektöründe (savunma,piyade,av) uzun süre görev yaptım ve yeni görev yerim olan Kral Arms firmasında yer alan benzer tüm üretim bantları'nı içerisine irili ufaklı müdahaleler ile ürün kalitesini ben ve ekibim olarak zirveye taşıma arzusu içindeyiz. Söz konusu imalat, belkide Dünya'nın en zorlu işlerinden bir tanesi, bu yolda onbinlerce sorun ve engellerle karşılaştık ve bu uzun yolda daha birçok engelde bizleri bekliyor, hedefimiz kendimize özgü planlamalar, kalite kontrol, metalurjık ve tersine mühendislik dahil birçok talaş kaldırma teknolojisini aşık olduğumuz bu işin her çekirdeğine kadar adapte etmek.. Puncher prestij hareketi'nin ilk adımlarından biridir ve yanlızca sizler için yapıldı.

Saygılarımla

Efe bey aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi üretici firma yetkililerini aramızda görmekten çok mutluyuz. Bu birlikteliğin hem sizler için hem de nihai kullanıcılar olan bizler için faydalı olmasını temenni ediyoruz. Firmanıza ve savunma sektöründe ülkemizi uluslar arası arenada başarıyla temsil eden tüm üretici firmalara teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• İnşaallah kral dediklerin de haklı çıkar da eski imajınını unutturur rakibi hatsan değil ithal ürünler olmalı hatsan fiyatları hizmeti fiyatları uygun şimdilik başlangıç aşamasında diana beklemiyoruz ama bi stoeger kalitesini yakalasın isteriz hatsanla gerektiği yerde fikir alışverişi yapmalı hatsanın yaptığı gibi gerektiğinde kendi değil lw namluyu bile kullanmalı önceden kral ürünlerini kullanan biri olarak eski değil yeni kralı merakla bekliyorum

"Ali Bumaye"!!!

• bir silahtan beklentilerimiz hemen hemen aynı ben farklı bir konuye değinmek isterim...Kral firması olarak Türkiye nin en aktif havalı forumuna üyelik açmanız bizim öneri ve sorunlarımıza daha hızlı eğilmeniz demek oluyor ki bir firma için büyük artı...tebrik ederim...bu zorlu yolda başarılar dilerim...

bir fikre katılmıyorum...diana kalitesi beklemiyoruz ama en azından stoeger olsun...şeklindeki bakış açısı yanlış...bu yolda en iyisinin bile iyisini hedeflemek gerek...bu konuda aklıma her geldiğinde gurur duyduğum bora keskin nişancı tüfeğimiz tüm üreticilere ilham kaynağı olmalı...(dünya çapında düzenlenen yarışmada yaptıklarının belgeseli var internette)

tekrar başarılar dilerim...hatsandanda foruma üye olmalarını en kısa zamanda bekliyorum :)

8)

• bir silahtan beklentilerimiz hemen hemen aynı ben farklı bir konuye değinmek isterim...Kral firması olarak Türkiye nin en aktif havalı forumuna üyelik açmanız bizim öneri ve sorunlarımıza daha hızlı eğilmeniz demek oluyor ki bir firma için büyük artı...tebrik ederim...bu zorlu yolda başarılar dilerim...

bir fikre katılmıyorum...diana kalitesi beklemiyoruz ama en azından stoeger olsun...şeklindeki bakış açısı yanlış...bu yolda en iyisinin bile iyisini hedeflemek gerek...bu konuda aklıma her geldiğinde gurur duyduğum bora keskin nişancı tüfeğimiz tüm üreticilere ilham kaynağı olmalı...(dünya çapında düzenlenen yarışmada yaptıklarının belgeseli var internette)

tekrar başarılar dilerim...hatsandanda foruma üye olmalarını en kısa zamanda bekliyorum :)

Burada diana kalitesi dediğim şey ;firmanın komple değişim içine girdiği söyleniyor bu zor koşullarda gidip diana üretemezler beceremeyeceklerini demiyorum imkanları birikimleri olmadıklarını diyorum hem şimdilik stoeger dürbün dostu bir silah üretmeleri bile büyük bir gelişme stoeger herkesin sevdiği bir silah sonuçta kral bunu yaparsa gerçekten hatsana denk olur ki öylede olsun isterim

"Ali Bumaye"!!!

• öncelikle foruma hoşgeldiniz

kral firması için bu büyük bir adım ve bunu ilk yapan sizlersiniz bu sorumluluğun altına girdiğiniz yanımızda olduğunuz için güven veriyorsunuz bunun yanısıra dilerim ilk adımınız olan punçher ile ilgili merak edilenleri su yüzeyine çıkarır bizleri bilgi sahibi yaparsınız
    kararlılığınıza inanıyorum ve ''TÜRK'' gurur kaynağımız olmanızı temenni ediyorum .

BT65 ELİTE 5.5
    AT 44 TH 22
    GAMO PT85 4.5
    CALİBREGUN CRİCKET 6.35 & HAWKE 6-24 X 56 SR
    AT P2 5.5

• hayırlı olsun özellikle yerli müşterinin beklentilerine isteklerine karşılık verirse Kral adı gibi yerli pazarda kral olabilir
    malum diğer yerli firma yeni çıkan ürünlerini öncelikle yurt dışına satıp aylar sonra yerli müşteriye sunuyor ve yerli müşteriyi zaman zaman kendine küstürüyor
    rekabet iyidir taraf tutmam parasına göre kaliteyi ve iyi hizmeti kim sağlıyorsa ona yönelirim

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• big bore tüfek üretimi cidden merak uyandırdı hatsan gibi ilk ürünleri yurt dışına sürmeden sağlam ve güvenli bir bullpup big bore üretirse harika olur

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Arkadaşlar merhaba. Kral Arms firmasında ürün çizim tasarım ve talaşlı imalat bölüm sorumlusuyum. Puncher yeni ve oldukça kaliteli bir Tüfek oldu. Şöyle ki Şahsi tecrübelerime dayanarak(Ateşli silahlar bazında,havalı tecrübem yok) şu meşhur ithal Tüfek ligine girecek bir Tüfek. Tüfeğin çizim, tasarım, kalıplama, imalat aşamaların tamamına dahil olduğumu ve oldukça kaliteli bir iş çıkardığımızı söyleyebilirim. Şimdi sizlerde biliyorsunuz ki başta insan hayatı temeldir, yani basınca maruz kalan parçaların tamamı acımasızca hem mekanik hem de bilgisayar ortamında defalarca kontrol edildi. Belki basit bir örnek olacak ama şarjör Tasarımı esnasında 0.015 mm gibi kilitleme ve indeksleme hassasiyetini yakalamak için bile çok uzun süre bilgisayar başında uğraşlar verildi. Şunu net ve açık gönüllülükle söyleyebilirim ki; şu anda mevcut KRAL PUNCHER tamamiyle bilgisayar ortamında tasarlanmış ve tasarıma göre üretilmektedir. Fırsat bulduğumda 3D tasarım fotoğrafları da eklemeyi düşünüyorum.
    Tabi ki Üretmek kolay bir iş değil. Üretim esnasında sayın Efe Bey, fabrika sahiplerimiz Nevzat ve Mehmet sonsuz destek gösterdi. Sonuçta ortaya iyi bir iş çıktı. Ummuyor biliyorum ki sizlerde kalite konusunda kesinlikle hüsrana uğramayacaksınız.
    Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın.
    Ömer SAYIN

• Ömer bey az önce kontrol ettim youtube da puncher ile alakalı yalnızca "bir" adet video var, sitenizde de sadece 5 kalem bilgi var tüfekle ilgili. 5.5 luğu 1250 fps ile atıyor diye yazmış bazı av bayileri, kimden nereden almışlar bu bilgiyi kaç grain bilemiyorum. Bu konuda da bir çalışma olacak mı? Gerçi ürün ne zaman piyasaya çıktı onu da bilemiyorum..

Stoeger x20s .22 + Leapers 6-24x50
    Hatsan m40 .177 + Stoeger 4x32

• Yarın herkesin aklındaki soru işaretlerini silmeyi umuyoruz Efe bey yanında pek çok tüfek getirdi her birini ayrı ayrı testlere tabi tutup grupman,atış sayısı vs gibi parametreleri paylaşacağız..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• PCP alma arefesinde araştırma yapanlar şuan bu tüfeğin test sonuçları bekliyor.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Arkadaşlar merhaba. Kral Arms firmasında ürün çizim tasarım ve talaşlı imalat bölüm sorumlusuyum. Puncher yeni ve oldukça kaliteli bir Tüfek oldu. Şöyle ki Şahsi tecrübelerime dayanarak(Ateşli silahlar bazında,havalı tecrübem yok) şu meşhur ithal Tüfek ligine girecek bir Tüfek. Tüfeğin çizim, tasarım, kalıplama, imalat aşamaların tamamına dahil olduğumu ve oldukça kaliteli bir iş çıkardığımızı söyleyebilirim. Şimdi sizlerde biliyorsunuz ki başta insan hayatı temeldir, yani basınca maruz kalan parçaların tamamı acımasızca hem mekanik hem de bilgisayar ortamında defalarca kontrol edildi. Belki basit bir örnek olacak ama şarjör Tasarımı esnasında 0.015 mm gibi kilitleme ve indeksleme hassasiyetini yakalamak için bile çok uzun süre bilgisayar başında uğraşlar verildi. Şunu net ve açık gönüllülükle söyleyebilirim ki; şu anda mevcut KRAL PUNCHER tamamiyle bilgisayar ortamında tasarlanmış ve tasarıma göre üretilmektedir. Fırsat bulduğumda 3D tasarım fotoğrafları da eklemeyi düşünüyorum.
    Tabi ki Üretmek kolay bir iş değil. Üretim esnasında sayın Efe Bey, fabrika sahiplerimiz Nevzat ve Mehmet sonsuz destek gösterdi. Sonuçta ortaya iyi bir iş çıktı. Ummuyor biliyorum ki sizlerde kalite konusunda kesinlikle hüsrana uğramayacaksınız.
    Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın.
    Ömer SAYIN

Ömer Bey öncelikle aramıza katılmış olmanız güzel zira birinci elden kullanıcı geri dönüşlerini tarafsızca gözlemleme şansına sahip olabileceksiniz. Sektörle ilgili bir insan olarak tasarım aşamasında hangi program (veya programları) kullandığınızı merak ettim. Şarjörle ilgili olarakta böylesine hassas tasarım aşamasından sonra sanırım üretimde gözden kaçan bir sorun yüzünden bazı partilerde sorun oluşmuş kendim inceleme fırsatı bulamadığımdan anlatılanlardan yola çıkarak konuşmak zorundayım kusura bakmayın. Kral ın bazı yaylı modellerinde yaşadığı talihsiz geri dönüşümlerin ve servis sorunlarının da pcp üretim bandında ve servis hizmetinde tekrarlanmamasını ümit ediyorum kendi adıma.

• tüfeğin tecrübe neticelerini merakla bekliyoruz.

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• tüfeğin tecrübe neticelerini merakla bekliyoruz.

Komutanım bu arada malumunuz İstanbul-Anadolu Yakasında yer sıkıntısı çekiyoruz mevcut poligonların bir çoğu havalı tüfeklere uygun değil ve yeterli mesafede parkurları yok bu nedenle evveldende Şile'de pek çok havalı tüfekle atışlar icra etmiştik meskun mahal dışında..Sofular tarafı oldukça ideal şartlara sahip üstelik yükselti tepelere sahip olması nedeniyle tüm güvenlik kriterlerine sahip doğal bir parkur diyebilirim..Şile'de yakın zamanda bir atış etkinliği tertiplemeyi düşünüyoruz sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız..

Dün Yakacık'ta atışlar gerçekleştirdik tüfeğe ait bir kaç video ve analizimiz mevcut burada ve burada..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Siz beni nerden tanıyorsunuz hocam. Ben çıkartamadım. Bu arada 3 sene önce istanbul dan ayrıldım, şu an izmirde görev yapıyorum. Nazik davetiniz için ayrıca teşekkür ederim

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• Siz beni nerden tanıyorsunuz hocam. Ben çıkartamadım.

Profilinizde yazmışsınız aynı zamanda TANIŞALIM başlığında..