Nikko Stirling 10-50x60 Nighteater IR Mil-Dot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.
    Yaza toplu sinek sünneti düzenlerseniz buradaki garıban sinekleri yolluyayım size. ;rofl.; ;şrofls;.

• Hayirli olsun dürbün cok güzel ! :thumbup:
    yanliz tüfek görünmüyor ?? camo oldugundan herhalde ;,;-

kusura bakma ama ,bence o bantla yakismamis : dürbün süper ,tüfenk süper ama o sekilde yakismamis , biri gece camo biri arazi camo (bence giydirmeyin carsaflari o güzellere )

tekrar ediyorum bu benim görüsüm :zevkler ve renkler tartisilmaz (kritik degildir)

saygilar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Erdem o dürbünü kamufle etmek için 1 rulo bant gider :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Erdem, hayırlı olsun güzel atışlarda kullan. ;tese;kkur Cumartesi geitrebilirsen inceleyelim. ;şrofls;.

• Hayırlı olsun 50x de görüntü bulanıklığı yada kararma oluyormu yoksa 10x deki gibi berrak görüntü veriyormu?

henüz doğru dürüst kullanamadım, ama baktığımda netlikte sıkıntı olmasada 50 büyütmede tabiiki ışık azalıyor ve dolayısıyla görüntü kararıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bence buna dürbün değil teleskop demek lazım. Polat abimizin de dediği gibi Artık dvara konan bir sineği sağ kanadından mı vursam yoksa sol kanadından mı diye karar verirsiniz :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Güle güle kullan abi. Farklı zoom değerlerinde resimleri merakla bekliyorum :thumbdown:

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• darısı başımıza ;d;

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• Böyle bir dürbün bence önce sideprensi07>> Kadir abi tarafından kullanılmalı. Başka ellerde yazık olur buna ;kihhik,

Çok güzel bir dürbün hayırlı uğurlu olsun. ;tufey#

• hayırlı olsun güle güle kullanın .

FİLİNTALAR GRUBU

• Böyle bir dürbün bence önce sideprensi07>> Kadir abi tarafından kullanılmalı. Başka ellerde yazık olur buna ;kihhik,

Merak etme raptorx te hakkını verir.

dostum öyle deme :) Erdem abi fx glad kullanıcıları içinde en çok pellet yakan kişidir,saygı duymak lazım böyle insanlara,onca atış birikimi ni günü geldiğin de paylaşım olarak aktarır ki zaten aktarıyor da,biz daha hatsanlar a el yapımı dampa için fikir yürütürken o insan pcp tüfek sahibi idi :) uzak mesafe leri gözünde çok fazla büyütmüşsün sanırım ;kihhik, bol bol pratik yaparsan ne demek istediğimi anlarsın dostum ;tacli#

• Hayırlı olsun.Kaça maloldu?Klikler niye yard cinsinden demişsiniz sanırım o pratiklik açısından öyle.Küsüratlı ve anlamsız mesafeler çıkar herhalde metrajda.Paralaksta metre daha net.

• Fiyat ve nereden alındığı konusunda bilgi verebilir misiniz?? 30 USD sanırım su terazisinin fiyatı...

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole

• ben geçen hafta hırdavatçı dan 3 lira ya su terazisi aldım, toplam da 3 parça,bir tanesini tüfeğe bir tanesini dürbün e,diğerini de boş bulduğum yere takacağım ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/091014/temp/afcp2d3e.jpg]

• Elevation (yukarı-aşağı) ve windage (sağ-sol) ayarları 100 yardada 1/8" (niye parallaks metre , bu yarda anlamadım ? ) :

Abi klikler aslında 1/8MOA ama 1/8MOA 100yardada 1/8inç ettiği için kolay anlaşılması için o şekilde yazmışlardır. Gerçi bu eşitlik senin de bildiğin bir şey ama gözden kaçırdın sanırım. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/