HATSAN AT44 GENEL YORUM.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • comboda yenikampanya olmuş 930 ytl ye çıkmış fıyat 19 adet kalmış lw namluymuş

950 ye hatsan alasıya 1400 e evanix alırım silah bu işte fxden iyi olmasada hatsandan daha güzeldir :):):) ;avci;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• 950 ye hatsan alasıya 1400 e evanix alırım silah bu işte fxden iyi olmasada hatsandan daha güzeldir :):):) ;avci;

Yanlız yanındaki hediyeleri düştüğünüzde neredeyse bedavaya geliyor o yüzden fiyatı çok cezbetti. Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Birde ilk mesajımda sorduğum şu tüp sorunu halledilmişmi acaba? Geyik yapmadan cevap verilirse çok memnun olurum.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Ben bu tüfekden aldım ve memnunum. Tüpünün, kurma kolunun ve namlusunun yenilendiğini zaten bu sitedeki eski yazılarda da bulabilirsin.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• dübün ü henüz kullanmadım,ama kutusundan çıkarıp şöyle bir dışarıya baktım,acayip hoşuma gitti,cam gibi deyim yerindeyse g;$i bence bu dürbün tüfeğe yeterde artar bile, yetmez ise benim dürbünü sana satarız 10.40.50 g;$i;şrofls;.

• dürbünü kullanıp memnun olmayan 2-3 kişi duydum. sıfırlaması falan mesafe ve zoomla değişiyormuş.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• dürbünü kullanıp memnun olmayan 2-3 kişi duydum. sıfırlaması falan mesafe ve zoomla değişiyormuş.

dürbünün artı kılı ayarlayan +- yerini oynatınca ayar bozuluyor zaten beleş olduğu için pek özen gösterilmemiş

• görüntüsü net 50-60 metreye kadar yetiyor daha uzağa denemedim
    10 yard yazıyor 8metre uzaktakı hedefi net gösteriyor
    bence iyi bir dürbün yani idare ediyor

korfezteam.png

• cam gibi deyim yerindeyse

dürbünü kullanıp memnun olmayan 2-3 kişi duydum. sıfırlaması falan mesafe ve zoomla değişiyormuş.

dürbünün artı kılı ayarlayan +- yerini oynatınca ayar bozuluyor zaten beleş olduğu için pek özen gösterilmemiş

bence iyi bir dürbün yani idare ediyor

bir fikre varmak zor olacak ;tacli#

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• görüntü güzel cam gibi sayılır ama ayarı da kaçınca 107 ekran plazma olsa ne yazar...

• yaklaşık 16 büyütmeye kadar görüntü net olur zaten, ancak sıfırlaması mesafe ve zoom değiştirildiğinde bozuluyorsa dürbün iyi diyemem.
    ben zaten kullanmadım, kullananların ifadelerine göre yazdım. ama Ankara'da alan arkadaşlarda o dürbünü çıkarıp kendilerinin başka dürbün taklıklarını biliyorum.
    o markaya ait diğer ürünlerde olduğu gibi şansı iyi olanlara iyiside gelmiş olabilir?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Dürbün büyük bir dert değil daha sonra halledilir de şu tüp işi kafamı çok karıştırdı benim. Tüp değişmiş deniyordu ama hatsan değişmemiş demiş falan ;$., Bu silahları alınca tüplerini test ettirebileceğimiz bir yer varmı

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Bu tüfeği kullanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum , yanında verilen dürbün tüfeğe yetiyormu , yoksa kalabalık göstersin diyemi konulmuş oraya ??

Ankara da bizde o dürbünden var fakat ayar tutturamadık ayaklardanda olabilir diye ayak sipariş ettik(bizim ayaklar ultra dandik ;kihhik, .) ayaklar gelince tekrar deneyip bilgi veririm ama şu anda at44wx-10 da yanında verilen dürbünü kullanmıyoruz.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• ya bu hatsanı kapıdan içeri sokmayın derim ben sadece meraktan aldım 1 tane mod125 hayatımda gördüğüm en berbat silah.isabet sıfır dengesiz bir güç kötü işçilik.gez en üst seviyedeyken bile hala alt atıyor silah.fabrikaya söyledim yüzüme bile bakmadılar.bunu ne alın nede tanıdıklarınıza aldırın şahsen ben bu konuda elimden geleni yapıyorum yazık milleti aptal yerine koymaya.hele bazıları yazıyor inanamıyorum 120 mt ve üzerinden şişe vuruyorlarmış 120 mt den beni vursunlar bendeki tüfeği vericem

St. Etienne Robust çifte

Huğlu Special Edition Superpoze

Remington 870 Express Shotgun

Stoeger Mod2000 semi auto shotgun

Diana 350 Magnum .22 Bushnell Sportsman 4x12x44 scope Bsquare one piece "barrel droop" mount

Air Arms S410 Extra Fac Red Green dot sight

Daisy 44 magnum replica .177 co2 revolver

• Burada kimsenin yalan söylemeye ihtiyacı yok. Bu saldırgan tavrın ise hiç güzel değil. 120 metreden iddiasına gelirsek kimsenin seni burada ciddiye alıp böyle bir idaaya gieceğini sanmıyorum ama şayet olursa o vereceğini iddia ettiğin tüfeği çok iyi bir yere saklaman gerekecek. Alışkanlıktan saygılar.

• herkes elindeki tüfeğe bakarak yorum yaptığı için boyle tartısmalar yasanıyor.hatsan fabrikasından cıkan tufeklerin kalitelerinin birbirini tutmadığını gözonune alarak yorum yaparsanız birbirinizi kırmamış olursunuz.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• +1

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Official Post

herkes elindeki tüfeğe bakarak yorum yaptığı için boyle tartısmalar yasanıyor.hatsan fabrikasından cıkan tufeklerin kalitelerinin birbirini tutmadığını gözonune alarak yorum yaparsanız birbirinizi kırmamış olursunuz.

+ + + + + 1 1 1 1 1 ;d;;d;;d;;d;;d;