En Çok Zevk Alarak Kullandığım Havalı Silah

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yıllar önce stoeger x10 ve hatsan mod 85 sniper ım vardı. ikisiyle de çok eğlendim. kalibreleri 5.5 tu. sonra ikisini de satıp gamo black knight aldım 4.5mm. 4.5 kalibreye karşı ön yargılarımı kırdı. bu tüfeğe alıştım başka bir güzellik geldi hobiye benim için. satıp bir pcp alıp level mı atlasam diye düşünüyorum.

• İlk cevap benden olsun
    Hatsan mod 155
    Ben hiç bir silahı bu kadar sevmedim. Ağırlık dağılımı, Aşırı güzel ahşap kundağı, dengesi, yüze oturuşu basit yapısı üst düzeyde emniyet sunması , kolay modifiye edilmesi, isabetinin yüksekliği özellikle gez arpacık arasındaki mesafenin gayet iyi olmasından dolayı open sight atışlarda iyi sonuç vermesi, ve muazzam gücu en son da da dünyadaki bence en karizmatik ve emniyetli pellet yükleme şekli.
    Bu silah beni mest ediyor.

Hatsan mod 155

Biraz konu hortlayacak ama bende torpedo 150 vortex sniper yada torpedo 155 vortex yada mod 135 qe vortex düşünüyorum. Nadiren 100 metre , ekseri 60 metre, mümkün olduğunca sessiz bir tüfek istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? Şu mavzer tipi yükleme çok hoşuma gidiyor.

• Zoraki Ultra 4.5 silahımı bir haftadır kullanıyorum ve almak için ne kadar geç kalmışım dedim. Havalı tüfeğimi bir kenara bıraktım, keyfini çıkarıyorum. Müthiş bir isabeti ve eğlencesi var.

;avci;Ser4827_Mod99