Reximex RP TABANCA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • içinde hava varken tüpü sökmeyi denedinizmi tanıtımında tüpün sökülüp yedeği ile değiştirilebileceği yazıyor .bende hava boşaldı sizdede öylemi acaba merak ettim

• içinde hava varken tüpü sökmeyi denedinizmi tanıtımında tüpün sökülüp yedeği ile değiştirilebileceği yazıyor .bende hava boşaldı sizdede öylemi acaba merak ettim

merhaba sizin yazdıklarınızı okuduktan sonra denemedim tabii ki. herhangi bir değişiklik yapmadan önce standart kullanımını görmek istiyorum. sonrasında bakarız.

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• 25-50-100mt bayağı iyi küçük gövdesine göre

KRAL CUSTOM AUTOMATİC 22CAL.

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

STOEGER STR-9SC SUB COMPACT

• bu gün bende deneme yaptım 45 metreden pet şişe kapaklarını hiç zorlanmadan vurabildim .25 metre zaten tek delik yapıyor küçücük taş parçalarını attığımı vurdum çok zevkli hemde spoton 16gr ile

• ben de aldım bu pcp yi. yalnız bi sorunum var. dolum ucunu takıp çıkarttığımda dolum ucunda bulunan o ring kesiliyor. bu sebeple dolum esnasında hava kaçırdığı için dolum yapamadım. oring değiştirmenin çözüm olacağını zannetmiyorum. sizde böyle bi sıkıntı oldu mu. bi çözüm öneriniz var mı?

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• ben de aldım bu pcp yi. yalnız bi sorunum var. dolum ucunu takıp çıkarttığımda dolum ucunda bulunan o ring kesiliyor. bu sebeple dolum esnasında hava kaçırdığı için dolum yapamadım. oring değiştirmenin çözüm olacağını zannetmiyorum. sizde böyle bi sıkıntı oldu mu. bi çözüm öneriniz var mı?

evet bendede dolum ucunun oringlerini kesti muhtemelen oringler biraz büyük veya dolum deliğinin kenerları çok keskin delinmiş ben biraz törpüleyip yumuşalttım oring ciden biraz daha küçüğünü alıp değiştireceğim

• evet bendede dolum ucunun oringlerini kesti muhtemelen oringler biraz büyük veya dolum deliğinin kenerları çok keskin delinmiş ben biraz törpüleyip yumuşalttım oring ciden biraz daha küçüğünü alıp değiştireceğim

o ringi kesen kısım, dolum portunun içinde bulunan hava deliği.bu delik havşa açılmadığı için oringi kesiyor. nasıl çözülecek bilmiyorum.

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

• Herkesin beklentileri farklıdır ama bence 100 mt grupmanı ve spoton ile yapılmış olması gözönünde bulundurulmasıyla iyi grupman boyutuna göre. 330 cc kola kutusuna sığar sanırım 100 mt grupmanı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Official Post

O-ring meselesini fabrikaya bildirdim çözüm için bir kaç önerileri var fakat tabancayı fabrikaya çağırıyorlar.

Ben bir kaç oring yedikten sonra slikon gresle güzelce yagladim ve dikkatlice taktım şuan hava kaçırma düzeldi. İsabeti ve hava kullanımı konusunda beni epeyce şaşırtan bir tabanca. Keyifle kullandım eksikleri var. Fabrika ne gibi iyileştirmeler yapacak beklemedeyiz.

Dolum ağzı girişi çok keskin oluyor onun için oringleri kesiyor. zımpara ile keskinliği giderin ve biraz silikon gres sürün sorunu çözmüş olursunuz. Ben öyle yaptım uzun zamandır aynı oringleri kullanıyorum

• Dolum ağzı girişi çok keskin oluyor onun için oringleri kesiyor. zımpara ile keskinliği giderin ve biraz silikon gres sürün sorunu çözmüş olursunuz. Ben öyle yaptım uzun zamandır aynı oringleri kullanıyorum

bende dolum ağzında sıkıntı yok. dediğim gibi dolum portunun içinde bulunan küçük hava deliği ( muhtemelen 2 mm çapında) havşalı olmadığından yani kenarları keskin olduğundan sadece ön kısımdaki o ringi kesiyor. bir de zorla da olsa tüpü 250 bara kadar bir defa doldurabildim. 2 şarjör atış yaptıktan sonra üçüncü şarjörde her atıştan sonra tüpün valfi bir miktar açık kalıp hava kaçırmaya başladı ve tüp boşalana kadar hava kaçırmaya devam etti. aksu av dan Yusuf beyle görüştüm, sağ olsun yeni bir tüp göndereceğini, sorun devam ederse de yenisiyle değişim yapacağını söyledi.

M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

• O-ring meselesini fabrikaya bildirdim çözüm için bir kaç önerileri var fakat tabancayı fabrikaya çağırıyorlar.

Ben bir kaç oring yedikten sonra slikon gresle güzelce yagladim ve dikkatlice taktım şuan hava kaçırma düzeldi. İsabeti ve hava kullanımı konusunda beni epeyce şaşırtan bir tabanca. Keyifle kullandım eksikleri var. Fabrika ne gibi iyileştirmeler yapacak beklemedeyiz.

silikon gresle ben de yağladım fakat hava giriş deliği her tak çıkarda o ringi kesmeye devam etti.

M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

• elinize sağlık hocam çok güzel olmuş

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• bende dolum ağzında sıkıntı yok. dediğim gibi dolum portunun içinde bulunan küçük hava deliği ( muhtemelen 2 mm çapında) havşalı olmadığından yani kenarları keskin olduğundan sadece ön kısımdaki o ringi kesiyor. bir de zorla da olsa tüpü 250 bara kadar bir defa doldurabildim. 2 şarjör atış yaptıktan sonra üçüncü şarjörde her atıştan sonra tüpün valfi bir miktar açık kalıp hava kaçırmaya başladı ve tüp boşalana kadar hava kaçırmaya devam etti. aksu av dan Yusuf beyle görüştüm, sağ olsun yeni bir tüp göndereceğini, sorun devam ederse de yenisiyle değişim yapacağını söyledi.

absak hocam aksu av yusuf bey yeni tüp gönderdimi acaba,ilk önce siz arızalı tüpümü gönderdiniz sonramı yedek tüp göndecekti

• absak hocam aksu av yusuf bey yeni tüp gönderdimi acaba,ilk önce siz arızalı tüpümü gönderdiniz sonramı yedek tüp göndecekti

evet Yusuf beyle görüştüm , o da reximex ten Murat beye bildirdi. ben tüpü göndermeden yeni tüp geldi . ama maalesef yeni gelen tüp de hava kaçağı olunca tüfeği reximexe gönderdim. tekrar bana geldiğinde tüpte 250 bar hava vardı . deneme için bir şarjör atış yaptım . tüpü kontrol ettiğimde 100 bar hava kaldığını gördüm. yine bir hayal kırıklığı... sonra hava basıp tekrar atış yapmak istedim. hava basmaya başladığımda reg.ün atmosferik basınç deliğinden hava kaçırdığını ve dolumun gerçekleşmediğini gördüm. bir hayal kırıklığı daha. sonra Yusuf beyle tekrar görüştüm. buna benzer sorunu benden başka bi kullanıcının yaşayıp yaşamadığını sorduğumda, olmadığını söyledi. ben tabancayı iade ettim. yerine başka bi model düşünüyorum. Yusuf bey sağolsun çok ilgiliydi ve yardımcı olacağını söyledi. şimdi throne modelini almayı düşünüyorum. tabanca şekil, kibarlık ve reg. lü olması konusunda cazip fakat böyle sıkıntılarla kullanılacak bir ürün değil maalesef :(

M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

• evet Yusuf beyle görüştüm , o da reximex ten Murat beye bildirdi. ben tüpü göndermeden yeni tüp geldi . ama maalesef yeni gelen tüp de hava kaçağı olunca tüfeği reximexe gönderdim. tekrar bana geldiğinde tüpte 250 bar hava vardı . deneme için bir şarjör atış yaptım . tüpü kontrol ettiğimde 100 bar hava kaldığını gördüm. yine bir hayal kırıklığı... sonra hava basıp tekrar atış yapmak istedim. hava basmaya başladığımda reg.ün atmosferik basınç deliğinden hava kaçırdığını ve dolumun gerçekleşmediğini gördüm. bir hayal kırıklığı daha. sonra Yusuf beyle tekrar görüştüm. buna benzer sorunu benden başka bi kullanıcının yaşayıp yaşamadığını sorduğumda, olmadığını söyledi. ben tabancayı iade ettim. yerine başka bi model düşünüyorum. Yusuf bey sağolsun çok ilgiliydi ve yardımcı olacağını söyledi. şimdi throne modelini almayı düşünüyorum. tabanca şekil, kibarlık ve reg. lü olması konusunda cazip fakat böyle sıkıntılarla kullanılacak bir ürün değil maalesef :(

Absak hocam reximex fabrika adresini yazabilirmisin acaba bende göndereceğim

• Absak hocam reximex fabrika adresini yazabilirmisin acaba bende göndereceğim

Reximex ith. ihr.san. tic.ltd.şti. Beyşehir org. san. bölg. Bayavşar Mah. Beyşehir/KONYA

M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

• Reximex ith. ihr.san. tic.ltd.şti. Beyşehir org. san. bölg. Bayavşar Mah. Beyşehir/KONYA

Teşekkürler.valflerdeki ve regilatordeki bazı parçaları yeni parçalarla değiştirecekler yolladım .Gelince iyileştirmeler hakkında bilgi vereceğim