Zoraki kesmece..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kücükte olsa zorakiyi durbunle bulusturunca biraz deneme yapmak istedim baktım pelletler hep aynı delikte biraz fantazi olsun diye birkac degisik deneme yaptım iyi seyirler ..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Fantazinin kralı olmuş.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Çok eğlenceli olmuş bana şu sahneyi anımsattı :)

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

"Ali Bumaye"!!!

• :D hoş olmuş elinize sağlık

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Ellerinize sağlık. Çok başarılı bir performans sergilemişsiniz. Allah nazardan saklasın, kazalardan belalardan korusun.

Kullandığınız moderatörün ses kesme performansı videodan duyulduğu itibariyle gerçekten iyi gibi. Özel yapım mıdır, yoksa ulaşılabilecek bir marka mıdır?
    Ayrıca dürbün markası ve silahınızın ultra olup olmadığı hakkında bilgilerini paylaşır mısınız?

• Çok iyi olmuş. Baya orjinal. Gerçekten fantazinin kralı olmuş elinize sağlık.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Zoraki ben de aldım ama hiç bu kadar başarılı bi silah olduğunu düşünmemiştim ama illa ki sizin yetenekleriniz farklı cidden helal diyorum

• Fantazinin kralı olmuş.

Degişiklik olsun dedim bakalım silah ve ben yapabilecekmiyiz sanırım basardık :)

Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

esekkürler..

Çok eğlenceli olmuş bana şu sahneyi anımsattı :)

Begendiginize sevindim.Sahnede baya iyiymis mermi bosa gitmesin demis sanırım arkadasımız.

:D hoş olmuş elinize sağlık

Emir abi siz daha iyilerini yaparsınız .Saygılar..

• çok güzel olmuş. tebrikler

esekkürler.

Ellerinize sağlık. Çok başarılı bir performans sergilemişsiniz. Allah nazardan saklasın, kazalardan belalardan korusun.

Kullandığınız moderatörün ses kesme performansı videodan duyulduğu itibariyle gerçekten iyi gibi. Özel yapım mıdır, yoksa ulaşılabilecek bir marka mıdır?
    Ayrıca dürbün markası ve silahınızın ultra olup olmadığı hakkında bilgilerini paylaşır mısınız?

Tesekkürler,moderator özel yapım pcp de de kullanırım diye bi abimiz yapmıstı sonra konusup birazcık daha bizeyler eklettim icine nefes kadar ses cıkıyor nerdeyse..Silah normalde light ama ultra namlu var ve birazcık hava pompasını ayarlattım 4-5 pump yapılıyor ama ben 1 -2 kullanıyorum kısa mesafede yeterli..

Çok iyi olmuş. Baya orjinal. Gerçekten fantazinin kralı olmuş elinize sağlık.

esekkürler ,saygılar..

Zoraki ben de aldım ama hiç bu kadar başarılı bi silah olduğunu düşünmemiştim ama illa ki sizin yetenekleriniz farklı cidden helal diyorum

Zoaraki bence piyasadaki en basarılı silahlardan birde pellet kalitesi arttıkca daha neler cıkar..

• Güzel atışlar ,tebrik ederim.
    Özellikle kibrit sahneleri çok eğlenceliydi.

• Çok yaratıcı bir çalışma olmuş :)

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• zorakinin 4,5 ve 5,5 olanı arasında ve ultra olanıyla normali arasında ne gibi farklar var acaba ?

• Güzel atışlar ,tebrik ederim.
    Özellikle kibrit sahneleri çok eğlenceliydi.

Ev içinde ve kısa mesafede mukemmel zevkli..Tesekkurler..

Çok yaratıcı bir çalışma olmuş :)

Degişik birseyler olsun dedim...

Dürbün ne kullanıyorsunuz ben de alayım zorakime dürbün?

Nikula 2x6x22 daha cok yaklastırmali iyi okur ama buyuk oluyor bu yeterli..

zorakinin 4,5 ve 5,5 olanı arasında ve ultra olanıyla normali arasında ne gibi farklar var acaba ?

5,5 tabanca için biraz yavas kalır ben atısları 1 pompayla yaptım,ultra namlu biraz daha uzun moderator için uygun ve biraz daha hızlı atıyor...

• Ev içinde ve kısa mesafede mukemmel zevkli..Tesekkurler..

Degişik birseyler olsun dedim...

Nikula 2x6x22 daha cok yaklastırmali iyi okur ama buyuk oluyor bu yeterli..

5,5 tabanca için biraz yavas kalır ben atısları 1 pompayla yaptım,ultra namlu biraz daha uzun moderator için uygun ve biraz daha hızlı atıyor...

zoraki 5.5 alırsam 2 pompa ile kullanmayı düşünüyorum. maksimum 50 metreye atarım sanırım. tahribattan dolayı 5.5 düşünmüştüm.

• Sizin vidyodan sonra da özendim zoraki'ye ama içişlerinden izin çıkmıyor daha havalı için. 1 tane av tüfeği için iznim var sadece. Change.org üzerinden kampanya başlatmak lazım eşlere karşı :D

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• zoraki 5.5 alırsam 2 pompa ile kullanmayı düşünüyorum. maksimum 50 metreye atarım sanırım. tahribattan dolayı 5.5 düşünmüştüm.

Ben yedek namlumu daha kullanmadım agır pelletlerı var 4,5 için hatta 16 graini bile gormustum , ama sonucta attacagımız mesafe belli benim sahsi fikrim 4,5 sonra 5,5 kullananlar daha doğru yorum yapabilirler..

Sizin vidyodan sonra da özendim zoraki'ye ama içişlerinden izin çıkmıyor daha havalı için. 1 tane av tüfeği için iznim var sadece. Change.org üzerinden kampanya başlatmak lazım eşlere karşı :D

Havalı apayrı birsey zoraki daha ayrı canım cektimi alıyorum tüf tüf 3,5 atıyorum keyfim yerine geliyor..Ateşliyi sondurebilir havalı tecrubeyle sabittir...

• Kücükte olsa zorakiyi durbunle bulusturunca biraz deneme yapmak istedim baktım pelletler hep aynı delikte biraz fantazi olsun diye birkac degisik deneme yaptım iyi seyirler ..

Çok güzel olmuş ellerinize gözünüze emeğinize sağlık, hiç almayı düşünmediğim Zoraki'yi almayı bile düşündüm :)

agt Havalı Hobiler agt