HATSAN 2016 YENİ SERİ TÜFEK KATALOĞU

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hercules bir aksilik olmaz ise nisan ayı başlarında satışa çıkıyor arkadaşlar. . Ayrica nova modelini sağolsun Bahtiyar beyden rica etmistik bizi kirmadi ve üzerinde yapılan oynamalarla compact serisini çıkartti.. Güç ve özelliğinden ödün vermeden ceketi kalinlastirildi, harici moderator takmak için 1/2 unf dış yapıldı ve kapak konuldu.. Bence çok güzel oldu.. Umarım sizlerde beğenirsiniz. .

• Alın siz Hatsan Her kül QE testleri hatsanın sahibi yapıyor bizzat ve 6.35 hızda aklınız çıkıcak bana öyle oldu size de olur

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Amaç hızlı atmaksa mercimek tanesi atalım 2000 fps bile atarız. Önemli olan ağır mühimmat ile ne hızla attığı. Dikkat ederseniz 19 gr mühimmat kullanıyor. 5.5 kalibrede bile bundan çok ağır mühimmatlar var. Yani gücü önemli. Chrono ölçümlerine göre hesap yaptım 95 joule güç üretiyor. Keşke ince mehmet 42 gr ile chrono testi yapsaydı. İşte o zaman gerçek hızı belli olurdu. Zaten bu tüfek 30 gr den hafif mühimmat ile kullanılmaz.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Tam Hatsan'a yakışır bir tanitim olmuş, sen git böyle iddealı bir tüfek yap sonra acemice chrono ölçümü cek. İnsan bir ajans getirir 5 dakikalik bir cekim yaptirir. Cep telefonuyla cekmisler resmen kamera oynuyor. Tufeğe ince ayar bile cekmemisler, sonuclar kotu. Bu tufek sadece tup hacmi ve gucu ile bile iyi satar, acayip eksik bir tanitim olmus. Koca fabrikada 1 kiside cikip dememis daha profosyonel bir cekim yapalim boyle bir urune diye.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Profesyonel çekimini de geçtim bari titretmeden yatay çekselerdi...

Ama luxfer tüp kullanılmasını takdir ettim gerçekten. Ki tüfeğin fiyatına ciddi etki eden şeylerden biri de muhtemelen budur diye düşünüyorum.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Sanıyorum firmalarda bu işi reklam ve tanıtım departmanı yapıyor. Bu gibi durumlarda da reklam tanıtım departmanın önemi ortaya çıkıyor. Silah imalatı yapan yabancı şirketlerin, piyasaya çıkacak bir ürünle ilgili tanıtımını seyrettiğinizde resmen silaha aşık oluyorsunuz. Tam bir kompozisyon... Metalin ve ahşabın ham halinden başlayarak silahın parçalarıyla beraber vücut bulduğu son haline kadar öyle bir video çekimi yapıyorlar ki... Muhteşem! Mâlesef yerli firmalarımız bu konuda biraz yetersiz.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Bu tüfek iç ve dış piyasada tutarsa biz Türkler ve Hatsan için gurur kaynağı olur.Valla alma konusunda aklımı çelmedi değil.Eğer yayınlanan tanıtım videosu ise kaldır çöpe at.amatör+amatör bişey olmuş.bari prof kameraya çekselermiş.çeken kişi hiçbirşey bilmesede kamera absorbe ederdi.

• bu sanki diğer regsiz pcp lerde gibi ilk önce tam dolu tüpte biraz daha düşük sonra yavaş yavaş yükselen ve sonra tekrar düşen hız değerine sahip gibi, birde bu tür büyük tüplere regülatör takılabiliyor mu acaba.

• Önemli olan regülatör takılabilmesi değil,regülatörün sorunsuz çalışabilmesi.

• El oğlu ürün tanıtımı yapacağı zaman tam teşekküllü poligonda yahut kamuflaj giyip ormanda tanıtımı yapar, bizimkiler takım elbise italyan kösele ayakkabıyla tanıtım yapar.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Altorosun buyuk tupler icin urettigi regulatorler mevcut.
    Condoruma uygulamistim.
    Canim hatsan artik regulatorsuz urun cikartmasa citayi yukselticek.
    Bir video daha yayinlandi. 125 metre atislari yapmis sayin Bahtiyar bey.
    Video kesik kesik ve yine kalitesizligin dibine vurulmus.
    Su videoyu Hd cekseniz hesap makinasiyla cekmeseniz keske :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Altaros regülatörler sağlıklı çalışmıyor, çalışsa bile ömrü kısa oluyor, büyük tüplerde hiç olmaz. En iyisi tüfeğe özel regulator üretmek. Bence Hatsan regulator falan çıkartmasın, gidip gördüm fabrikayı bizzat, yapıp yapıp yüzlece, kutuların içine atıyorlar, hangisi çalışırsa artık birisi çalışmaz ise ötekini tak, seri üretimle olmaz o iş. En güzeli regulatorsuz uretebileceği ölçüde en hassas silahları uretmesi. biz Hatsan dan regulator beklemiyoruz biz yapıp takarız kendimiz regulatoru.
    Zamanında universal regulatorlu diye ayar dugmesi koyup yutturdukları silahlarıda gördük :D

Kalite kontrole daha fazla onem verilmiş, daha hassas silahlar üretmesi yeterli Hatsanın. Güzel fikirleri var, birşeyler yapmak istiyorlar :thumbup: sadece herşeyi birden yapmak istiyorlar orada aceleci davranıyorlar. Yoksa iyi şeyler çıkacak zaman içinde, biz kullanıcıların geri dönüşleri ile. Ben fabrikaya her gittiğimde söylüyorum elimden geldiğince birşeyler.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Sevgili Metehan altaros düzgün çalılmayan regülatörleri nedeni ile DALtaros olarak biliniyor artık. Bence de bu regülatör işi fabrikasyon olmaz, olmamalı.
    Hatsan'ın ve Kral'ın yeni birşeyler yapma isteği çok iyi. Ama keşke önce şu üreticiler önce gerçekten sorunsuz çalışan ve kalitesini ispatlamış 1(bir) adet pcp ürettikten sonra yeni modeller denese. Bu şekilde uzmanlaşma olmuyor ne yazık ki.
    Yine de birkaç sene içinde çok güzel şeyler olacağını düşünüyorum.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Bunu'da buldum darbe testi zaten adam zaten hastanın sahibi ve adam da zaten diyor sonunda kullanıcıların bizden daha iyi testler yapıyor ama ben anlamadım 5.5 mi yoksa 6.35 hem mesafe darbe de hangisi ve fabrikadan video....

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• vardır bahtiyar beyin bir bildiği☺

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Her kafadan bir ses cikiyor Tevfik bey. Burda her yazilanada itimat etmeyin.
    Fabrikalar regulator yapamaz diyorlar Hw100 un regulatoru fabrikasyon ve en iyi stabiliteye sahip. Buna keza Kalibrgun ayni sekilde mukemmel stabiliteye sahip regulatoru var.
    Yani bir gorus regulator seri uretilemez derken bir goruste seri uretilen harika regulatorlu tufeklerde var.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

Fabrikalar regulator yapamaz diyorlar Hw100 un regulatoru fabrikasyon ve en iyi stabiliteye sahip. Buna keza Kalibrgun ayni sekilde mukemmel stabiliteye sahip regulatoru var.
    Yani bir gorus regulator seri uretilemez derken bir goruste seri uretilen harika regulatorlu tufeklerde var.

Peki Hatsan yapabilir mi?
    ..regülatör ..

• Hatsan regulatoru bir abimizinkinden kopyalamaya calismis ama el emegi hassas uretim isteyen bu parcayi suanda tam anlamiyla basarabilmis degil.
    Kimisi duzgun calisirken kimisi calismiyor.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

tamam güzel hatsan yeni tüfeğinde regülatör yok maalesef herhalde yanlış biliyorsam testlerde hız hep artı peki bazı forumdaki arkadaşlar 500 cc tüplerede yapmışlar peki bu regulatorleri herule takabilecekmiyiz sonuçta çift tüplü haliyile uzama olur öndeki tamam takılır ama arkadaki ne olucak bu kdar güçlü tüfeğe regülator takmak gerek lakin namluda moderator varmış kendinden o pek iyi grupman verirmi merak ediyor bu cevaplarıda herade 2 3 ay sonra alıcam ama gene tartışalım derim