Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar, yaklaşık 10 gündür havalı tüfeklerle ilgili forumları gezip videolar izliyorum. Havalılar ilk nasıl dikkatimi çekti hatırlamıyorum ama youtube videolarında denk gelmiş olma ihtimalim yüksek. İlk havalım olarak hatsan dominator ve stoeger'in rx20 - x10 gibi bazı modelleri şu an araştırmalarımı yoğunlaştırdığım modeller. Güncel ikametim erzurum ,herkese iyi forumlar dilerim

• Official Post

Selamlar, yaklaşık 10 gündür havalı tüfeklerle ilgili forumları gezip videolar izliyorum. Havalılar ilk nasıl dikkatimi çekti hatırlamıyorum ama youtube videolarında denk gelmiş olma ihtimalim yüksek. İlk havalım olarak hatsan dominator ve stoeger'in rx20 - x10 gibi bazı modelleri şu an araştırmalarımı yoğunlaştırdığım modeller. Güncel ikametim erzurum ,herkese iyi forumlar dilerim

selamlar hoşgeldiniz. stoegerin x20 modelini severek yıllarca kullandım. öneririm

• selamlar hoşgeldiniz. stoegerin x20 modelini severek yıllarca kullandım. öneririm

Teşekkürler hoşbuldum, x20 anladığım kadarıyla rx20 nin eski versiyonu imiş. Sitelerde de rx20 rx40 x10 gibi modeller stokta görünüyor şimdilik hem bütçeme hem genel olarak isteklerime uygun olabilecek modeller olarak. Bunlardan birini önümüzdeki günlerde almam muhtemel gözüküyor.

Bir yandan da almadan önce yakınlarda bir hobidaş dost edinsem ne güzel olur diye düşünüyorum çünkü aldıktan sonra kontrol edip atış yapıp sağına soluna bakıp tamam bu tüfekte sorun yok diyebilecek kapasitede değilim gibi. Buradaki bir av markete geçen uğramıştım çok güven vermemişti oradaki görevli. Ankarada akraba ziyareti için arada bir bulunuyorum orada olduğum zaman alsam belki daha uygun olur

• Official Post

Teşekkürler hoşbuldum, x20 anladığım kadarıyla rx20 nin eski versiyonu imiş. Sitelerde de rx20 rx40 x10 gibi modeller stokta görünüyor şimdilik hem bütçeme hem genel olarak isteklerime uygun olabilecek modeller olarak. Bunlardan birini önümüzdeki günlerde almam muhtemel gözüküyor.

Bir yandan da almadan önce yakınlarda bir hobidaş dost edinsem ne güzel olur diye düşünüyorum çünkü aldıktan sonra kontrol edip atış yapıp sağına soluna bakıp tamam bu tüfekte sorun yok diyebilecek kapasitede değilim gibi. Buradaki bir av markete geçen uğramıştım çok güven vermemişti oradaki görevli. Ankarada akraba ziyareti için arada bir bulunuyorum orada olduğum zaman alsam belki daha uygun olur

Ben ankarada ikamet ediyorum ve bu aralar boşum ne zaman isterseniz bana yazın sizi atışa götürebilirim ve yardımcı olabilirim

• herkese merhaba ben kenan arda yalçın İstanbul'dan katılıyorum. Lisans işlemlerinde sitenizi gördüm ve üye oldum. Tekrardan herkese hayırlı günler dilerim.

• hoşgeldiniz

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Merhaba arkadaşlar ben Ali edalı.kahramanmaraştan katılıyorum.bt65 kullanıcısıyim

Hoşgeldin

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Slm arkadaşlar bende Hatsan speedfire w Vortex şarjorlü kırmalı aldım 200 pellet atmadan dürbün ayaklarını bagladigimiz kızak bağlantı yerlerinden kırıldı garantiye yolladım geldi Hatsan dampa ayak taktım gene kırılıyor ve dürbünü de bozuyor dürbünde elimde kaldı tüfeği tekrar garantiye gondrecegim nasıl olur bilmiyorum

• Öncelikle tüm forum üyelerine merhaba demek istiyorum. Adım Recep, İzmir'de yaşıyorum, 44 yaşındayım, öğretmenim. Eskiden beri ateşli ve havalı silahlara ilgim var ama ilgilenme fırsatım olmadı. Bu sene başında av tüfeği aldım. Şimdi de sevdiğim bir arkadaşımın Reximex Throne Gen1 tüfeğini almayı düşünüyorum. Bu foruma onun tavsiyesi ile üye oldum. Umarım, hobiye güzel katkıları olur, bu da paylaşımla olacaktır, hepinize şimdiden teşekkür ederim...

• Merhaba hobidaşlar, Elazığ'da yaşıyorum. uzun yıllardır havalı tüfek meraklısıyım fakat foruma yeni giriş yaptım. Çeşitli yerli marka yaylı havalı tüfekleri kullanma şansım oldu. Gamo Hunter 440, Gamo CFR Whisper Royal ve Weihrauch HW95 Sahibiyim. Herkese hayırlı günler.

• Weihrauch HW95 (.177) & Hawke Vantage 3-9X40AO
    • Aselkon İnter Dark Black (Yarı Otomatik)
    • Sarsılmaz Sar9(9x19)
    • Canik TP9 SF Mete(9x19)
    • Gamo CFR Whisper Royal (.177) & Discovery VTZ 4-16X44 SF
    • Gamo Hunter 440 (.177)
  • Merhabalar arkadaşlar,

Foruma az önce üye oldum, yeni huğlu effecto px5 sahibi oldum. Herkese keyifli atışlar dilerim.

• Merhaba hoşgeldiniz.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Öncelikle tüm forum üyelerine merhaba demek istiyorum. Adım Recep, İzmir'de yaşıyorum, 44 yaşındayım, öğretmenim. Eskiden beri ateşli ve havalı silahlara ilgim var ama ilgilenme fırsatım olmadı. Bu sene başında av tüfeği aldım. Şimdi de sevdiğim bir arkadaşımın Reximex Throne Gen1 tüfeğini almayı düşünüyorum. Bu foruma onun tavsiyesi ile üye oldum. Umarım, hobiye güzel katkıları olur, bu da paylaşımla olacaktır, hepinize şimdiden teşekkür ederim...

Aramızda hoş geldiniz

• Hoşgeldiniz arkadaşlar

FX Gladiator DA +vektor optics 10-40x56 FİRST FOCAL PLANE Mılıtary Use
    SAFİR T 14 CLASSİC S modlu vektor optics 1x30 reddot
    Hatsan-Walther & Talon Havalı Tüfek 5.5
    optima 3x9x44 AOE optics
    vursan 7+1 otomatik av tüfeği

• Herkese selamlar ben Ali 43 yaşındayım Mardin midyatta ikamet ediyorum forum'da yeniyim ilk havalı tüfeğimi 13-14 yaşında kullanmıştım uzun bir aradan sonra tekrar başladım ilk olarak Hatsan moda 65 kullandım sonra da reximex throne gen 2'ye geçtim. buradan iyi bilgiler elde edeceğime inanıyorum herkese teşekkürler.

• Herkese selamlar ben Ali 43 yaşındayım Mardin midyatta ikamet ediyorum forum'da yeniyim ilk havalı tüfeğimi 13-14 yaşında kullanmıştım uzun bir aradan sonra tekrar başladım ilk olarak Hatsan moda 65 kullandım sonra da reximex throne gen 2'ye geçtim. buradan iyi bilgiler elde edeceğime inanıyorum herkese teşekkürler.

Hoşgeldin Gen 2 güzel ve isabetli bir tüfek güle güle kullanın inşallah