Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese Merhaba

Bende Bursada yaşıyorum , Hatsan Barrage 5.5 modeli ile aranıza katıldım :)

Bursa da değerli hobidaşlar var etkinliklere bence sizde katılın. Hoş geldiniz aramıza Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• merhaba herkese bende yeni katıldım huğlu effecto px5 var . adım İsmail hakkı ankara mamaktayım bi grup varsa katılmak isterim

• merhaba herkese bende yeni katıldım huğlu effecto px5 var . adım İsmail hakkı ankara mamaktayım bi grup varsa katılmak isterim

Aramıza hoş geldin. İsmail hocam.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

hoşgeldiniz

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Merhaba, Adana Ceyhan ilçesinden aranıza katılıyorum. asg havalı tabanca sahibiyim. Şu sıralarda da hatsan bt65 alma niyetim var. Adana ve çevrede ya da Ceyhan'da olan hobidaşlar ile tanışmak isterim.

• Merhaba, Adana Ceyhan ilçesinden aranıza katılıyorum. asg havalı tabanca sahibiyim. Şu sıralarda da hatsan bt65 alma niyetim var. Adana ve çevrede ya da Ceyhan'da olan hobidaşlar ile tanışmak isterim.

Adana grubumuz var hocam Çukurova, Seyhan ve Sarıçam'dan arkadaşlar var isterseniz gruba ekleriz

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Merhabalar,

Antalya Kaş'ta yaşıyorum. PCP almak üzere araştırma yapıyorum. BT65 Elite Long ve Factor arasında gidip geliyorum.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Gencer ().

• Merhabalar,

Antalya Kaş'tan yaşıyorum. PCP almak üzere araştırma yapıyorum. BT65 Elite Long ve Factor arasında gidip geliyorum.

Aramıza hoş geldiniz. Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

Factor kullanmış biri olarak kesinlikle önermiyorum hele ki LW namlu modelini. Mühimmat beğendiremedik arkadaşa.

BT65 hakkında şu yorumu yapabilirim eski bir seri. + 10 yıldan fazladır varlığı. Daha güncel yeni nesillere bakın derim neden Hatsan başka marka önerisi ister misiniz. Bütçenizi söylerseniz. Optik-Tüp-Pompa dahil yada değil bilgim çerçevesinde yardımcı olmaya çalışırım.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Yakınım hocam samandıradayım.

Ben alemdağ reşadiye tarafında atış yapıyorum ormanlık çok sakin bir yer

Hatsan Mod 25 supertact vortex

Crosman 2240

Zoraki hp 01-2 ultra

Kullandığım silahlar bu şekilde

Yeni böbrek nakli olduğum için uzağa gitmem yasak :))) ancak yakın yerlere gidebiliyorum ( geçici bir süreç ) o yüzden sordum buraya yakın olan var mı diye

Eğer sizede uyarsa yüz yüze tanışmak ve birlikte atış yapmak isterim tabi sizin sürekli takıldığınız bir arkadaş ortamınız yoksa

• Hocam sancaktepe aydos ormanı tarafında atış yapıyorum yolunuz düşerse herzaman beklerim, Geçmiş olsun.

• Hocam sancaktepe aydos ormanı tarafında atış yapıyorum yolunuz düşerse herzaman beklerim, Geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim

Araç kullanmam 1-2 ay yasak olduğu için anca yasak kalkınca gelebilirim.

Teklifiniz için teşekkür ederim

• Yakınım hocam samandıradayım.

Ben alemdağ reşadiye tarafında atış yapıyorum ormanlık çok sakin bir yer

Hatsan Mod 25 supertact vortex

Crosman 2240

Zoraki hp 01-2 ultra

Kullandığım silahlar bu şekilde

Yeni böbrek nakli olduğum için uzağa gitmem yasak :))) ancak yakın yerlere gidebiliyorum ( geçici bir süreç ) o yüzden sordum buraya yakın olan var mı diye

Eğer sizede uyarsa yüz yüze tanışmak ve birlikte atış yapmak isterim tabi sizin sürekli takıldığınız bir arkadaş ortamınız yoksa

• Aramıza hoş geldiniz. Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

Factor kullanmış biri olarak kesinlikle önermiyorum hele ki LW namlu modelini. Mühimmat beğendiremedik arkadaşa.

BT65 hakkında şu yorumu yapabilirim eski bir seri. + 10 yıldan fazladır varlığı. Daha güncel yeni nesillere bakın derim neden Hatsan başka marka önerisi ister misiniz. Bütçenizi söylerseniz. Optik-Tüp-Pompa dahil yada değil bilgim çerçevesinde yardımcı olmaya çalışırım.

Aslında güncel modellerde ve farklı markalarda tavsiyeleriniz süper olur. 25 m - 200 m arasında başarılı atışlar yapıp, 200+m hedeflerde de sonuç alabileceğim bir tüfek arayışım var. 200 + önceliği olan bir seçenek değil. 10.000 TL tüfek bütçem var.

İş yerimde 225 Bar çalışma basıncı olan bir kompresörüm var. O yüzden 200 barda çalışan modellerle ilgileniyorum. 250 bar alırsam verimli kullanamayacağım . Regülatör konusunda tavsiye lazım. Teşekkürler.

• Aslında güncel modellerde ve farklı markalarda tavsiyeleriniz süper olur. 25 m - 200 m arasında başarılı atışlar yapıp, 200+m hedeflerde de sonuç alabileceğim bir tüfek arayışım var. 200 + önceliği olan bir seçenek değil. 10.000 TL tüfek bütçem var.

İş yerimde 225 Bar çalışma basıncı olan bir kompresörüm var. O yüzden 200 barda çalışan modellerle ilgileniyorum. 250 bar alırsam verimli kullanamayacağım . Regülatör konusunda tavsiye lazım. Teşekkürler.

Px 5 i öneririm. Namlusunun solid sevdiğini biliyorum. Factör kesinlikle sevmiyor mesela. Sadece solid için çekiç ve yaya müdahale gerekecek forumdan Ali tekin bu konuda yardımcı olacaktır. Bu işlerden anlayan bu hobiye gönül vermiş abimiz. Hem forumdan 2. Elden de temiz uygun fiyatlı bulabilirsiniz. Yerli firmaların dış piyasada tanıttığı 2023 modeller var ama iç piyasaya sürerlermi ne zaman sürerler bilemem. Huğlu effecto px5 i bir araştırın şeklini performansını beyenecekmisiniz bir bakın.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Herkese merhabalar,

Ben Serkan İnanduğçar. 50 yaşındayım, Antalya'da yaşıyorum, emekli TSK personeliyim.

Uzun bir aradan sonra yeniden foruma katıldım. Eski üyelik bilgilerime ulaşamadığım için yeni hesapla giriş yaptım.

2012-2014 yıllarında Ankara'da yaşarken, havalı tabanca ve tüfek hobimi devam ettirdiğim o dönemde etkin olarak kullandığım bu forum ortamında birçok değerli arkadaş edindim, bolca bilgi paylaşımı yaptım, ve pazar bölümünde birçok alım-satım yaparak farklı havalıları tecrübe etme imkanı bulmuştum.

Herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar... 👍

• Herkese merhabalar,

Ben Serkan İnanduğçar. 50 yaşındayım, Antalya'da yaşıyorum, emekli TSK personeliyim.

Uzun bir aradan sonra yeniden foruma katıldım. Eski üyelik bilgilerime ulaşamadığım için yeni hesapla giriş yaptım.

2012-2014 yıllarında Ankara'da yaşarken, havalı tabanca ve tüfek hobimi devam ettirdiğim o dönemde etkin olarak kullandığım bu forum ortamında birçok değerli arkadaş edindim, bolca bilgi paylaşımı yaptım, ve pazar bölümünde birçok alım-satım yaparak farklı havalıları tecrübe etme imkanı bulmuştum.

Herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar... 👍

Merhaba. Eski hesap için yöneticiyle özelden konuşabilirsiniz.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot