Kral Puncher Maxi L

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkdaşlar kusura bakmayın site hata verdi bir sorun oluştu tekrar deneyin diye tekrar göndere bastım bende istemeden aynı mesajı bi kaç kere atmışım.

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • konu arap saçına döndü en iyisi bekleyip görmek

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• bundan 1 hafta önce sorduğumda lw gelicek zaman belli değil yaza doğru tarzında demişlerdi şimdide bu tarz bi cevap aldım sanırım konu hakkında yetkili kişi ile görüşemiyorum ^^

klasik kral muhabbeti soru sormaya telefona ciddi bilgi veren biri çıkmaz , yetkili bulamaz sinir olursun. Kralın herşeyden önce bu yönünü düzeltmesi lazım . Kullanıcının gazını alacak yada öteleyecek laflar söylenmesi kolay. Ama işi yapmak bu kadar kolayolmuyor. Lw namluyu arada hatsan varken getireceklerini zatten ummuyordum. Bakalım şoklu adam gibi bir namlu yapabileceklermi merak ediyorum.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• klasik kral muhabbeti soru sormaya telefona ciddi bilgi veren biri çıkmaz , yetkili bulamaz sinir olursun. Kralın herşeyden önce bu yönünü düzeltmesi lazım . Kullanıcının gazını alacak yada öteleyecek laflar söylenmesi kolay. Ama işi yapmak bu kadar kolayolmuyor. Lw namluyu arada hatsan varken getireceklerini zatten ummuyordum. Bakalım şoklu adam gibi bir namlu yapabileceklermi merak ediyorum.

lw namluyu getirmeme sebebi olarak arada hatsanın olması ne yönden alakalı onu anlayamadım?

• Siddetli sekilde merak ediyorum bu tufegin hiz degerlerini ve atis sayisini. Alan birileri bir an once yayinlasa keske...

• Namluyu kendileri yapacak ise aceleye getirip biran önce piyasaya çıkarma telaşından umarım uzak dururlar. Şuan insanların en çok önem verdiği konulardan birtanesi çünkü. Telefondan söyleyeceklerimizi buradan paylaşalım artık yapacak bişey yok.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Belki yeri degil ama forumda daha once pcplerin tup guvenligi ile ilgili bir konu tartisildimi aramalarda bulamadim. Baslik isgal etmek istemedigimden burada araya kaynatayim dedim.

• lw namluyu hatsana sormak lazım nasıl yapıyorsun diye . birde lothar walther la anlaşması nedir. Bildiğim kadarı ile aynı çakılar ve makinalar kullanılıyor. Made by lothar walther damgasını hatsan vuruyorsa ;) bunada lothar walther bişey demiyorsa. Kaldıki hatsan aynı teknolojiyi kendi namlularında da uyguluyor. Bu kadar sıkı fıkı olmuş iki firma en azından bu pazarda araya üçüncüyü alırlarmı? Alırlarsa da nasıl bir fatura çekerler o olmuş işte.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• lw namluyu hatsana sormak lazım nasıl yapıyorsun diye . birde lothar walther la anlaşması nedir. Bildiğim kadarı ile aynı çakılar ve makinalar kullanılıyor. Made by lothar walther damgasını hatsan vuruyorsa ;) bunada lothar walther bişey demiyorsa. Kaldıki hatsan aynı teknolojiyi kendi namlularında da uyguluyor. Bu kadar sıkı fıkı olmuş iki firma en azından bu pazarda araya üçüncüyü alırlarmı? Alırlarsa da nasıl bir fatura çekerler o olmuş işte.

bu durumda faydalanacak kişi gene lothar walther olur sonuçta onlar para kazanacak neden engelleme yapsın ki ayrıca birsürü yabancı marka lothar walther kullanıyor acaba birbirlerini engelliyorlar mıdır? hiç sanmıyorum böyle birşey olacağını

• Arkadaşlar az önce kral arms la görüştüm lw olayını tekrardan sordum herkes farklı bişi söylüyor kesin durum nedir dedim aldığım cevap biz siparişini verdik gelmesini bekliyoruz ama ne zaman yapar yollarlar bilemiyoruz beklemedeyiz dedi almanyadan hazır yiv-seti açılmış şoklu namlular gelicekmiş :thumbup:

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• şunu çok merak ediyorum, koskoca bir fabrikasınız bukadar çeşit ürününüz var küçük dükkan işletmiyorsunuz siz nasıl olurda verdiğiniz siparişin nezaman geleceğini bilmezsiniz ve bunuda fabrikanızı arayan insanlara söylersiniz böyle bişey varmı ya düşünmesi bile enteresan. Forumda bu konuda açıklama bekleyen bi ton insan var lütfen yetkili olan biri bi açıklama yapabilirmi gelecekse gelecek gelmeyecekse gelmeyecek arkadaşlar desin, haksızmıyım arkadaşlar koskoca bir firmanın verdiği bir siparişin nezaman geleceğinden haberi olmaması mümkünmü aylardır insanlara bu şekilde cevap veriliyor

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Firmalar henüz asıl kullanıcıları olan kesimin nabzını tutacak yapıda değil maalesef.
    Kral buna biraz yaklaştı, Hatsan da rekabete ayak uydurmak amacı ile model üstüne model çıkarıyor. Bu da bir gelişme ama maalesef yetmiyor.
    Bundan 2 sene önce bu modeller çıksaydı emin olun çıktığı gün tükenirdi. Ama artık pcp kullanıcılarının beklentileri ve öncelikleri değişti.

Artık hiç kimse tüpü ile atışa gitmek istemiyor. Bir dolumda 100'ün üzerinde stabil atış ve güç ayarı istiyor, hafif tüfek istiyor, yanında kaliteli dürbün istiyor, kaliteli işçilik istiyor. Bunlar zaman alacak şeyler. Ama umudum var.
    Hangi firma bilmiyorum ama bir firma "işte bu!" Diyeceğimiz bir pcp çıkaracak mutlaka.

Bu arada arabayı yapacaklar ama hala benzin istasyonları yok!

Pcp üreticileri ne zaman ki tüm Türkiye'de belli bölgelerde tüp dolumu için firmalar ile anlaşma yapıp kuru hava tüpü satışı ve kaliteli dolum aparatı da satmaya başlarlar, işte o zaman pcp tüfek kullanıcıları artar.

Bitti mi? Bitmedi.

Araba var, benzin istasyonu var, yol var mı?

Bu firmalar bir adım daha atıp yine belli noktalarda havalı tüfek atış ve satış alanları kurarlarsa kullanıcı sayısı elbette inanılmaz sayıda artacaktır.

Bunlar ilk bakışta ütopya gibi görünse de eldeki potansiyele bakıldığında ne kadar sürdürülebilir bir getiri olduğu inkar edilemez.

Ortadaki pasta gerçekten çok büyük. Yeter ki onu görüp gerekli adımları atacak girişimciler olsun.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Atış alanı gerçekten bi eksiklik havalı severler için yapılmış açık kapalı alana sahip bi atış alanı olsa burda tüp pompa dürbün vb kiralanıp kullanılabilse pellet dürbün bipod vb ekipmanların sıfır 2.el satışı olsa çeşit çeşit hedef kağıtları atış yarışmaları vs... Kısacası profesyonel bir tesis olsa da oraya gidip havalı severlerle tanışsak kaynaşşak kullanamadığımız ekipmanları orda kiralayıp kullansak beğendiğimizi satın alsak yeni arkadaşlatr edinsek ne güzel olur... Olur da olur ama hayırlısı bakalım

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Engelleme yok coastguard dostum iteleme var . yersen dolma bu dediler kral da öksürü verdi simdi kıvırma oryantasyonunda. Bence farklı ama kaliteli ve fiyatı uygun bir dolu namlu üreticisi var lw takıntı olmasın farklı markalara baksın milleti bu gün gelecekti olmadı haftaya belki. Yok 3 ay sonra filan demesin.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• Engelleme yok coastguard dostum iteleme var . yersen dolma bu dediler kral da öksürü verdi simdi kıvırma oryantasyonunda. Bence farklı ama kaliteli ve fiyatı uygun bir dolu namlu üreticisi var lw takıntı olmasın farklı markalara baksın milleti bu gün gelecekti olmadı haftaya belki. Yok 3 ay sonra filan demesin.

ben hatsanla lothar waltherin birleşip krala namlu aldırmayacağı fikrini anlayamadığım için sordum bunu dile getirdim sizin yazınız üzerine. Yoksa lothar waltherin bende mutlak bir namlu üreticisi olduğunu düşünmüyorum tabiki farklı birsürü marka var belki sadece namlu üreten firmalar ile görüşmek yerine pcp tüfeklerine kendi namlularını kullanan firmalar ile de görüşebilirler diana var anlaşabileceklerini hiç sanmıyorum ama crosman falan var belki kendi namlularını anlaşmalı olarak kullanabilirler yoksa gidip sadece spesifik namlu üreten firmalardan namlu almak çok pahalı olacaktır lothar waltherde tek olarak bir namlunun fiyatı 150 dolarlardan başlıyo tabi anlaşma yapılırsa çok sayıda alınacağı için bu rakam nereye düşer bilemiyorum ama düştüğü yer gene pek hayırlı bir rakam olmayacak gibi görünüyo fiyatlardan dolayı valla bilemiyorum kralın araştırması lazım :)

• muradhan arkadaş forumu inan çok meşgul ettın yanlış anlama beni ama diyorum sorularını özelden yazsan kusura bakma bildirim geliyor hep ve bir türlü bitmek bilmiyor konu

Bence yanlış düşünüyorsun,bildirim almayı kapatabilirsin ayrıca airgunturk'de konunun biteceğini bence hiç düşünme. :) Bu forumdaki arkadaşlarımızın hepsi çok bilgili hiç bilmeyen bile kendine göre birşeyler biliyor burada paylaşıyor. Bizlerde bundan mutluyuz her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz, bu forumda bir pelet üzerine 30 sayfa yorum yazıldı dikkatinizi çekerim; ben havalıya başladığım günü hatırlıyorum ve şu günü mukayese ediyorum da arada bir uçurum görüyorum kaldı ki 2 sene sonra şu anı da hiçbirşey bilmemek olarak görebilirim bunlar hep forumlarda arkadaşlarımızın yorumları tartışmaları sayesinde oldu bazı muallakta olan başlıkları kendim internetten araştırdım ingilizcesini türkçesini ne bulursam okumaya çalıştım bunlar hep yazılan yazılar sayesinde oldu forumun amacı zaten paylaşım tartışma.

• Teknik manada kendi imkanları ile kaliteli namlu üretmek önündeki engel nedir. Bu namluyu üretme teknolojisi sırmı. Daha önceleri TSK da Keskin nişancı tüfekleri yabancı menşeli idi şuan Namlu dahil her şeyi ile milli Tüfek üretildi (Bora 12) ve kullanılıyor. Testlerdede yabancı tüfeklerden aşağı kalır yanı yok hatta daha iyi sonuçlar alındıydı.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177