Kurması Kolay İsabetli Havalı Tüfek Tavsiyesi Lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi akşamlar değerli arkadaşlar. Eşim için kurulumu kolay ve isabeti iyi namludan veya alttan kurmalı bir havalı tüfek arayışındayım. Kendim mod 99 vortex kullanıyorum ve eşim kuramıyor. Kalibre 4.5 veya 5.5 olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

;avci;Ser4827_Mod99

• banada aynı şekil bi tüfek lazım

Bendede mod 135 qe var eşim için hem ağır hemde kurması zor bi tüfek.

Mod 25 supertactikal worteks qe namlulu model

Benim cok hosuma gitti gidiyor fakat

Ankarada 5 6 bayiiye baktık bu üründen bulamadık kurulumu nasıldır agirlığı nasildır bilemiyoruz

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Alttan kurmalı gamoların kurması kolaydır. Bir inceleyin.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Cometa 220 compact modeli tam aradığım gibi ama malesef Türkiye'de stokta hiçbir yerde görünmüyor.

;avci;Ser4827_Mod99

• İyi akşamlar değerli arkadaşlar. Eşim için kurulumu kolay ve isabeti iyi namludan veya alttan kurmalı bir havalı tüfek arayışındayım. Kendim mod 99 vortex kullanıyorum ve eşim kuramıyor. Kalibre 4.5 veya 5.5 olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Mod 25 supertac qe 4.5 mm kullaniyorum gayet memnunum. 10 yaşinda oglum var cok rahat kurabiliyor . Hafif bir silah. Tavsiye ederim.

• Bir zamanlar webley firmasının havalı tüfek fabrikası İngilteredeyken ürettiği modeller içinde bir "longbow" modeli vardı. En son 2008 gibi fabrikayı elinde kalan parçalarla birlikte bizim bir yerli firmaya sattılar, en fazla iki parti mal çıktı oradan yurt içine. Logbow-Tomahawk-Patriot, PCP olaraksa Raider.

Demem o ki o yıllarda üretilen Logbow'un kalitesinde tüfeği orta sınıf için hiçbir fabrika üretemedi hala.

• stoger x20 kullandım kurması çok kolay ve çok isabetli

Kesinlikle stoeger x20 suppressor 4,5 mm iyi tercih olur

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Mod 25 supertac qe 4.5 mm kullaniyorum gayet memnunum. 10 yaşinda oglum var cok rahat kurabiliyor . Hafif bir silah. Tavsiye ederim.

Teşekkürler.Bu modeli hiç görmemiştim, gayet güzel görünüyor. İsabet konusunda da memnun eder mi acaba?

;avci;Ser4827_Mod99

• Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Şuan stoeger x20 suppressor 4,5 mm ile Mod 25 supertac qe 4.5 mm modellerini öncelikli inceleme listeme alıyorum.

;avci;Ser4827_Mod99

• Teşekkürler.Bu modeli hiç görmemiştim, gayet güzel görünüyor. İsabet konusunda da memnun eder mi acaba?

İsabet olarak güzel jsb pellet kullaniyorum. 20 metre de 1 cm grupman yapiyorum. Severek kullandığım bir silah