Hatsan Hercules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Merhaba arkadaşlar. Daha önce hic pcp tüfek kullanmadim almadim. Yayli hatsanim var. Güçlü bir pcp almak istiyorum. 200 250 metreden tek atista küçük su şişesi delsin. En güçlü turk mali pcp hatsan hercules galiba. Ama moderator takilamadigi icin çekici gelmiyor. Moderator kesin takılsın istiyorum. Bazı av marketlerde Wrangler marka aparat gördüm. Aciklamasinda hatsan hercules vb tufeklere moderetör takilmasina yarıyormuş. Ama herculesin namlusunda boyle birşey yok gibi. Deneyen var mi yada bilgisi olan. Eğer kesin moderator takılmıyorsa moderator takılabilen en güçlü türk marka nedir?

 • Aparatı satılıyor sitelerde hocam, hatsan hercules moderatör aparatı diye arat. Ama 6.35 bir pcp arıyorsan ve Türk olsun diyorsan Huğlu efectoya bir bak, rg ve lw namlu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Birde kral nemesis (4.5\5.5\6.35) 3 adet namlu ile geliyor. Kullananlar memnun görüldüğü kadarıyla 6.35 den.

  Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

  Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

  Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

  Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

  Huğlu 20 ga süperpoze

  Sarsılmaz magic 12 ga

  Robust 222 12 ga

 • yanitin için çok teşekkürler. Arattim wrangler diye bi aparat var ama hercules ucuna nasıl olacak hala anlayamadim çünkü herculesin namlusunda vida yatağı yok. Ama zorla youtubeta bi aparat buldum aliexpressten getirtilmiş galiba onu alicam. Eğer son çarem hercules kalırsa. 2. Ellere bakıyorum güzel silahlar var ama yakinimda satan yok, uzakta satanda kimse kimseye güvenemiyor bi yöntemde bulamadık mecbur 0 alicaz. Dediğin markalara tek tek bakıcam tekrar çok teşekkürler

 • Hercules ceketli namluya sahip, ucundaki kapağı çıkar, alacağın aparatın çift tarafıda erkek, bir ucu pcp nin namluya diğer ucu moderatörün ucuna. Aklında olsun hiç herşey değildir. Attığını vurmak daha zevkli 😉

  Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

  Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

  Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

  Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

  Huğlu 20 ga süperpoze

  Sarsılmaz magic 12 ga

  Robust 222 12 ga

 • ceketli mi eminmisin? Hic canlı görmedim fotolardan gördüğüm kadarıyla ceketsiz görünüyordu gözüm yanılmış olabilir. Sen kullandın demi eminsin ceketli?. Ya tabi hem güç hemde uzun menzilde isabet arıyorum, o yüzden 6.35 alicam rüzgar vs sapmasini azaltmak icin. 300 400 metrede isabet icin güç gerekli değil mi sence? Hem isabet hemde tahribat icin

 • birde hercules e regülatör takarlar mi eğer servise yollasam? Yani hem rgli hemde 300 metrede banamisin demeyen şişe delen, hem stabil,hem güçlü, hemde atış sayısı 20 yeter bana.

 • Merhabalar. Hatsan Hercules'in 3 kat yiv setli 6,35 pellet atan pcp sahibiyim. Moderatör takmak için en çok baş burulan yöntem namlu çeketini çıkartıp ara aparat kullanarak moderatör takmak oluyor. Onun dışında çekete işlem yaparak takanlar duydum ama görmedim. Çeketle beraber çekete zarar vermeden moderatör kullanan varsa bana da öğretsin :). Regülatör kısmına gelirsek "PCP Havalı Tüfek Regülatörü (Hatsan, Air Arms, Evanix, Fx)" diye satılan regülatörlar mevcut.

  Hatsan Mod 125 6,35 mm / .25 Kalibre

  Hatsan Hercules 6,35 mm / .25 Kalibre

  Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen yusufemrecakmak: Düzenleme... ​Bu gün itibariyle çeketle beraber moderetör kullanımı hakkında bir şeyler öğrendim ve paylaşmak isterim. Ara aparat kullanılarak namlu çeket ucundaki parçayı çıkararak oraya ara bir aparat takıyoruz. O aparatada moderetör takıyoruz. Ses inanılmaz derecede kesiliyor. Ama kafama takılan şu oldu hercules modelinde QE namlu şeklinde geçiyor yani çeket içerisinde namlu 15 cm civarında geride bitiyor 15 cm'lik kısmı susturucu gibi iş görmesi sağlanıyor. 15 cm lik kısımın içinde moderatör kadar olmasa da ekipmanlar kullanılarak susturma işlemi yapılmış. Çıplak namlu ile atıldığında daha çok ses çıkıyor çünkü. Yani hem moderatörün kullanılması hemde bu QE sistemin kullanılması uzun vadede sıkıntı çıkarır mı ? ().

 • Hocam Hercules demek hava sıkıntısı demektir. Bu konuyu gözden kaçırmayın. Hercules kullananlara 9 lt carbon tüp bile yetmiyor.

 • Hocam Hercules demek hava sıkıntısı demektir. Bu konuyu gözden kaçırmayın. Hercules kullananlara 9 lt carbon tüp bile yetmiyor.

  Bu güçteki bir pcp tüfek için bu fiyat aralığında hangi tüfekte hava sıkıntısı değil ki? 6lt lik scuba tüpüm var eğlence amaçlı atışlar yapıyorsanız gayette yetiyor bence. Bunu dışarıdan bakan birisi olarak değil de kullanıcı olarak söylüyorum yoksa önüne gelen bir şey söyledi bu tüfek için. Bence en çok sıkıntılı kısmı ağırlığı tüfeğin. Kaliteli bir dürbünle ve ufak tefek aksesuarla insanı oyracak derece de ağırlığı oluyor. Onun dışında yerli tüfek olarak alternatifi 1 bilemedin 2 tane olan bir model(birisi hercules bully) bence . Tekrar ediyorum bir kullanıcı olarak söylğyorum videoları izleyen arakdaş çevresinden şunu şunu duyan birisi olarak değil.

  Hatsan Mod 125 6,35 mm / .25 Kalibre

  Hatsan Hercules 6,35 mm / .25 Kalibre

 • hatsan almayı düşünyorum ama scuba tüpüm oladığı için beklyirm.

 • herkules gereksiz güçlü tüfek çok güçlü olduğu için hafif bullet sapıtıyor mecburen ağır en az 42 green bullet kullanman lazım bu ağırlık da fazla isabetli bullet bulmak zor.

  Bende kompresör ve sayisiz tup olmasına rağmen ben bile herkules ile baş edemedim bence hem isabetli hemde güçlü tüfek olarak effecto tercih ederim biraz çapa ile 250 metre de hedef vurabilirsiniz