40.000tl araç tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar küçüklüğümde yaşadığım bir olay yüzünden bu yaşa kadar araç sürmedim korkudan,artık bu korkuyu yendim ve 40.000tl ye kadar bir araç arıyorum,bana tavsiyeniz ne olur hngi araç ?

Ehliyetim var 5 aydır biraderin rabsını sürüyüorum artık kendime bi araç alayım diyorum.
    mümkünse 5 kapı ve az yakan araç olsun.

• opel astra h kasa 1.3 turbo dizel tavsiye ederim, az km li illaki bulabilirsiniz. Yedek parçalar ucuz, kafası çalışan her usta anlar, fren sistemi çok başarılı, güvenlik ekipmanları dolu bir araba. Boş paket almayın sadece.

dıana 460 magnum

• Kmsi ne kadar olacak?
    darbe boya değişen kabul mü?
    kaç model olacak?
    Lpg mi mazot mu benzin mi istiyorsunuz?
    Vsvs...
    Çok genel bir soru olmuş.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• 2012 model Wolksvagen Polo 1.4Comfortline 54.000kusur km de, kendi arabamız ilk sahibiyiz, kazasız hatta bugün bakıma götürücem :) Orjinal koltuk döşemelerine hiç oturulmadı hemen kılıf kaplattık tertemiz durumda duruyorlar sigara içilmemiş araçtır. Yanık çizik kırık çatlak çalışmayan arızalı kusurlu hiç bir şey yoktur. işe gidilip gelinmiştir, bu nedenle çok kullanılmadığından dolayı km düşüktür. Tüm servis bakımları yetkili bayide yapılmıştır kayıtları mevcuttur. Düşünüyorsanız özelden konuşabiliriz. Antalyadayım. Km si 0,3682 kuruşun altındadır.

agt Havalı Hobiler agt

• 2014 model Ford Fiesta 1.25 trend var. Orjinal 11.400 km de beyaz kaza değişen boya yok tertemiz. Sıfır kokusu içinde sigara icilmedi. 43.500tl. Bursa da araba.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Hayırlı uğurlu olsun.
    Allah(c.c) kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Fiesta ve Polo ikiside güzel araçlar. Bence de 0 km almak yerine temiz 2.el daha mantıklı. Yalnız Gepard'ın dediği gibi çok genel olmuş. Nasıl özellikler arıyorsunuz? Otomatik, manuel, dizel, benzin, lpg, hasar durumu nereye kadar kabul edilebilir?
    Gemiden indiğimin 5.günüydü biz de hanımın arabayı değiştik. 2012 model Nissan Micra Platinum Cvt sedefli beyaz. 60000 bakımı gelmişti araç 59000 km'deydi. Sol arka kapıya maalesef bir Şahin yaslayıp biraz sacını göçertmiş. Muayenesi yeniydi. Bu vaziyette verdik galeriye 44000 liraya. Araç fiyatları uçmuş gitmiş. İstanbul'da hallederim araba işini hem de Ziya abi ile görüşürüm diyordum ama İzmir'de halloldu. Kısmet böyleymiş.
    Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Sagolun Allah razı olsun.

Allah c.c iyi günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...Ayrıca bu gün bir galerici ile görüştüm,yılbaşından sonra ikinci ellerde fiyatların çok yükseleceğini şimdiden 10 araç almak için uğraştığını söyledi..İnşaallah tam zamanında almışsınızdır...

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız umarım.Tercihiniz hangi araçtan yana oldu ne kadara aldınız?

Nature

• Fiesta ve Polo ikiside güzel araçlar. Bence de 0 km almak yerine temiz 2.el daha mantıklı. Yalnız Gepard'ın dediği gibi çok genel olmuş. Nasıl özellikler arıyorsunuz? Otomatik, manuel, dizel, benzin, lpg, hasar durumu nereye kadar kabul edilebilir?
    Gemiden indiğimin 5.günüydü biz de hanımın arabayı değiştik. 2012 model Nissan Micra Platinum Cvt sedefli beyaz. 60000 bakımı gelmişti araç 59000 km'deydi. Sol arka kapıya maalesef bir Şahin yaslayıp biraz sacını göçertmiş. Muayenesi yeniydi. Bu vaziyette verdik galeriye 44000 liraya. Araç fiyatları uçmuş gitmiş. İstanbul'da hallederim araba işini hem de Ziya abi ile görüşürüm diyordum ama İzmir'de halloldu. Kısmet böyleymiş.
    Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Teşekkür ederim sağolun , Nasıl bir araç aradığımı tam detaylı yazamadan bir araç buldum ve aldım .Arabayı dayımdan aldım kendi kullandığı arabayı uygun fiyata bana sattı ,2014 model clio 1.2 joy,

• Allah c.c iyi günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...Ayrıca bu gün bir galerici ile görüştüm,yılbaşından sonra ikinci ellerde fiyatların çok yükseleceğini şimdiden 10 araç almak için uğraştığını söyledi..İnşaallah tam zamanında almışsınızdır...

Galericilerin yarısı hatta yarısından çoğu büyük çoğunluğu haram para yiyen insanlar büyük çoğunluğu üçkağıtçı, Açık konuşmak gerekirse bu işte kul hakkına girmeden iş yapan bi insan ben bugüne kadar göremedim maalesef.Kimse üstüne alınmasın büyük çoğunluğu dedim %85 i diyelim :)
    Arabalara yılbaşından sonra zam gelirmi bilmem ama zaten bizler türkiyede araba alırkn arabanın 2 katı fiyat ödeyerek alıyoruz.Devletimiz sağolsun herşeyde bize vergi bindiriyor.

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız umarım.Tercihiniz hangi araçtan yana oldu ne kadara aldınız?

sağolun ciio 1.2 joy aldım 40.000tl ye

• Hayırlısı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Hayırlı olsun kazasız kullanmayı nasip etsin

Weihrauch Hw 100 S (.177)