izli pellet buyurun bakın

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen ay Park elektronikten aldım bunların daha büyük olanını. (kalem boyunda, parmak kalınlığında) Üzerlerinde -non toxic- yazıyor... İçlerinde farklı sıvılar olan iki üp var. Fakat bu sıvılar biribirlerinden ayrı. Plastik cubuğu bükünce içindeki diğer tüp kırılarak iki sıvı biribirine karışıyor ve kimyasal reaksiyon başlıyor. Bunun sonunda ışık saçmaya başlıyor. Bu ışık saçma olayı 10-12 saat devam ediyor.. Bazı modellerde daha az yada çok olabiliyor. Ayrıca Sarı, Yeşil, Kırmızı, Mavi renkte ışık saçanları var..

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

evet arkadaşlar bir arkadaşımız yapmış ve harikada olmuş
    exadorrrrrrrrrrr bu tam senin ardığın artık yana yana gidişini izlersin

bende bu izli pelletlar gorunmuyo... nasil gorebiliriz ?

• Official Post
  • ben bunu daha önce dememiştim ama 4.5 ml ile randıman alamadım.belki 5.5 veye 6.35 lik saçma ile daha farklı olabilir £tabanxalı$

• yaparken zararlı ve kansorejen olabileceği aklıma geldi,foruma girdim yazılarınızı okudum bu konuyu sonuca bağlasak iyi olur...şakası yok bu işin...aynı şekilde gecen gun peletlerin üzerine kansorejen uyarısı neden yazılmaz diye düşünmüştüm,adamlar ağızlarına doldurup atış yapıyorlar...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Benim tabancadaki nişangah 6 sene boyunca içinde lamba varmış gibi yanabiliyor, Trityum denen radyoaktif bir madde içeriyor. Sağlığa çok zararlı özellikle sıvıya karıştığında, tabancada basınçlı bir tüpün içinde bulunuyor. Ben de bu tür ışık saçan maddelerin zararlı olabileceğine inanıyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• fosforlu çubuk diye geçiyor ama içinde fosfor yok ikitüp içinde farklı iki bitki öz suyu var. tüp büküldüğünde bu sıvıların karışmasıyla kimyasal tepkime geçekleşiyor. içmediğimiz sürece zaralı değil. belki inanamıyacaksanız ama bunları biz(Türkiye) üretiyorduk. Hemde fabrikası sincandaydı. şuan halen üretimi varmı bilmiyorum

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Nereye gittiğini dahi görmeden pencereden dışarı bu kadar rahat atış yapılmasını yadırgadım açıkcası.

Hatsan AT44-10 Long LW, Üzümlü 1988 12 Cal. tam soğutma süper poze, Winchester 1300 Defender Pump Action 12 Cal., Safir t14 36 Cal., Tasco 6-24X50 Dürbün ve dampa, Bushnell Boresight, Harris S-BR Bipod, Scott 300 bar 6 lt tüp, Gamo 6-24X50 Dürbün

• bunu yaptım ben. ama glad olduğu içinmi olmadı bilmiyorum. hatta şırıngaya çekerek yaptım. pamuğu top ahline getirip japonla yapıştırdım. şırıngayla verdim sıvıyı.

sonuç : pamuk dağıldı gitti o kadar sağlam olmasına rağmen . olmuyor pcp lerde galiba. yapan olursa haber etsin

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Pelleti görmenin daha iyi bir yolu var dürbüne takılmış bir gece görüş kamerası ile pelletin izlediği yol kesinlikle 2 saniye gibi bir süre izlenebiliyor :thumbup: ,bu pamuk ve fosforla yapılan işlem pcp tüfeklerde uygulanamaz. g;$i

• dahiyane bir fikir..tebrikler valla.. ;d;

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

• Anlatayım,pcp tüfekler yaylı tüfeklere göre çok daha fazla hava basıncı oluşturduğu için pamuğa damlattığınız fosfor ve pamuk atış esnasında pellerten ayrılır,anlayacağınız peller gider pamuk ve fosfor arkasından gider,gidemeyen fosfor dediğimiz kimyasal ve pamuk kalıntılarıda namlunuzu kirletir g;$i

• gerçekten süper en yakın zamanda deneyeceğim :)

• Bu bahsi geçen fosfor malzemeyi peletin arkasında bulunan oyuk kısma sürsek olur mu peki? Saygılar

• emeğe saygı valla süper olmuş bayıldım. denemek gerekiyor kısa zaman içerisinde. fakat bi sorum olacak video da pamuğu japon ile yapıştırıp üstüne şu ışık saçan kimyasalı sürüyor yada emdiriyor. peki pellet de ağırlığa sebep olacaktır. bu atışı olumsuz etkilemezmi?

Amat victoria curam

• Ticari olarak böyle bişey üretilse eminim çok satar.

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup: