Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Allah aşkına o güvenlik mandalının hali nedir birde yıldızla vidalamışlar :)

Hatsan At-44 Long LW .25
    Gamo P900 IGT .177
    Gamo PX-107 .177
    Gamo V-3 .177

• O değilde şunun namlu krala ne yakışır ya :D
    Hatsan namlu satmıyordu dimi ?

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Durbunu ben taktım hawke panorama 4 12 50 beraberinde hatsan hemvtutamac hem de bipod olan apart veriyor bana güzel geldi iş görür tek sorun katlanabilir olmamasi
    Bende fx Royal 400 de var {bu arada satılıktır} omunda emniyeti aynen bu şekilde (olabildiğince basit) hatta eminim hatsan fx den devşirme yapmış diyorum

• Güle güle kullanın ben de merakla bekliyorum kullanıcı görüşlerini.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• yalnız ciddi ağır bir silah bana bile ağır geldi ki ben ağır silahları severim.
    Bu silaha bipod şart elde ,ayakta atışı her babayiğit yapamaya bilir.

aynı kategoride bir evanix monster premiumun ağırlığına bakılırsa 2 kg fark var, keşke daha hafif ve kısa olsaydı, sanırım dipçik kısmı tüpten dolayı normalinden biraz daha uzun kısa boylu atıcılar için biraz problem olur herhalde.

• teşekkürler Videoda 100 200 metrelerce diyor ben internette 6.35 krikettlerin 300 metrelereyaptigini gördüm dolayısıyla bu tufegin 300 metrelere atışı rahatlıkla yapacağına inanıyorum

• Doğru mühimmatla 300 metreye rahatlıkla atış yapacaktır ama hedeflenen yeri vuracak mı orası biraz tartışmalı. İsabette sorun yoksa diğer bütün dezavantajları benim için önemli değil.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Ben grupman bekliyordum. Kocaman şişeleri vurmayı değil. Bakalım bu güçle bu namlu nasıl bir grupman çıkaracak?

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• Grupmanda zamanla yayınlanır 100 metrede içi dolu şişenin ayağını nasıl yerden kesiyor ama güçü muazzam

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Gurupman bekleyen arkadaşlar buyurun Sayın Alparslan ŞEN detaylı olarak tanıtım ve grupman yapmış.
    edit: Video diğer sayfada zaten yayımlanmış kaldırılabilir.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• hatsan herculesi test ediyorlar,atıcıyı methediyorlar,silahı methediyorlar,bir şeyi unutuyorlar namluyu,namluyuda ithal ediyorlar,silah vuruyor diyorlar,sırf reklam kokan hareketler,100 metreden 5 litrelik petleri vurup isabet oranı yüksek diyorlar,hayırlı olsun

• 125 metrede daha küçük pet şişeleri ve içi su dolu balonları vurdukları videosu da var bu videoda isabetten ziyade tüfeğin gücü gösterilmek istenmiş zaten orda ki düzenlenen etkinlik ateşli silahlarla ilgili bir etkinlik herkülü de güç gösterisi yapmak için götürmüşler gerçekten ciddi bir güce sahip daha detaylı grupları paylaşılcaktır yanılmıyorsam ya 35 ya 50 metre grubu paylaşıldı zaten tüfeğin 42 grain le uyumu güzel duruyor ilk 45 atışın stabilitesi güzel sonraki atışlarda güzel ama kendi içlerinde çünkü güç yavaş yavaş düşüyor tüfek doğru atıcının ellerinde güzel işler yapıcak gibi duruyor tetiğiyle başa çıkılabilirse :)

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• dün urla da trap atışlarında gördüm herkül ü,çok etkili ve güçlü bir makine,aşırı rüzgarlı bir havada bile etkili vuruşları vardı,fakat pahalı 2500 tl

• Tüp hacmine göre stabilete bence iyi değil biraz oynanırsa adam olur rüzgarlı havaya göre bence atışlar iyi

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Bence bu güçte bir tüfek için ilk 40-45 atış stabilite süper daha sonraki atışlarda da biranda düşme olmuyor ama sonraki atışlarda her şarjörde kendi atış eğrisini bilmek gerekir ki 45 atış da yeterli bence tüpü tamamen boşaltmadan tekrar dolum yapılıp hava tasarrufu yapılırairgunturk.com/attachment/28019/

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• 1000cclik tüple 40-45 stabil atış yapmak saçma. Hadi big bore versiyonu olsa tamam ama bunun bir mantığı yok bana göre.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177